Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.579
Cevap
83
Favori
1.028.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fiko_cmax

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

burada heves arkadaşıma katılıyorum.. bu forumlar birbirinizin araçlarını övme sayfaları değil..şimdi c-max sayfasında sadece c-max sahipleri birbirleriyle paslaşacak öylemi..ben hevesin bugüne kadar c-max kötü bir araç dediğini duymadım zaten diyemez.çünki kullanan insanlara saygısızlık etmiş olur..gördüğüm kadarıyla gayet saygılı bir arkadaş..bizle burada bilgilenmek için kullanıcı yorumlarını okuyoruz..sonuçta 5008 ve c-max aynı sınıfın araçları...mesela ben 5008 ile c-max arasında kalmış olsam kesinlikle bu karşılaştırmaları dikkate alırdım.heves çok araştırmacı bir arkadaş.ve bu d.h formunun renkli kişiliklerinden...keşke herkes heves kadar araştırmacı olsa..

Zaten c-max e kötü demiyor ama inceden inceye, 5008 in çok daha iyi olduğunu empoze etmeye çalışıyor. bilinç altında aldığı aracı özümseyememiş daha anlaşılan.

yahu arkadaşım adam aynen şunu demiş..'araç alacak olsam ya 5008 yada c-max'tan birini tercih derim'..yani 'otamatik olsaydı c-max alabilirdim ama 5008'de olduğu için onu tercih ettim'..bunun neresi empoze etmek..sanki burada herkes yazdığı her yazıyı binbirtürlü kriterden geçiriyo...

• ben kesinlikle ama kesinlikle karşılaştırma yapmadım bulun yazımı ve kopyalayın, karşılaştırma yapan sizsiniz. yazmıyayım diyorum ama siz yazınca cevap hakkım doğuyor lütfen kapatalım gereksiz konuyu
  • Haa eğer geçengün e.ercu arkadaşımızla konuşurken koyduğum resimlerden rahatsız olduysanız silebilirim ben onları kıyaslama yapmak için koymadım. sn e.ercu Cmax'ında çok yakıt tükettiğini söyledi oradan laf lafı açtı sonrada bunların atmasyon olmadığını göstermek için o resimleri yükledim ( takıt tüketim kadran resimlerini ) oda bana neden yüklüyorsun ne kıyaslaması içine girdin gibi laflar söylemedi ve öyle bi amacımızda zaten yoktu, şimdi ne oluyo arkadaşlar size böyle şeyler yazıyorsunuz? biz sadece e.ercu ile sabaha kadar konuştuk bu konu üstüne bilgi alışverişi yaptık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

ben kesinlikle ama kesinlikle karşılaştırma yapmadım bulun yazımı ve kopyalayın, karşılaştırma yapan sizsiniz. yazmıyayım diyorum ama siz yazınca cevap hakkım doğuyor lütfen kapatalım gereksiz konuyu

Al buyur bakalım ve ben bu konuda daha yoktum

quote:

Orijinalden alıntı: magmatic

quote:

Orijinalden alıntı: bege

5aydir c max 5 kisilik dizel x paket sahibiyim.c max 5008 den cogu yonden ustun olsa da bayagi da eksik yanlari var.mesela boyun destegi ayarlanabilen koltuk basligi ki bu bizim araclarimizda yok.boyun destegi one ayarlanamiyor.bence buyuk eksiklik.on yolcu koltugu tam katlanmiyor.katlansa arkada oturan yolcu icin super olurdu.sogutmali torpidi yok.arka koltuk orta konsolu ve bardakkoyma yeri yok.video ekranlari yok.saklama gozleri 5008 de bayagi fazla.ve tabiki otomatik vites yok.bi de 5008 daha az yakiyor.sizin fikirleriniz neler.?5008 fiyat olarak da yuksek biliyorum ama bu eksiklikler beni rahatsiz ediyor.kimse kusura bakmasin bir ford sahibi olarak 5008 i ovmus gibi oldum ama c max in arti ve eksilerini profesyonel bir goz olmadigim icin teraziye koyamiyorum.hangi ozellikler daha onemli ve agir basar?

