Şimdi Ara

Yeni Büyük Güncelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar CS:GO' ya önümüzdeki operasyon ile birlikte gelicek yeni güncelleme bir kaç büyük değişiklik bizi bekliyor Bunlar:
    -128 tick serverlae
    -Vacation sisteminde iyileştirmeler
    -Source 2 oyun motoruna geçiş (oyun arayüzü)
    -Kesin olmamakla birlikte Türkiye sunucuları açılabilir (sunucudan kasıt alt yapı yani pingimiz düşecek ama yine global eşleşme olacak)

Evet bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı yada bu değişiklikler sizce nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fubel -- 18 Nisan 2017; 23:55:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye serverı açarlarsa oyunu bırakırım

128 tick'in hala gelmemesi şaşırtıcı zaten.

Vac'la ilgili olarak sanmıyorum bir şeyin değişeceğini küçük balıkları avlarlar anca. İnş yanılırım tabii ve milyon kişi banlanır rahatlarız

Source 2 ise Half-life 3 mevzusuna döndü bi nevi, herkes gelsin istiyor ama kimse geleceğine inanmıyor
  • 128 tick gelmemesinin sebebi esea ve faceit diye düşünüyorum bide Volvo var tabi.

• inş açılmaz türk serverı, 9 kişi muteleyip oynamak istemiyorum ama öyle bir şey olursa çoğu maç öyle geçer.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye serverları derken alt yapı anlamında yani nasıl yabancı kardeşlerimiz 20-30 ping ile oynarken biz 70-80 ping ile oynuyorsak bu sistem ile bizde artık 20-30 ping ile oynıyabilicez

Hem niye Türk oyuncuları Mute liceksin ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Fubel

Hocam Türkiye serverları derken alt yapı anlamında yani nasıl yabancı kardeşlerimiz 20-30 ping ile oynarken biz 70-80 ping ile oynuyorsak bu sistem ile bizde artık 20-30 ping ile oynıyabilicez

Hem niye Türk oyuncuları Mute liceksin ki

hacı bunun zaten esea gibi bir somut örneği var, daha bir şey dememe gerek yok sanırım.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Bence bu şekilde kendi milletini kötülemek çok da doğru değil her milletten aynı insan tipleri var ruslarda da var Amerikalılarda da yada polonyalılarda da vb

• Kim ne derse desin Türk sunucuları uzun zamandır ihtiyaç ve gelmesi harika olur
  • Vacation sistemindeki iyileştirmeler nasıl acaba, havuza kaydırak ekleseler bari
  • oynadigim global oyularda yanima gelen türklerin söylediği ilk sey "x türk müsün la" ve ikinci seyse küfür etmek.umarım açılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Vaaay ne ara global oldun... attigin videolara baskalari hile deyip ben mg1im diyodun hatirladim zaman hizli geciyor ....

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Hocam anlatamıyorum heralde Türkiye sunucularından kasıt alt yapı anlamında yani yine bütün dünya ile eşleşicez yani kesinlikle sadece türkler ile eşleşeceğimiz bir sistem olmayacak

Bu sunucular açılırsa şimdikinden tek farkı pingimiz 70-80 ortalamadan 20-30 a düşücek

• Lickshoot kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş global oyunlar derken rütbe anlamında değil yani bütün dünya ile eşleştiğimiz oyunlar anlamında kullanmış

• Fubel kullanıcısına yanıt
    Hmm ben tanıyorum zaten arkadası biraz forumdan global oldugunu sandım gorunce yazim dedim. Ayrıca senin konuna gelirsek simdi hocam en yakın merkeze atacagından dolayı bunun benzeri eseada yasandi yuzde 90 maclarinin hepsi turklerle gecer, sana yakından katılan kim olur rus olur ırak falan olur herhalde ama bir türkün türk swsi acildiktan sonra alman sunucularına baglanmasi yuzde 5 - 10 gibi ihtimallere düser, arkadaslar bunun isyanını yapmış ruslarla oynamak ne kadar kötüyse bir maçta tanımadıgın 9 turk daha kötü malesef

• Şu kendi milletini kötüleyenleri anlamıyorum ya.

