Şimdi Ara

Yeni: BİMcell Konuşma Paketi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
22.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nebuzaradan

Sanırım böyle bir paket diğerlerinde yok. 10 TL'ye 250 dk. çok iyi bence. Geçen gün bir tanıdığın hattına Turkcell'den şöyle bir mesaj gelmişti: 8 TL'ye 80 dakika Bimcell gayet avantajlı

Turkcel insanlari guzel kandiriyo, 8 80 mesajini alan bir arkadasim bna turkcel king ya 32 tllik konusmayi 8 tlye veriyo falan deyip kendini avutuyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende annemin hattını taşıyayım, 250 dk gayet yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: küçükjunior

quote:

Sanırım böyle bir paket diğerlerinde yok. 10 TL'ye 250 dk. çok iyi bence. Geçen gün bir tanıdığın hattına Turkcell'den şöyle bir mesaj gelmişti: 8 TL'ye 80 dakika Bimcell gayet avantajlı

Turkcel insanlari guzel kandiriyo, 8 80 mesajini alan bir arkadasim bna turkcel king ya 32 tllik konusmayi 8 tlye veriyo falan deyip kendini avutuyordu

Hocam doğru söylüyorsunda aveanında kalitesi ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: küçükjunior

quote:

• arkadaşlar 2 aydır kullanıyorum 2 ay içerisinde kime bahsetsem herkez BİMCELLİ oldu, konuşma düşüş periyotu 6 saniyedir. 2 saniye konuşsanızda 6 saniye düşer yani 6-12-18-24 diye düşer saniye bazlı bir tarife dünyanın heryerinde aynıdır.
    10 TL ye 250 dakika aldınız diyelim 30 gün içerisinde kullanmak zorundasınız, 30 günde bitiremezseniz kalan dakikalar silinir hattınızda paranız var ise 10 TL alır 2. yeni bir 250 dakika yükler yoksa 5.gün paketten atar 6 saniyesi 1 kuruşa konuşmaya başlarsınız.
    Ben çok konuşurum derseniz 3 gündede 250 dakikanızı bitirirseniz her bitirişinizde 10 TL keser 250 dakika yeni 30 gün süreli olmak şartı ile yükler, yani süre sınır biter yenisi yüklenir biter yenisi yüklenir bu böyle gider :)) ÇOK avantajlı ha bu arada diğerlerinde 1 mesaj 41 kuruş iken bimde 10 kuruş, http://www.bimcell.com.tr/konusma-paketi.html buradan diğer mesaj paket ve internet paketlerinede bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: derkavi

arkadaşlar 2 aydır kullanıyorum 2 ay içerisinde kime bahsetsem herkez BİMCELLİ oldu, konuşma düşüş periyotu 6 saniyedir. 2 saniye konuşsanızda 6 saniye düşer yani 6-12-18-24 diye düşer saniye bazlı bir tarife dünyanın heryerinde aynıdır.
    10 TL ye 250 dakika aldınız diyelim 30 gün içerisinde kullanmak zorundasınız, 30 günde bitiremezseniz kalan dakikalar silinir hattınızda paranız var ise 10 TL alır 2. yeni bir 250 dakika yükler yoksa 5.gün paketten atar 6 saniyesi 1 kuruşa konuşmaya başlarsınız.
    Ben çok konuşurum derseniz 3 gündede 250 dakikanızı bitirirseniz her bitirişinizde 10 TL keser 250 dakika yeni 30 gün süreli olmak şartı ile yükler, yani süre sınır biter yenisi yüklenir biter yenisi yüklenir bu böyle gider :)) ÇOK avantajlı ha bu arada diğerlerinde 1 mesaj 41 kuruş iken bimde 10 kuruş, http://www.bimcell.com.tr/konusma-paketi.html buradan diğer mesaj paket ve internet paketlerinede bakabilirsiniz.

250dk paketi alanlarda sms ücreti 50krş diyorlar. doğrumudur bilemem. birde bimcell ile twitter sms servisi kullanılabilirmi çok merak ediyorum.