ben 5008 görmedim yorumumda kıyaslamalarınıza söyleyeceğim yok mutlaka doğrudur. ancak şunu gözönünde bulundurunki 5008 inde bizim gibi 5 kişilik araçla yetinenlere göre uygun aracı yok. ben sırf o özellikleri için asla gidipde hantal görünümlü 7 kişilik ve bence (şahsi fikrimdir) estetik fakiri 5008 almam. arkada sadece çocuğum oturduğu için benim için arka yolcu konfor eksikliği önemsiz. arkada bardak için yolcuya masa var. ön kol dayamanın içi bildiğim kadarıyla klima açılınca soğutucu oluyor. yakıt konusunda bence değerlendirmek için erken. ancak şunu biliyorumki bizim araçlarımızın bence en önemli ağır basan yanı ford olması 5008 inde en büyük eksiği peugeot olmasıdır. saygılarımla....

küçük bi ayrıntı yazayım bende

5008, grand c-max in muadili

5 kişilik c-max ın muadili ise 3008 dir..

dün 3008 gördüm iç ve dış inceledim hakkaten güzel olmuş ama marka peugeot

• quote:

ben kesinlikle ama kesinlikle karşılaştırma yapmadım bulun yazımı ve kopyalayın, karşılaştırma yapan sizsiniz. yazmıyayım diyorum ama siz yazınca cevap hakkım doğuyor lütfen kapatalım gereksiz konuyu

53. sayfayı aç ve 14 Kasım 2011; 1:39:10 şu zamanda yaptığın alıntıyı ve yorumu oku belki karşılaştırma yapmadım demeye devam edersin? Ayıp...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: magmatic

quote:

Orijinalden alıntı: bege

5aydir c max 5 kisilik dizel x paket sahibiyim.c max 5008 den cogu yonden ustun olsa da bayagi da eksik yanlari var.mesela boyun destegi ayarlanabilen koltuk basligi ki bu bizim araclarimizda yok.boyun destegi one ayarlanamiyor.bence buyuk eksiklik.on yolcu koltugu tam katlanmiyor.katlansa arkada oturan yolcu icin super olurdu.sogutmali torpidi yok.arka koltuk orta konsolu ve bardakkoyma yeri yok.video ekranlari yok.saklama gozleri 5008 de bayagi fazla.ve tabiki otomatik vites yok.bi de 5008 daha az yakiyor.sizin fikirleriniz neler.?5008 fiyat olarak da yuksek biliyorum ama bu eksiklikler beni rahatsiz ediyor.kimse kusura bakmasin bir ford sahibi olarak 5008 i ovmus gibi oldum ama c max in arti ve eksilerini profesyonel bir goz olmadigim icin teraziye koyamiyorum.hangi ozellikler daha onemli ve agir basar?

ben 5008 görmedim yorumumda kıyaslamalarınıza söyleyeceğim yok mutlaka doğrudur. ancak şunu gözönünde bulundurunki 5008 inde bizim gibi 5 kişilik araçla yetinenlere göre uygun aracı yok. ben sırf o özellikleri için asla gidipde hantal görünümlü 7 kişilik ve bence (şahsi fikrimdir) estetik fakiri 5008 almam. arkada sadece çocuğum oturduğu için benim için arka yolcu konfor eksikliği önemsiz. arkada bardak için yolcuya masa var. ön kol dayamanın içi bildiğim kadarıyla klima açılınca soğutucu oluyor. yakıt konusunda bence değerlendirmek için erken. ancak şunu biliyorumki bizim araçlarımızın bence en önemli ağır basan yanı ford olması 5008 inde en büyük eksiği peugeot olmasıdır. saygılarımla....

küçük bi ayrıntı yazayım bende

5008, grand c-max in muadili

5 kişilik c-max ın muadili ise 3008 dir..

dün 3008 gördüm iç ve dış inceledim hakkaten güzel olmuş ama marka peugeot

Bu konuşmalar ne oluyor?

• Arkadaşlar 53. sayfanın başlarında ben yoktum ve zaten kendi aralarında peugeot ve ford modellerini kendileri karşılaştırıyorlardı. Bende bir 5008 kullanıcısı olarak hatta ford modellerinide överek konuşmalarda bulundum. Şimdide bana kıyaslama yapmamla suçluyorlar. Ben buraya direk damdan düşer gibi gelmedim ne işim olur ki ford konusunda ama benim kullandığım araçla ilgili konuşmalar başlayınca bende birşeyler yazayım dedim.
  • Arkadaşlar insanda azıcık vicdan oluyor , kendi içinde adalet olur. Ben size ben kıyaslama yapmadım siz zaten bizim arabaları konuşuyordunuz bende ondan aranıza gelip birşeyler söyledim ve aranızda gayet hoş şekilde sohbet ettiğimiz ford sahipleri oldu mesela e.ercu ve bugu gibi , yani ne demeliyim ki size bu nasıl bir tavırdır böyle bi silahı çekip vurmadığınız kaldı yani sakinleşirmisiniz LÜTFEN?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PWhitney

Hewes yanlış birşey söylemiyor.
    Gayet objektif de yazıyor hissindeyim.
    Ortamı germeye gerek yok.