Tamam küfür ediyorlar , çok troll var ama hangi ülkeden böyle insanlar Yok ki ?

Esea da ilk başlarda cidden bende aşırı sıkılmıştım ama belli başlı kişileri bloklayınca gayet güzel oyunlar oluyordu. Hele birde 2-3 kişi girerseniz tadından yenmiyordu.

Source 2 ve vac da gelişmelerin olacağını sanmıyorum daha erken.

• Arkadaş bizimkileri kötülerken ne yazık ki haklı ve sonuna kadar ona katılıyorum. Yabancılar bi yere kadar çekilebilir olabiliyorlar ama bizimkiler yapılan en ufak bir hatada etmedik küfür bırakmıyorlar. Toplumumuzun eğitim seviyesinden, yetiştirilme tarzından her şey ortada değil mi zaten. Maç izlerken "lan nasıl vuramıyosun o topa püh senin ben a!'^+^/%+" diye maç izleyen insanlarımızın yetiştirdiği çocuklar da şimdi CS:GO oynuyor, "nasıl vuramıyon lan a2^£#½£" diye bağırıyor. Şaşırılacak bir durum değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 19 Nisan 2017; 15:18:18 >
  • Fubel kullanıcısına yanıt
    Bi gazla okuyunca ortalama 20-30 pinge düşecek sandım.Böyle iyi olabilir o zaman En azından her macta 1-2 türk gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir tarih var mı bununla ilgili? 128 tick in geleceğini sanmıyorum ama source 2 olayını çok merak ettim. bir an önce gelse de rahatlasak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Arkadaş bizimkileri kötülerken ne yazık ki haklı ve sonuna kadar ona katılıyorum. Yabancılar bi yere kadar çekilebilir olabiliyorlar ama bizimkiler yapılan en ufak bir hatada etmedik küfür bırakmıyorlar. Toplumumuzun eğitim seviyesinden, yetiştirilme tarzından her şey ortada değil mi zaten. Maç izlerken "lan nasıl vuramıyosun o topa püh senin ben a!'^+^/%+" diye maç izleyen insanlarımızın yetiştirdiği çocuklar da şimdi CS:GO oynuyor, "nasıl vuramıyon lan a2^£#½£" diye bağırıyor. Şaşırılacak bir durum değil.

nedense topluluk sunucuları hariç mm de gelen türklerden pek rahatsız olmadım. hatta bana bulaşmasınlar diye türk değilmişim gibi davranıyordum türkçe küfür edecekler mi vs diye. oralı da olmuyorlardı. onun dışında topluluk sunucularında haklılık payın var fakat türkiye sunucusu açılsa zaten 10-20 kişiden oluşmayacak o topluluk.binlerce yeni insan binlerce yeni takım arkadaşı,rakipten oluşacak. hee ben türklere düşmanım gelmesinler diyorsan ona da saygı duyarım mm picker diye bir program var banlayabiliyorsun gelmesiğini istemediğin serverları onu kullanabilirsin.

not: türkiye sunucusunun da geleceğini zannetmiyorum :D

• Hocam yabancılar da direk atıyor kaç kere tek girip 4 yabancı arkadaşın oyun sonuna doğru canı sıkılınca beni kicklediğini biliyorum, geçen aylarda polonyalı bir arkadaş geldi adam maç boyunca turk dedi sadece turk diyo maçı trollüyor onun dışında 900 saat CS GO oynadım ve yüzde 99 u mm di çünkü ilk başlarda level sistemi yoktu oyunu kurduğum gibi mm ile başladım ilk başlarda gümüştüm sonra supreme ye kadar çıktım ve bu arada o kadr çok insan ile tanıştım ki Türk olsun yabancı olsun bir çok arkadaşım oldu hatta oturup başka oyunlar oynadığımız da oldu ve o kadar saat mm boyunca en fazla 6-7 türk ile kavga etmişimdir (yabancılarla biraz daha fazla) ama genelde hep bir takım gibi oynadık bence burada sizin davranışınızda önemli belki sizin tepkileriniz de biraz negatif dir

Her zaman için pozitif ve sabırlı olursanız hem daha rahat maç kazanırsınız hemde oyun daha eğlenceli olur takım halinde oynamak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.