• paket alsanızda almasanızda 1 mesaj 10 kuruş. Sadece şunu söyleyebilirim, diğer operatörlere göre herşeyi ile MÜKEMMEL ötesi bir şey.
  • devam ediyor mu bu şimdi geçmeyi düşünüyom vf 500 dk ve 5000 sms fazla ve 33 liraya geliyor. ee bide eşimde var ettimi 66 lira buna geçince 20 lira hadi 500 de sms al 34 lira fatura yarıyarıya ohh kebap
  • internet paketleri cazip olsaydı kesinlikle geçerdim. Örneğin Vodafone cepnet kullanıyorum aylık 10 tl 100 mb sonrası akk li 96 kbps hızda. Ne kadar yavaş olsada iş görüyorAylık nerden baksanı 5-6 gb kullanıyorum. Ama bimcellde 1 gb paket var o da 14 tl çok ama çok fazla.

Tabi konuşma ve msj paketleri gayet başarılı hatta piyasanın en iyisi
  • Bende yaklaşık iki aydır kullanıyorum.şimdilik üç kişiyi bimcell li yaptım.
    250dakika konuşma paketi dışında konuşma paketine gerek yok .Çünkü 250 dakika isterse 15 günde bitsin hayatımızda 10tl varsa yeniliyor..
    Cem yaklaşık diğer operatörleri iken 500 dakikalık paket kadar konuştuğuna eminim.Hem şu anda Turkcell,Vodafone verdiği 500 dakikalık paletlerin sadece 250dakikasi her yone.kalanı şebeke içi kullanmak zorundalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimcellde Turkcellin her ay telsiz kullanım vergisi diye 1 küsür lira aldığı parayı alıyor mu??
  • bimcell e nasıl para yükleniyor?Kartı filan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

bimcell e nasıl para yükleniyor?Kartı filan var mı?

Bim mağazalarından yadawww.bimcell.com online işlemlerden kredi kartıyla
  • Merhaba arkadaşlar hattımda 13 tl var.hattımı bimcell'e taşısam bu 13 tl silinecekmi yoksa bimcell'e mi geçicek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Merhaba arkadaşlar hattımda 13 tl var.hattımı bimcell'e taşısam bu 13 tl silinecekmi yoksa bimcell'e mi geçicek?

Avea'dan taşıyorsanız bakiyeniz otomatikmen Bimcell hattınıza tanımlanacak, diğer operatörlerden geçiş yapacaksanız eski operatörünüze başvurarak bakiyenizin sizin adınıza kayıtlı banka hesabına yatırılmasını talep edeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Bimcellde Turkcellin her ay telsiz kullanım vergisi diye 1 küsür lira aldığı parayı alıyor mu??

Onu her operatör alıyor.
  • SIMDI BENIM FATURASIZ KONTURLU VODOFONE HATTIM VAR BIMCELLE TASIRSAM BU KAMPANYDAN YARARLANMAM ICIN FATURALI BIMCELEE MI GECIRIYORLAR YOKSA GECECEGIM BIMCELL TARIFESIDE KONTURLU OLABILIRMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

SIMDI BENIM FATURASIZ KONTURLU VODOFONE HATTIM VAR BIMCELLE TASIRSAM BU KAMPANYDAN YARARLANMAM ICIN FATURALI BIMCELEE MI GECIRIYORLAR YOKSA GECECEGIM BIMCELL TARIFESIDE KONTURLU OLABILIRMI

hocam bimcellde ztn faturalı hat yok sadece kontörlu hat var ..Kontörlü hatta geçiceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

SIMDI BENIM FATURASIZ KONTURLU VODOFONE HATTIM VAR BIMCELLE TASIRSAM BU KAMPANYDAN YARARLANMAM ICIN FATURALI BIMCELEE MI GECIRIYORLAR YOKSA GECECEGIM BIMCELL TARIFESIDE KONTURLU OLABILIRMI

hocam bimcellde ztn faturalı hat yok sadece kontörlu hat var ..Kontörlü hatta geçiceksiniz

Bu haber super oldu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara 5 yıldız kampanya...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.