Şimdi Ara

Yeni Alfa Romeo Stelvio Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
5.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes fiyata yorum yapmış ama bu otomobil için rakiplerinin fiyatıyla kıyaslayarak bakınca 565.000? çok makul bir fiyat. Hatta muhtemelen fiyat bilgisi pek gerçeği yansıtmıyor gidip de bayide alacağımız fiyat 650K'ya yakın olacaktır

• Fabrikası kocaelinde mi ? Aracı daha çıkarmadan gevurlar çalmaya başlamış.

Tasarım harika alfa romeo guilia yada bayılıyordum da bu araçlar ülkemizde pek tutmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F84D677 -- 12 Nisan 2020; 6:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sprint çok boş, Veloce de boş gerçi. Bunu alan adam Premium paket de alır 40k o zaten. 605k olur fiyatı o da elde araba varsa, yoksa bu havada araba gelecek de alacaksın.

Gulia Sprint Premium Pack 520k değil de 450 ye alınsa alıcısı olur aslında.. Bmw 3 almak istemeyen gider bunu alır bu paraya çok rahat.

• dizel mersedes e serisi 550b iken gidipte benzinli alfaya para vermek?

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Bu aracın diğer suvlara göre çok daha sportif bir sürüş hissiyatı var. Bir spor otomobil gibi virajlar da güven veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

dizel mersedes e serisi 550b iken gidipte benzinli alfaya para vermek?
    Bu araci alan adamda dizel benzin farkini dusunuyordu zaten

• Devlet halkı araba alamasın diye var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 250 ye satarlar diye bakıyodum , zaten fiyattan önce cücük kadar ekran dikkatimi çekmişti. Alfaya ve türevlerine acıyorum , dışarıdan güzel tasarım yapıyosun ama içine gelince 7 yaşında çocuk gibi ne istediğini bilmez saçma sapan şeyler koyuyorsun. Nerede hayalet ekran? Nerede 11" Multimedya ekranı ? 500 bin lira istiyosun nerede yolcu tarafında ufak bir ekran ? Bi kere şu ekranı şu demode bmw nin 10 yıllık tuşlarıyla yönetmek başlı başına durumu anlatıyor. Klima düğmelerinin felan kalitesizliğine değinmiyorum bile. O paraya kusura bakmasın ama ne sıfır arabalar var neler. En kötü gider bmw x3 alırsın.

• YasinCC kullanıcısına yanıt
    porsche macan 20b 30b kmde 550b tl. sahibindende alfa stelvio sadece 1 ilan var ve 580b tl. porsche macan ise toplamda 107. 2018den sonra ise 42 ilan var. yani ben bunlara baktıysam, sportif suv isteyen de mutlaka alternatif ne olabilir diye bakıyordur. bu vergi bu kur ile alfa fiyatı iyi olabilir ama işin mantık yönüde var.
  • O amblem ve amblemin anlamını az da olsa bilen müslümanların kesinlikle almaması gereken bir marka.

• fortune1905 kullanıcısına yanıt
    sahibindende alfa stelvio sadece 1 adet var :D o da 2018 model 1400km. yani o bahsettiğiniz adam yılda 700km binmiş :D çoğu kişi yılda 700km den daha fazla yürüyordur. alfa romeo bunu düşünerek bu aracı bu fiyattan türkiyede satmaya çalışıyorsa... aşıyı bulmak bile bundan daha kolay. rakamlar bunu diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

porsche macan 20b 30b kmde 550b tl. sahibindende alfa stelvio sadece 1 ilan var ve 580b tl. porsche macan ise toplamda 107. 2018den sonra ise 42 ilan var. yani ben bunlara baktıysam, sportif suv isteyen de mutlaka alternatif ne olabilir diye bakıyordur. bu vergi bu kur ile alfa fiyatı iyi olabilir ama işin mantık yönüde var.
    Bizim ülkede belli markalar harici zaten satışı pek olmaz. Yurt dışında baya sevildi uzun zaman sonra Alfa'dan atılımlar görmek hoş. Eski 156 ve 159 kullanan biri olarak imkanım olsa Alfayı alırım ama 2. el açısından mantıklı yanı olmaz tabi.

Araca gelirsek yurt dışı incelemelerinde de zaten beğenildi. Daha çok jaguar f-pace ile karşılaştırmalar var. Ondan da performans olarak daha üstün yol tutuşu vs konusunda. Gerçi bana SUV olayı saçma geliyor komple performanslı olsa ne olur

Ancak yarım milyon liraya araba alan birisi 2. elde elden çabuk çıkarmayı düşünüyorsa zaten yarım milyonluk araca binmesi biraz mantık dışı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

250 ye satarlar diye bakıyodum , zaten fiyattan önce cücük kadar ekran dikkatimi çekmişti. Alfaya ve türevlerine acıyorum , dışarıdan güzel tasarım yapıyosun ama içine gelince 7 yaşında çocuk gibi ne istediğini bilmez saçma sapan şeyler koyuyorsun. Nerede hayalet ekran? Nerede 11" Multimedya ekranı ? 500 bin lira istiyosun nerede yolcu tarafında ufak bir ekran ? Bi kere şu ekranı şu demode bmw nin 10 yıllık tuşlarıyla yönetmek başlı başına durumu anlatıyor. Klima düğmelerinin felan kalitesizliğine değinmiyorum bile. O paraya kusura bakmasın ama ne sıfır arabalar var neler. En kötü gider bmw x3 alırsın.
    Bahsettiğiniz kriterlerin hepsini 15" bir tablet karşılıyor :)

Arabanın motoru ve alt yapısıyla ilgili bir tane bile yorum yok

• Son günlerde eksikliğini çektiğim harcama kalemim yeni bir araba idi. Evde odalar arası seyahat etmek için kullanırım. Ne kadar yaktığı önemli değil, konforlu olsun. 🤪

• Alfa romeoya her zaman hayranım. 2011 de 156 vardı motor sesi çok güzeldi

• Arka lambaları artık halojen yapma!
    Yapacaksan bari bu kadar büyük beyaz far kapağı koyma!

• Yuuhh fiyata bak

• deniz_sea kullanıcısına yanıt
    puh

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.