Şimdi Ara

Yeni bir ALGI operasyonu daha.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
2
Favori
8.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende fenerin uzerine cok gidildigini dusunuyorum. Biz galatasaray da tam hazir degiliz ve kazaniyoruz. Fener de tam hazir degil kazanamiyor. Ama aykut ki kendisi iyi bir td sistemini kurunca daha az gol yiyen bir takim olacak.

Bu baski takimi ya atesler ya dagitir. Bu senin ne kadar buyuk takim olduguna bagli. Galatasarayli olarak dagilip beter olsunlar diyorum ama bu yapilan haksizlik aslinda.

Biz yeni takim kurduk 5 macta 4 G 1 B yaptik. 2 G 2 B 1 M yapsaydik umut var diyip sevinecektik. 11 kisi degisti abi durun diyecektik. Fenere bu kadar yuklenilmesinin sebebi aziz in yuzunun sesinin burnun gercekten cok eskimis olmasi. Spor basini ve herkes azizden bikti bence. Bu olanlar azize karsi valbuena falan hikaye bence.

• Aziz, Aykut, Fenerbahçe vs..... bunların tümünün ortak yanı nedir biliyormusunuz?
    İşte bu sebeple halen ALGI operasyonu devam ediyor.
    Amaç bunları gözden düşürmek,
    yarım kalan elegeçirme harekatını devam ettirmek.

bunları nereden anlıyorum derseniz,
    Aspor, Beyaztv, Trtspor futbol programlarını bunları izliyorum.
    ne demişler (savaşı kazanacaksan, düşmanını tanıyacaksın)
    işte bu programlarda a dan z ye, 0 dan 9 a kadar konuşulan tüm Fb konusu negatif algı üzerine.
    bir tek olumlu konuşma olmadığı gibi aynı yorumlar her seferinde tekrar ediyor.

örneğin;
    Ozan, kilosu, saç taraması, koşması hep olumsuz,
    ancak milli maçtaki performansı nedense görülmüyor,
    çünkü işlerine gelmiyor.

sonuçta;
    imzamda yazdığım gibi,
    "FENERBAHÇE 1Yönetici, 11oyuncudan oluşan futbol takımı. değildir"
    FENERBAHÇE , laik, çağdaş, Kemalist, demokratik bir örgütlenmesir.

Elegeçirme operasyonları, Algı çalışmaları asla bizi etkilemeyecek.
    Tüm ülke her organıyla kurumuyla değişerek başka bir yöne giderken,
    biz tüm bunlara direnerek, onlardan olmayacağımızı göstereceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• adam puan kayıplarını güçlü takımlarla oynamamıza bağlamış, şaka gibi,

iyi de babacım sorun o zaten, eskiden en güçlüsü bizdik ve kimle ne zaman içeride mi dışarıda mı oynadığımız fark etmezdi, her maçı yeneriz, rahat geçeriz gözüyle bakıyorduk, bugün alanyaspor maçı için bile puan kaybı yaşayabiliriz stresi var üzerimizde, aykut tüm bunların esas sebebi işte, kendisi gibi pısırık ve uyuz bir takım yarattı koskoca f,bahçe'den,

• mimleon kullanıcısına yanıt
    Bu kanallar ve kişiler hakkında yazdıklarınızda yüzde yüz haklısınız. Ama her şeyi onların algısı yada düşmanlığı üzerinden okumak doğru değil. 'Onlar FB, Aziz ve Aykut düşmanı o halde kulübü ele geçirmeye uğraşıyorlar , ne olursa olsun arkasında duralım destekleyelim, başarısızlığı görmeyelim' düşüncesi bizi bir yere taşımaz. Tam tersine onların ekmeğine yağ sürer. Varsın algı yaratsınlar düşmanlık etsinler, beni rahatsız etmez, bu kulübün bir yerde büyüklüğünün göstergesidir Aziz yada Aykut düşmanlığından değil. Ayrıca asabım ve ruh sağlığım bozulmasın diye seyretmiyorum. Zaten ne söyleyecekleri ve seviyeleri belli tipler. Ama onların eleştrileriyle Başkana ve Hocaya sallayanlara ben de çok kılım.
  • Sen Anadolu takımlarına bu kadar puan kaybediyorsun, ligde Başakşehirle birlikte 8 önemli maçin var totalde.