Ya aynen öyle sn PWhitney, burada belli bir konu vardı ve onun üzerinde bir kaç birşey söyledim. Hatta benden bazı bilgiler istenmeden ben yazmadım bile.
  • bege ve magmaticin yaptıgı kıyaslamaları benim üzerimemi yıkıyosun şimdi, pes yani
    benim ordaki yazımda yaptıgım kıyas değil sadece aracların muadili olanları yazmak iyice bakın sanki tüm yazıyı ben yazmışım gibi davranmışsınız
    dedimki 3008 5 kişilik cmax
    5008 grand cmax
    sadece en sondaki 3 satır bana ait.. orda yakıt konusunda bişeymi varda ben göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Arkadaşlar insanda azıcık vicdan oluyor , kendi içinde adalet olur. Ben size ben kıyaslama yapmadım siz zaten bizim arabaları konuşuyordunuz bende ondan aranıza gelip birşeyler söyledim ve aranızda gayet hoş şekilde sohbet ettiğimiz ford sahipleri oldu mesela e.ercu ve bugu gibi , yani ne demeliyim ki size bu nasıl bir tavırdır böyle bi silahı çekip vurmadığınız kaldı yani sakinleşirmisiniz LÜTFEN?

arkadaşım sakin olması gereken kişi sensin. hem suçlu hem güçlü muamelesi yapıyosun şimdide.
    ben konuyu kapattıkça sen açmaya devam ediyosun bu ne hırstır böyle?
  • quote:

bege ve magmaticin yaptıgı kıyaslamaları benim üzerimemi yıkıyosun şimdi, pes yani
    benim ordaki yazımda yaptıgım kıyas değil sadece aracların muadili olanları yazmak iyice bakın sanki tüm yazıyı ben yazmışım gibi davranmışsınız
    5008 grand cmax
    sadece en sondaki 3 satır bana ait.. orda yakıt konusunda bişeymi varda ben göremiyorum

Eee işte siz bana nasıl bu kıyaslamayı ilk ben başlatmışım muamelesi yapıyorsan bunun hoş birşey olmadığını görüp aynı şeylede beni itam etme o zaman. İlk bu forumda kıyaslamayı sizler yaptığınız halde kalkıp bana sen burada neden kıyaslama yapıyorsun dersen ne kadar konuyuda kapatalım dersen bunun bi hükmü kalmıyor ki alıntı yaptığın konuda baya bi kıyaslama var neye alıntı yaptığınında farkındasındır umarım. Bunu bile bile git kıyaslamak istiyorsan 5008'ini konu aç deme o zaman. Haksızlığa tahammül edemem bu hırs falanda değil sen getir bul dedin ve bende senin karşına getirdim koydum cevabı. Ve yeterli olduğunuda ümid ediyorum.

• konu sanırım şurdan kaynaklanıyo heves objektif yorum yaptığını söylüyo ve benim kanımcada öyle..ama birileri illaki c-max'ı kötülediğini iddea ediyo..hani insan haksızlığa uğradığı zaman hakkını arar ya..heveste hakkını arıyo..çünki ortada kötüleme falan yok..hatta yakıt konusunda c-max sahipleri çok yaktığından muzdaripken heves arkadaş bazı tavsiyelerde bulunmuştu sonuçta aynı motor ikiside falan diye..yani bilmiyorum ben her forumda başka markalar konuşulduğunu çok gördüm..bu forumda herkes kendi aracının sayfasına yazar diye bir kural varda ben mi kaçırdım..
  • quote:

bege ve magmaticin yaptıgı kıyaslamaları benim üzerimemi yıkıyosun şimdi, pes yani
    5008 grand cmax

Dostum 3008'in içini dışını görüp beğendiysen burada ne söylüyorsun burası CMAX konusu git 3008 konusu açık hazırda var açmanada gerek yok oaraya yaz!!!

