Şimdi Ara

Yeni başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben dotaya yeni başladım bundan önce lol oynuyordum filan her neyse. Ben dota'yı sevdim fakat bazı sıkıntılarım var:Mesela takım arkadaşlarım 15 levelken ben 11 level oluyorum, yani geride kalıyorum bunu nasıl önleyebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.

• korkudan geri duruyorsundur veya yenileme sağlayan eşya almadan koridora gittiğinden base yapıyorsundur onu da koşarak yapıyorsundur.

sana ve senin durumunda olanlara genel bir tavsiye youtubeda public oynayan kişilerin videolarını izlemen. bir kaç kişi vardı böyle seri video yapan. bilmemkim plays meepo gibisinden. klan maçı değil de bunlardan bir kaçını izlersen neleri eksik yaptığını görebilirsin.
  • Asla boşta kalma.Supportta olsan,core'da olsan sürekli bir şeyler yapmak zorundasın.Boş olan bir yere yerleş hemen.Jungle boşsa git 2 creep kes,takım arkadaşların gank'e giderken arkalarına takıl.Ayrıca yanında tp bulundur sürekli,base'e gidip gelirken yürürsen çok vakit harcarsın.
  • graal kullanıcısına yanıt
    Yok ben yenileme eşyası alıyorum ama hepsini tüketmek zorunda kalıyorum çok dürtüyorlar. Üstelik az canı olan adama dalıyorum ölmüyor öldürüyor, 3 kişi birden gidiyorlar ben tek başıma dolanırken illa bana dalıyorlar. Ciddiyim illa ki ilk bana dalıyorlar. Sonra bir de spiritin her vuruşu mu greater bash vurur anlamıyorum, ben hiç kritik vuramazken hiç ıskalatamazken o bana geliyor hep greater bash vuruyor(burası abartı oldu ama sanki böyle oluyormuş gibi oluyor). Tam kaçarken arkamda bitiveriyorlar yine alıyorlar. 35. dakikada hala helm of the dominator tamamlıyorum o derece sorunluyum. Yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var.

Bu arada youtube'a yazdım onu farklı farklı şeyler çıktı.
  • Void gameplay gibi arat oynayacağin herolarin oynanış tarzini gor. Heroları tanidikca nasil oynaman gerektigini ogrenirsin. Birde düşük dereceli oyunlarda mid oynaman daha faydalı olur .yenileme eşyası sadece bot yada tango değildir presevence gibi saniye başı can veren itemler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::Ashes:: -- 18 Kasım 2014; 23:54:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -şerafettin

Yok ben yenileme eşyası alıyorum ama hepsini tüketmek zorunda kalıyorum çok dürtüyorlar. Üstelik az canı olan adama dalıyorum ölmüyor öldürüyor, 3 kişi birden gidiyorlar ben tek başıma dolanırken illa bana dalıyorlar. Ciddiyim illa ki ilk bana dalıyorlar. Sonra bir de spiritin her vuruşu mu greater bash vurur anlamıyorum, ben hiç kritik vuramazken hiç ıskalatamazken o bana geliyor hep greater bash vuruyor(burası abartı oldu ama sanki böyle oluyormuş gibi oluyor). Tam kaçarken arkamda bitiveriyorlar yine alıyorlar. 35. dakikada hala helm of the dominator tamamlıyorum o derece sorunluyum. Yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var.

Bu arada youtube'a yazdım onu farklı farklı şeyler çıktı.

Demek istediğini anladım. Bir arkadaşım yemek molasındayken bana bir süre baktığı lol'de de aynısı bana olmuştu. katerina gelip gelip kesiyordu. Bunun sebebi kesinlikle ve kesinlikle heroları ve oyunu tam anlamıyla bilmemen. Bunu zamanla öğrenirsin. Heroların kombat esnasında bir kırılma noktası vardır. dikkat etmen gerekir. Bu senin heronun MS'i Armoru skilleri ile alakalıdır. CM ile normalden daha çabuk belki yarım hp'ye yakın iken kaçman gerekirken pa ile gerçekten son anda kaçman gerekir ve hatta adam arkasını döndüğünde tekrar saldırabilirsin de. Barat'ın bashi uzun sürdüğünden ve etkisi görsel ve işitsel olarak daha baskın olduğundan sürekli yapıyormuş gibi gelebilir. Üst üste olduğu çok nadirdir ki zaten bu durumları direk youtube'a koyarlar.
    Creep blocklayıp kuleye yakın savaşman lazım. kek gibi creep yakınında durmayıp ölmek üzereyken son vuruş için yaklaşman lazım. carry alırsan illa ki sana odaklanırlar. sup ward almazsa sen al ve dik yakınına. clan maçı değil bu 150 gold verdin diye oyun elden gitmez. hem de 2 wardlık süre gank yemezsin. 1 kere ölünce paran daha fazla gider. ward dikilecek noktaları yine google veya youtube'dan öğrenebilirsin.

İşyerindeyim youtube engelli eve gidince aklımda kalırsa public oynayan bir adamın videolarının linkini yollayayım.

ahandahttp://www.youtube.com/user/PurgeGamers/videos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graal -- 20 Kasım 2014; 19:52:10 >

• Crep kes yada ben ofansif oynarım diyorsan hero öldürmeye ki level atlayabilesin çok fazla şey var level atlamalık jungle yapabilirsin gerçi creplerden daha fazla exp geliyor gibi ama sana kalmış birşey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.