Şimdi Ara

Yeni Başlayanlara Öneriler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok arkadaş imkansız oyuna girmem. Adamlar daha haritayı açtırmadan ıp ban atmışlar sanki :D Yeni mailden bile aldığımı kabul etmediler. Hotspotu komple kapattım yine olmadı. Hayır beynim basmıyor hay allah ya sinirden gülüyorum artık 5 saattir oyuna girmeye çalşıyorum :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurathanM

Yok arkadaş imkansız oyuna girmem. Adamlar daha haritayı açtırmadan ıp ban atmışlar sanki :D Yeni mailden bile aldığımı kabul etmediler. Hotspotu komple kapattım yine olmadı. Hayır beynim basmıyor hay allah ya sinirden gülüyorum artık 5 saattir oyuna girmeye çalşıyorum :D:D

Herhangi karşılaştığın bir hata varsa paylaşabilirmisin? DNS ayarlarını düzelt, antivirüs kapat, firewall'ı normal hala getir driverler dışındaki tüm programları kapat.
  • DNS zaten normal TTNET'in verdiği dns ler. Antivirüs yok firewall kapalı driver dışında program yok
  • Rappelze gerş dönersen sana yardım edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ping olayini azalltmanin yolu varmi superonline 80-90 ping aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: seroxim

Ping olayini azalltmanin yolu varmi superonline 80-90 ping aliyorum

WTFAST(ücretsiz game VPN) indirip listede Gameforge EU Aion'u seçerek server listelerinden de DE(almanya) veya NL1'i seçerek kurulumu tamamlayabilirsin her oyuna girişinde açacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Globalrush1

quote:

WTFAST(ücretsiz game VPN) indirip listede Gameforge EU Aion'u seçerek server listelerinden de DE(almanya) veya NL1'i seçerek kurulumu tamamlayabilirsin her oyuna girişinde açacaksın.

Hemen deniyororum teşekkürler umarım düzelme olur pingde aoinun frumunda okumuştum bu vpnler sorun çıkartıyormu ban riski bulunuyormu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Globalrush1

quote:

Hemen deniyororum teşekkürler umarım düzelme olur pingde aoinun frumunda okumuştum bu vpnler sorun çıkartıyormu ban riski bulunuyormu

Hayir oyun içerisinde VPN kullandigini açik açik belirtmezsen hiçbir sorun çikmaz. Güvenle programin destekledigi her oyunda kullanabilirsin.

• Aion nedense pek sarmadı beni. Online oyuncusu gerçekten az. Onun için son zamanlardır girmiyorum geri dönüş yapabilirim. Bakalım, kısmet :)
  • Kaç levelsin :)
  • Su 65 lvle ulasmak cidden sikinti sikke gorevleriyle bile cok vakit aliyor tek basima oynuyorum zaten 49 lvlm arkadas ariyorum giresim yok oyina gpde aldim ama sogudum rwsmen Rheiyas nickim

• demeyin boyle 😃 saglam arkadas bulduktan sonra oyun cok zorlamiyor.cben 63 lvl im bilerek 65 olmuyorum. yoksa cok kolay lvl kasmak. zor olan item kasmak

• 46 level mi neydim bende. Arkadaşa katılıyorum online insanlar görünce seviniyordum. Oyunun en kalabalık yeri pazar alanı onun dışında hiç bir yer kalabalık değil. Yani bir çok oyunda sabah 5 te bile oyuncular oluyordu aion'da bunu göremedim. Sikke görevlerin tek başına çok vakit alıyor. Görevler desen 40 lardan sonra tek başına yapman olanaksız.
  • Rappelz hesabıma ulaşamıyorum. Şifremi yeniden oluşturmak adına mail hesabımı girdiğimde hesap yok diyor. Yıllardır farklı bir mail kullanmadım. Neyse onu da boşuna yükledim sanırım :)
  • aion oyunun 9 paketi yüklenirken oyunu açıp nasıl oynayabiliriz ? once acıp oynayabildm karakter falan yarattım girdm oyuna ama oyundan cıktığımda bidaha giremedm nasil girebilirim yardımcı olur musunuz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.