Tabii ben böyle birisi değilim ama galiba sn delimavii67 bu lafları CMAX konusuna yazabilmek için ford CMAX sahibi olmak lazımdı siz öyle demiştiniz unutmuşum. Ben Ford sahibi olmayınca böyle şeyler yazamıyordum ki ben burada bas bas bağırdım hatta resimleri beğendiğimi alıntı yaptığım mesajlarım olmasına rağmen. Haklısınız arkadaşlar haklısınız ama kusura bakmayın 2 arkadaş değil bütün forum üyeleride burada birşey paylaşmamam gerektiğini düşünseler bile gene gelip burada fikrimi özgürce ve hürce saygı çerçevesinde ve objektif olarak buraya yazacağım buna kimse ne karışabilir nede engel olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 20 Kasım 2011; 23:54:46 >

• arkadaşım sen şakamısın yaa!!!
    benmi demişim buraya sadece cmax kullananlar yazar diye..
  • Eğer Peugeot 5008 konusuna gelip birşeyler yazmak isterseniz ve biz CMAX'ı konuşmuyor olsak bile gelip herkes fikrini söyleyebilir, sohbet etmek için birşeyler yazabilir arkadaşlar bu denli bir saygısızlığı kimsenin yapmayacağının temiinini size verebilirim orada ki arkadaşlarıma bu kadar güveniyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YarenYaşar

quote:

burada heves arkadaşıma katılıyorum.. bu forumlar birbirinizin araçlarını övme sayfaları değil..şimdi c-max sayfasında sadece c-max sahipleri birbirleriyle paslaşacak öylemi..ben hevesin bugüne kadar c-max kötü bir araç dediğini duymadım zaten diyemez.çünki kullanan insanlara saygısızlık etmiş olur..gördüğüm kadarıyla gayet saygılı bir arkadaş..bizle burada bilgilenmek için kullanıcı yorumlarını okuyoruz..sonuçta 5008 ve c-max aynı sınıfın araçları...mesela ben 5008 ile c-max arasında kalmış olsam kesinlikle bu karşılaştırmaları dikkate alırdım.heves çok araştırmacı bir arkadaş.ve bu d.h formunun renkli kişiliklerinden...keşke herkes heves kadar araştırmacı olsa..

Ya arkadaşım, karışmayayım diyorum olmuyor. Forumun bu konusunun başlığına bir bakarsanız, sadece C-Max'la ilgili konuların konuşulması gerektiğini farkedersiniz. 5008'le ilgili karşılaştırma yapmak isterseniz açarsınız buna ait bir konu başlığı, gider hewes adlı arkadaşla bol bol tartışırsınız. 5008'mi iyi, C-Max'mı daha iyi, yoksa G-Scenic'mi daha iyi diye. Forumun kurallarını bir daha bir gözden geçirin derim. Hewes'in çok araştırmacı bir arkadaş olduğunu savunuyorsan, sen de biraz araştırmacı ol, aç iki aracın da tanıtım sayfalarını, donanımlarını karşılaştır, teknik özelliklerini mukayese et, kararını ver. Bu forum konusunu da C-Max kullanıcılarına bırak. Geçen gün scenic kullanıcısı biri de aynı şeyi yapmaya çalıştı, aynı tepkiyi verdim ( gerçi beni kimse desteklemedi ya neyse ). Lütfen gereksiz muhabbetlere sebebiyet vermeyelim.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Allah Allah siz Ford'u alırken bu konu başlığına yazı yazabilmeniz için şifremi verdiler? Benim konuştuğum konularda CMAX'ı ilgilendiriyo gidip apple konusuna yazacak halim yok? Ve burada diğer CMAX sahipleri ile gayet güzel dialoglar kurduk ve laf lafı açtı, konuşmalarımızda da karşılıklı fikir alışverişi yaptık, eğer kendine göre kural koyuyorsan sen gidersin bitane forum sitesi açarsın orada konuşursun işmi bu yani bize yöntem öğretmeye çalışıyorsunuz?