Boş konuşuyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yenemezsen 8 puan fark olacak. Daha ligin 5. haftası. Haftaya bjk ile oynuyorsun. Yenemedin biz yendik puan farkı 11. Daha 9. hafta bize geliyorsun.Puan farkı 15 olur bize gelene kadar.

5 puanın var. 3 puanını 9 kişi kalmış gençler karşısında alabildin.9 kişilik takıma doğru düzgün atağın yok. Süreye oynamak için 90. dk. josefi oyuna dahil ediyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu feneri ele geçirme operasyonu değil. Insanlar artık aziz demiroren yada zengin futbol cahilleri yerine mesela rüştu rencber gibi futboldan gelme ama kro olmayan egitimli insanlar gormek istiyor. Futboldan anlayan insanlar futbolu yonetsin. Fenere baskan olmasa kim sallar azizi. Kim tanirdı dursunu. Bunlar futbolun kanını emen vampirler.

Rustu federasyon baskani olsun, terim gibi egitimsiz krolar da demiyorum ama sirf futboldan geldi diye kanimizi emmesin artik.

Ortada bir ürün var senin benim izlemem rating yaratmam urun satin almam ile olusuyor bunlar. Klup baskanlarinin akrabalari 40 milyar maaslarla sacma sapan islerle calistiriliyor bizim paramızı yiyor.

Azize dokunuldu mu konu hemen Ataturke geliyor. Cubbeliye dokundunmu konu Allaha geliyor. Tayyibe dokundunmu konu ulke vatan oluyor. Herkes kalkanını kilifini bulmus yiyor.

Sen azizi savunmaya devam et. Ne anlar aziz futboldan? Fenerin basindasin sadece feneriumdan senede 20 milyon para giriyor. Besiktas almasin diye besiktasin bedava anlastigi van perise e 6 milyon bonservis verip aliyorsun sakat oldugunu bile bile. Madem ole cebinden ode kardesim parasini. Federasyona terimin parasini cebinden ode diye artisleniyodun sende vam persinin parasini ode.

Senin izlemen takip etmen bu forumu bu foruma reklam kazandiriyor. Bu bile bir arti deger. Bu kadar zamanini parani veriyorsun ne aliyorsun. Yirmi senedir bikmadiniz azizden.

Aziz gitsin ali ko gelsin niye parasi var. Koc kime ne vermis sana beles ne verecek. Verse verse 3 5. Milyonlarca fenerlinin yarattigi para daha fazla.

Artik zengin patronlara bize baskan ol diye yalavarmayi birakin. Futboldan anlayan adam gibi baskan secin. Kimsenin sadakasina ihtiyaciniz yok. Alex baskan olsa maasla hepsinden daha iyi yonetir.

Bu kafayla sizden hic bisi olmaz.

• evet evet,
    bu kötü gidişin tek sebebi Aziz Yıldırım,
    o giderse,
    UEFA şampiyonu bile oluruz....

siz bu akılla olsa olsa,
    Kurban Bayramında "koç" olursunuz.
    Koçum benim......

ben ne diyorum, siz ne diyorsunuz.

işte Algı Operasyonlarının sonucu.

Yıldırım Demirören "tuuuu. kaka"
    o gitsin,
    yerine,
    "Kulüpler vakfı Başkanlığa aday olmayan"
    biri gelsin.
    hala oyunu anlamamışsınız.
    planlar yapılmış, yürüyor.
    Göksel G. geliyor, sonrasını hep birlikte görürüz...

• Adamın,
    Takımı...
    Beşiktaş maçı ile beraber
    1-2 maç daha kaybetse,
    ligi kapatacak...

