Şimdi Ara

Yeni Başlayanlara F/P RC Arabası: HB - P1803 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selam arkadaşlar rc araç almayı düşünüyorum. offroad fırçasız motor tipi. önerebileceğiniz bir model var mı? bütçe 500 Tl civarı
  • selam arkadaşlar. rc arac almayı düşünüyorum. bütçem 500 tl civarında. fırçasız offroad tipinde hangi araçları önerirsiniz.adana mersinde olan varsa görüşmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Bugün gearbest üzerinden 19.9 $ aldım inşallah iyi çıkar bakalım görelim.
    Ürün geldi mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Hocam evet geçen hafta geldi izlenimlerimi kısaca paylaşmayım madem merak edildi.

Öncelikle çocuklar için bulunmaz bir oyuncak hızı 20km/s yazmış ancak o kadar sürat yaptığını düşünmüyorum ama dediğim gibi çocuk için tam olması gereken hızda büyükler için çok yavaş diyebilirim üründe ni cd pil geliyor 20 dakika sürüş yazılmış ölcüm yapmadım ama aşağı yukarı böyle ben n11 üzerinden ni mh pil aldım bariz daha fazla gidiyor sarj bugün baktım.

Arabanin malzeme kalitesine gelirsek olması gerektiği gibi kaliteli duruyor yere defalarca düştü tık yok yalnız benim üründe mi bilmiyorum ön lastikler yerinden çıkabiliyor hemen takılıyor ama bu da ufak bir problem çözüm olarak kuvvetli bir yapıştırıcı ile üstesinden gelinebilir.Yani alınır mı derseniz ben 80 gibi bir fiyata aldım piyasada 150 civarı gösteriyor ama hakki 100 tl gibi şu anda 105 tl gösteriyor bence alınabilirligi iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.