Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.448
Cevap
41
Favori
148.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu oyunu oynayanlar neden aptal yani ben de acemi sayılırım ama nighthold geldiğinden beri daha bir kere guldanı göremedim yok yani olmuyor partiye gelenler hata yapıp yapıp kaçıp gidiyor parti dağılıyor olan boşa giden saatlere oluyor ilk bossu kesemiyor daha millet açsa youtube'da var zaten her şey bak işte taktiklere ölürsen yapacak bir şey yokta karı gibi kaçmaya da gerek yok illa olacak yani
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    bende düzelmiş kendiliğinden bugün hocam sizde bir bakın isterseniz
  • Konu açmak istemediğimden buraya yazıyorum;
    Şu saatten sonra başka bir class'a geçip 110'a kasmak mantıklı mı? Guild'im dağıldı, paket başından beri Havoc DH oynadığımdan mythic raid yapan guild bulmakta zorlanıyorum, her guildde en az 3 dh main oynuyor. Hala Heroic Gul'dan kesememiş guildlere de giresim gelmiyor açıkçası. Tekrar quest yapmak, gearlanmak, legendary farmlamak ve tekrar 54 trait için MoS boostlamak istemiyorum. Çok arada kaldım, bırakasım geliyor oyunu artık, çektiğim çileye değmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 12 Şubat 2017; 20:37:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

Konu açmak istemediğimden buraya yazıyorum;
    Şu saatten sonra başka bir class'a geçip 110'a kasmak mantıklı mı? Guild'im dağıldı, paket başından beri Havoc DH oynadığımdan mythic raid yapan guild bulmakta zorlanıyorum, her guildde en az 3 dh main oynuyor. Hala Heroic Gul'dan kesememiş guildlere de giresim gelmiyor açıkçası. Tekrar quest yapmak, gearlanmak, legendary farmlamak ve tekrar 54 trait için MoS boostlamak istemiyorum. Çok arada kaldım, bırakasım geliyor oyunu artık, çektiğim çileye değmiyor.

Ben de shaman oynuyorum dh kurup 110'a kastım aşırı düşük dps yüzünden ama 54 trait kasması zor geldi wq yapmaktan sıkıldım ve legendary kasması var nerden baksan 1.5 aylık süreç göze alabilirsen başla ben başlayacağım sanırım ama zor geliyor sadece tekrardan ezik charla oynamak

• O yüzden ek pakette yeni gelen class'ı kasmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hydralisk -- 12 Şubat 2017; 21:49:22 >
  • Doom. D kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme de alt oynanılabilir oldu, AK 20 lvl olabiliyor direkt, bunu yapınca cabucak traitler fullenebiliyor sonrası bildiğiniz gibi ugrastırıcı. 2. leg basma süresi 7 days. İlk leg düşürme oranı yüksek, mage kastım raid finder dan geldi direkt leg.
    ----------
    Solo gidecekseniz ve pug ile oynayacaksanız tank ve healer çok rahat bildiğiniz gibi.
  • @The Red Devil

Göze alamıyorum ama maalesef 0'dan kasmam gerekecek galiba her şeyi.

@Hydralisk

Ne yazık ki çok geç öğrendim bunu. Lanet ediyorum DK'mı bırakım DH açtığım güne.

@aschil

261 kere MoS 6-9 dönmek gerekiyor 54 trait için, akli dengemi yitirmezsem trait sorun olmaz gibi, DH ile 2 haftada bitirmiştim traitleri, ama legendary meselesi çok sıkıntı. O kadar uğraşıp Prydaz düşürmek de var. Solo oynayarak normal ve heroic bitirilebiliyor, ama ben end game seviyesinde oynamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 12 Şubat 2017; 22:56:14 >
    O zaman once guzel bir guild bulmaniz gerekli, ihtiyaca gorede kasabilirsiniz. Yeriniz sabit olur, haftalik raidinizi yapar cikarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkankobek

bende düzelmiş kendiliğinden bugün hocam sizde bir bakın isterseniz

hocam aynı şekilde arkadaşında düzeldi bugün kendiliğinden demekki genel bir sorunmuş. bu durum doğruluyor genel sorun olduğuna dair.
  • Bende yeni TN'da Horde Dk açtım. 95 Lv. beraber kasacak yardımcı olacak arkadaşlar grup veya guild arıyorum.
  • Arkadaşlar Trial of Valor Raidinde Heroic ve Normal zorlukta 3 Boss için Tank'ın yapması gereken taktikleri yazabilir misiniz?
  • Outland alliance tarafında olan varsa sohbet muhabbet beraber dg bg vs için ekleyebilir

• LaHire kullanıcısına yanıt
    neden gidip videosunu izlemediğini bilmiyorum ama şöyle özet geçeyim.

1.boss 2 tank birer addi alır ayırır kesilir. odyn gelir odyns test 2-3 stackte genelde boss swaplenir. sırayla hymdall ve hyrja gelir boş tank bu addi canı yuzde doksan kalana kadar odynden uzakta tanklar. 3.phase odyn uygun yere taşınır spear alan tank uzağa uçar gider almayan bossu tauntlar.

2.boss tanklar üst üste stacklenir, onlar da renk soaklar swap var mıydı kactaydı unuttum açıkçası bayadır girmiyom hatırladığım kadarıyla yok. guarm hit like truck o yüzden defansifleri iyi ayarlamak lazım. bossu köprü üstünden ayırmadan sakin sakin tanklamalı

3.boss ilk phase bi tank tanklar o sırada orb of corruption gelir tanklar swaplenir o sıra boss tanka bi debuff atar aynısı diger tanka olunca el değişir. tanklayan kisi ortada durur ki ortaya üfürsün boss cikan globelar kesilir front tentacle soaklanır.mariner ve bigguy denen addler gelir birer birer paylaşılır mariner tentacleların yanında kesilir. tanklar o küçük ve çoğul addleri toplar merdivene çıkarmadan kesilmesinde yardımcı olur. tentaclelar iner inmez boss alınır yoksa aoe vurur. mariner gelir boştaki tank alır kesilir. boss bu sefer corruption üfürür herkes kaçar ufledikten sonra yerde mor alan açılır herkes soaklar. son phasede tank swap var mı yine hatırlamıyorum varsa da dbm anırıyor. heroic anlattım normali de kolayı işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 19 Şubat 2017; 8:58:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İlk ve ikinci legendarylerin düşme oranı çok yüksek sonrasında 3 4 5 vs legendarylerin düşme oranı aynı. Ama dediğin gibi sephuz, pyradaz vs düşerse trash. En iyi yöntem yine ilk füşen legendary çöp ise reroll yapmak, en iyisi gelene kadar sonuçta ilk legendary çok hızlı düşüyor ama onla ugraşmak var bide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda ping problemi ile karşılaşan var mı ?
    Moblara karşı oynarken 5k world ping oluyor.
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Çok sağol üstad videoları izledim lakin çok karışık geldi. Burada kullandığın soak terimi ne manada kullanılıyor?
  • Data verilerinde bakım var sanırım, support sayfasında bir ara öyle yazıyordu ve hala bazı bölgelerde ciddi fps düşüşleri var.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    olur mu ya pyradaz şu anda çoğu class'ta T1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

olur mu ya pyradaz şu anda çoğu class'ta T1.

Bi tek mm hunterlarda görüyorum o kadar. Onların bi ayaklığı bis, diğerleri daha çok aoe için yapılmış. O uüzden stat için pyaradaz takıyorlar. Başka classta bilerek onu takan henüz görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.