Hala,
    Algıyla malgıyla,
    uğraşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Fenerbahce şu an ligin en iyi futbolunu oynuyor

Bu post ya troll yada at gözlüğü ile izliyorsun.
  • Hank Rearden kullanıcısına yanıt
    Azizi savunmak değilde, azize kan emici demişsin. Türkiyeye gelmiş gitmiş bi çok başkan kulüplerinden iyi kötü maddi manevi nemalandı.

Aziz cebindeki parasından tut 20 senesinide kulübe harcadı, başarılı oldu olamadı tartışılıyor tartışıyoruz ama aziz senin karıştırdığın kan emicilerden değil.

Aziz başkan olmasaydı bu günkü kadar medyatik olmazdı ama Türkiyenin en güçlü adamlarından biri olmaya devam ederdi.

Aziz gücünü fenerbahçeden almıyor anlıyacağın, aksine elindeki gücü kulübe harcayan bi insan.

Tadında bırakması gerek... Herkesle aynı fikirdeyim ama kan emici çakallarla aynı kefeye koymam, koyanada 2 çift laf söylerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Adamın,
    Takımı...
    Beşiktaş maçı ile beraber
    1-2 maç daha kaybetse,
    ligi kapatacak...

Hala,
    Algıyla malgıyla,
    uğraşıyor.

aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış,
    köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış,
    umut fakirin ekmeğiymiş.....

hangisini istersen al kullan......
    bu atasöaleri tam sana göre....

Tam...
    sana yakışır ,
    bir cevap
    olmuş.

Şikayet ettim,
    tatilde...
    boş?
    konuşacak..
    daha!!
    çok;
    zamanın _
    olacak.

• Rakipleri yendiğimiz için alt sırada olamazlarmı bunu hiç düşünmedinmi

Sizde puan kaybettiğiniz için altlarında olduğunuzu düşünmedinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

bravo,
    bir karış daha boyun uzadı.

iphone8 konusundaki gibi madara olacaksın,
    az bekle.....

IPhone 8 konusu ne ya? Yaşadığın travmalar sebebiyle gerçeklerle bağını tamamen kopartmışsın, yazık sana da tahammül etmek zorunda olan ailene de.

Ayrıca o yazdıklarına rağmen hala nasıl ceza almıyorsun? Kim kolluyor seni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 18 Eylül 2017; 13:43:57 >

• Ben de ne IPhone 8'i diyorum, konuyu açan kişi mesaj bıraktığım diğer başlıkları takip etmiş. Ben o konuda IPhone 7s çıkacak diyen arkadaşa IPhone 8 ve IPhone X gelecektir dedim, nitekim biz haklı çıktık.

Artık nasıl bir zihinsel noksanlığı varsa, buradan benim madara olduğum sonucunu çıkartmış.

Yeni bir ALGI operasyonu daha....

Şu posta bakın .

Yazık, gerçekten büyük sıkıntıların olmalı

• bu adamın fener kötüyken bir tane mesajı olmaz burada. ne zaman galip geliriz açtığı ilk konu " Fenerbahçe üzerine oynuyorlar" olur.

Fenerli olduğundan bile şüpheliyim bunun. Resmen Aziz in ajanı. salmış medyaya spam yaptırıyor.
  • bir başka bloklu gelmiş,
    yine Aziz vs.... yönlendirmesine başlamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Rakipleri yendiğimiz için alt sırada olamazlarmı bunu hiç düşünmedinmi

Sizde puan kaybettiğiniz için altlarında olduğunuzu düşünmedinmi

vayyyyy,
    sınıfın zeki çocuğu geldi....

nasıl da düşünememişiz bu teoremi. (aslında belirmiştim, sıralamanın bir nebze de bize bağlı diye)

yenilirsen altta kalırsın/yenersen üste çıkarsın.

peki o halde Gs ve Bjk ilk ikide olduğuna göre alttakilerin tümünü yenmiş mi oluyor?
    yoksa,
    15-16-17. sıradakilerle oynadıkları için mi galip gelip ilk 2 yi paylaşıyor?

haydi zeki çocuk bu teoremi bir düşün.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.