Şimdi Ara

Yeni Auris Cam Tavan'dan Gelen Ses (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
19.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2018 Model 50Bin km de advance skypack sahibiyim.

Aracı 3bin km de ilk sahibinden aldım. çok takmasam da aldığım günden beri ince bir çıtırtı tarzında ses var. evvela seyir halindeyken başkalarına kullandırıp her yeri tutarak sesin kaynağını bulmaya çalıştım ama tavandan geleceğini hiç kıl edemediğim için orayı denememiştim haliyle bulamayınca kapı fitillerinden geliyor diye düşünerek 1 yaşında aracın kapı fitillerinin katlı yerlerini iç kısımlarına alman malı ses kesici silikon uyguladım ama ses devam etti.

Hasbel kader ses gelirken perdenin açıkken geldiğini farkederek tavan lambasının olduğu bölmeyi tutmuş bulundum ve ses gitti.

Şimdilik ses geldiğinde aynı bölgeyi tutarak kaynağından kesmiş oluyorum ileride ne olur bilemem arabamın uzatmalı tam paket garantısı devam ettiği halde sırf bunun için tavan bakalitlerini, döşemeyi söktürmeye lüzum var mıdır bilemiyorum neticede sökülüp bakılsa bile sesi kesebilecekler mi belli değil. velev ki bişeyler sıkıştırıp sesi kestiler ama sıkıştırılan şey ileride yuva yapıp bölgeyi genişleteceği için sesin yükselerek gelmesi de ihtimal dahilinde. azcık müziğin sesini açıp cam tavanın tadını yaşıyorum.

bir de şu var ecnebi mühendisler şunu der: "eğer sorun yolda bırakacak kadar büyük değilse müdahale etme"

yürüyen aksam sesi, motor sesi vs olmadığından bence uğraşmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlcn -- 7 Mart 2022; 14:37:29 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.