Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
41
Favori
148.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • farketmez tüm spec silahlarını alabilirsin şimdilik zevkli geleni seç sonra diğer specin silahını da alır kasarsın zaten art. knowledge yüksek olunca seri kasarsın ap
  • bir sorum olacak loremaster için bi serverda kalimdor görevini orcla yapıp başka bi serverda eastern kingdoms görevlerini humanla yapsam orcdada eastern kingdoms görevleri yapılmış görünür mü?
  • Benim bi tane laptopum var baslarda ara sira bazen siyah ekran bazen pembe bazen sari filan dumduz renk cikiyordu ondan sonra aciliyor fakat hos geldiniz yazisindan sonra yine ayni sey dumduz ekran geliyordu bir turlu acamiyordum

Simdi ise mabi ekran veriyor format atmayi denedim yarisinda kapaniyor yeniden basliyor bu arada leptop toshiba satellite l300 win 7 ultimate lutfen yarfimci olun anakart yanmis olabilirmi kaca maal olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum daha önce 100lv warrior kasmıştım fakat tek oynadığım için yeterince bilgi sahibi olabildiğimi söyleyemeyeceğim. Bu sebepten birlikte oynayabileceğim bir guilde ihtiyacım var, mmorpgleri genellikle pvp ağırlıklı oynamayı seviyorum fakat raidlere de çoğu zaman uyum sağlayabilirim yani hem item hem pvp guildi olursa benim için çok iyi olur. Dönüş yaparsanız çok sevinirim herkese iyi forumlar.
  • iki bilgisayar bir switch olmadan nasıl bağlanır ?
  • merhabalar
    1- mobları seçmeye yarayan bir tuş varmı yoksa mause ilemi seçeceğiz(ko daki z tuşu gibi )
    2-whisperda yazılanları kopyalamayı nasıl yaparız örneğin adres uzantısı atıldığında ona nasıl tıklayıp internet sayfası açabiliriz
    cevaplayan arkadaşlara teşekkürler
  • Daha önce 70-80 levela kadar kastığım bir karakterim vardı. Üniversite, sınavlar falan derken oyuna zaman bulamıyordum. Oyun hakkında soru sorabileceğim insanlar arıyorum. Oyunu aktif oynayan, bana yardım edebilecek kişiler, dm yoluyla battle net id'lerini gönderirlerse mutlu olurum.
  • iwhitewalker İ kullanıcısına yanıt
    1- key bindings ayarlarını kurcalamanı tavsiye ederim, kendine göre düzenle. kullanmadığın tuşları değiştir.
    2- spesifik bir addon ile veya addon pack ile geliyor.
  • numberslevin kullanıcısına yanıt
    Önce araştırıp geriye cevap bulamadığınız olursa buraya yazın hocam, cevap veren çıkabilir.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Oyun sürecinde takıldığım yerleri sormak için yazdım o mesajı. Dediğiniz gibi "cevap veren çıkabilir", ben her takıldığımda, cevabını bulamadığım yerde, bu konuya mesaj yazıp, cevap gelmesini beklemem zor olur.
  • numberslevin kullanıcısına yanıt
    Güncel ve herkesin karşılaştığı sorularsa burada olması doğru olur hocam, başkaları da faydalansın amaç.
    --------
    Diğer türlü bilemiyorum pm atan çıkar, umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GençAtsız

Arkadaşlar Battlechest alacağım lakin aklımdaki bir kaç soruya net ve google üzerinden bir sonuç bulamadım.

BAttlechest alınca bize 30 gün süre veriyor ve 100Lvl e kadar çıkabilme imkanı ve ek paketleri içinde veriyor bildiğim kadarıyla. Şimdi ben 20 lvl oldum daha exp almıyor karakter. Battlechesti alınca oyun süresi diyelim ben 90lvlde bitti. Daha exp alamıyacakmıyım? Yoksa 100e kadar devam edebilirmiyim Battlechest aldığımdan ötürü ama dungeon vs bu yerlere girememmi oyun süresi bittiği için? Oyun süresinin avantajları nelerdir?

Süren biterse kasamazsın levelin fark etmez. Raf yapacak birini bul 1 haftada 100 olursun zaten az oynasan bile. Dersen tadını çıkara çıkara kasayım ben sen bilirsin 30 gün içinde her türlü 100 olursun zaten.

• Oyuna belli bir süre ara vermem gerekiyor ve game tıme sürem 5 gün sonra bitiyor.Hesabımdaki token ile oyunu istediğim zaman tekrar aktif edebilirmiyim ?Yoksa yeniden para ile mi aktif etmem gerekiyor.
  • Resimde (gtx1050ti 4gb 192bit nvıdıa ekran kartı) Nasıl bir ürün? Asus geforce gtx 1050ti ile resimdeki ürünle bi farki varmıdır??

• Wow legion almak istiyenler dnr üzerinden indirimimli kuponum var mesaj atabilirler 100 110 tl gibi bi fiyata geliyor legion kutulu
  • merhabalar

benim bilgisayarım oynadığım oyundan yaklaşık 3 ay önce tam 100 FPS alıyordu.

sonra bataryamın ömrü bitti neden bilmiyorum bataryanın ömrü bittmesiyle oyundaki FPS'im

çok fazla düştü oyun kasmaya başladı.ayrıca bilgisayarım da yavaşladı ve bilgisayar her

açıldığın da batarya olmadığından dolayı sisteminiz yavaş çalışacaktır uyarısı veriyor

bu sorunun batarya ile bir ilgisi varmıdır yok sa neden kaynaklanabilir

teşekkürler
  • Arkadaşlar Bir Sorum Var Bilgisayarım Isındığı için kapanıyor Bende Yeni Bir Fan Almayı Düşünüyorum Ama 10 cm mi 8 cm lik fan mı almalıyım hangisi daha iyi soğutma sağlar

• Beyler pvp oynayan var mı ? Güzel bir pvp server arıyorum wotlk tercihimdir önerilerinizi bekliyorum.
  • parry dodge block gibi yazılar ekranda çıkmıyor önceden çıkıyordu sol üstdeki portrede çıkıyor onceden ekranın ortasında çıkardı ne oldu kalkdımı artık?
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.