Arkadaşım, bize kimse şifre mifre vermedi. Senin yazdıklarının C-Max'i ilgilendirdiği falan yok. Sen içten içe 5008'in, C-Max'e göre daha iyi bir araç olduğunu vurgulamaya çalışıyorsun. Olabilir senin 5008'in, bizimkinden üstün bir araçtır. Ama zaten C-Max sahibi olanlara bunu neden kabul ettirmeye çalışıyorsun. Herşeyin bir etiği vardır. '' bize yöntem öğretmeye çalışıyorsunuz '' diyerek sen mi bize yöntem öğretmeye çalışıyorsun. Sen 5008'inle mutlu mutlu yaşa. Bırak biz de C-Max'lerimizle mutlu mutlu yaşayalım. Okey.

• quote:

quote:

quote:

Ya arkadaşım, karışmayayım diyorum olmuyor. Forumun bu konusunun başlığına bir bakarsanız, sadece C-Max'la ilgili konuların konuşulması gerektiğini farkedersiniz. 5008'le ilgili karşılaştırma yapmak isterseniz açarsınız buna ait bir konu başlığı, gider hewes adlı arkadaşla bol bol tartışırsınız. 5008'mi iyi, C-Max'mı daha iyi, yoksa G-Scenic'mi daha iyi diye. Forumun kurallarını bir daha bir gözden geçirin derim. Hewes'in çok araştırmacı bir arkadaş olduğunu savunuyorsan, sen de biraz araştırmacı ol, aç iki aracın da tanıtım sayfalarını, donanımlarını karşılaştır, teknik özelliklerini mukayese et, kararını ver. Bu forum konusunu da C-Max kullanıcılarına bırak. Geçen gün scenic kullanıcısı biri de aynı şeyi yapmaya çalıştı, aynı tepkiyi verdim ( gerçi beni kimse desteklemedi ya neyse ). Lütfen gereksiz muhabbetlere sebebiyet vermeyelim.

ben destekliyorum ve katılıyorum tamamen haklısınız bende bunu anlatmaya çalışıyorum
    bi konu açın c-max vs 5008 diye orda tartışın karşılaştırın.
    ama burası cmax olan arkadasların bilgi alışverişinde bulunabilecegi biyer forum kurallarını bi gözden geçirin isterseniz

Bak arkadaşım sen şakamısın bu ne sen demişsin "burası cmax olan arkadasların bilgi alışverişinde bulunabilecegi biyer forum kurallarını bi gözden geçirin isterseniz" ohoooooo

• quote:

quote:

quote:

quote:

Allah Allah siz Ford'u alırken bu konu başlığına yazı yazabilmeniz için şifremi verdiler? Benim konuştuğum konularda CMAX'ı ilgilendiriyo gidip apple konusuna yazacak halim yok? Ve burada diğer CMAX sahipleri ile gayet güzel dialoglar kurduk ve laf lafı açtı, konuşmalarımızda da karşılıklı fikir alışverişi yaptık, eğer kendine göre kural koyuyorsan sen gidersin bitane forum sitesi açarsın orada konuşursun işmi bu yani bize yöntem öğretmeye çalışıyorsunuz?

Arkadaşım, bize kimse şifre mifre vermedi. Senin yazdıklarının C-Max'i ilgilendirdiği falan yok. Sen içten içe 5008'in, C-Max'e göre daha iyi bir araç olduğunu vurgulamaya çalışıyorsun. Olabilir senin 5008'in, bizimkinden üstün bir araçtır. Ama zaten C-Max sahibi olanlara bunu neden kabul ettirmeye çalışıyorsun. Herşeyin bir etiği vardır. '' bize yöntem öğretmeye çalışıyorsunuz '' diyerek sen mi bize yöntem öğretmeye çalışıyorsun. Sen 5008'inle mutlu mutlu yaşa. Bırak biz de C-Max'lerimizle mutlu mutlu yaşayalım. Okey.

:D siz forum mesajlarını okuduğunuz falan yok söyle o zaman CMAX'ı ilgilendirmeyen bir konu? Ama burada ki bir arkadaş bana sorup yanıtladığım bir cevap olmayacak.? Ayrıca yöntem öğrettiğim falanda yok kendi kendine asılsız lafları söyleyip durmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu ne komplekstir böyle arkadaş...adam c-max kalitelidir iyi araçtır tavsiye ederim diyo...sen hala 5008 c-maxtan üstündür diyosun...bu kadar kompleks iyi değildir yaren hocam.. yani zorla c-max'ı kötülettirmek istediğinizi düşünmeye başladım..

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.