Şimdi Ara

Yeni bir haliçteki simonlar vakası mı? İşte Süleyman Soylu'yu istifa ettirecek görüntüler! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

üst üste kapakları yeyince, mantıklı cevap vermek yerine hakarete sarıldın.bu da senin ne kadar basİT bir insan olduğunu ortaya çıkardı.

açılım sürecinden önce de pkk ile mücadele ediliyordu.soylu, pkk ile mücadeleyi başlatan kişi değildir.bugün soylu yerine başkası da olsaydı aynı şeyler olacaktı.dağa çıkıp askerle çorba içmek pkkyı bitirmiyor.
    Dibimizdeki it derken geberen pkkypg li köpekleri söyledim
    Uzaktaki it derken de avrupada Türklere aldıran gösteri tapan pkk lıları söyledim

Onlara it demem canını mi yaktı?

Gerçi şu davut yıldızını gördükçe şaşırmıyorum duruma. Gayet normal gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACF8F4F94 -- 21 Kasım 2019; 22:11:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Dibimizdeki it derken geberen pkkypg li köpekleri söyledim
    Uzaktaki it derken de avrupada Türklere aldıran gösteri tapan pkk lıları söyledim

Onlara it demem canını mi yaktı?

Gerçi şu davut yıldızını gördükçe şaşırmıyorum duruma. Gayet normal gibi geliyor

Alıntıları Göster
    sadece onlara degil dupeduz soyluyu elestirenlere de it diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

sadece onlara degil dupeduz soyluyu elestirenlere de it diyorsun.

Alıntıları Göster
    Sizin patronlara söylemek lazım. Size accuk Türkçe kitap okutsunlar. Bu Türkçe ile siz nasıl maaşlı troll seçiliyorsunuz anlamak güç. Trollukte bile liyakat kalmamış. Rezalet

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Sizin patronlara söylemek lazım. Size accuk Türkçe kitap okutsunlar. Bu Türkçe ile siz nasıl maaşlı troll seçiliyorsunuz anlamak güç. Trollukte bile liyakat kalmamış. Rezalet

Alıntıları Göster
    bir aktrollun bunlari soylemesi, ne bileyim...

• Numan Kurtulmuş, Yiğit Bulut, Süleyman Soylu vs vs.. 180'ci listesi böyle uzayıp gider. Yasala sırtını AKP'ye gelsin paralar, komisyonlar, torpiller, ayrıcalıklar, sosyal imkanlar vs vs!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.