Şimdi Ara

Yeni açılmış veya açılmak üzere olan kaliteli Private server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, tanıyanlarınız vardır belki adım Metin, silkroad'a yaklaşık 6 yıl önce başladım. 80 cap oynarken acemiydim, 90 oldu çok keyif aldım tecrübelendim, 100 oldu kale sahibi oldum profesyonel şekilde oynamaya devam ettim ama daha sonrasında bırakmak zorunda kaldım. 110 cap az çok privatelerde devam ettim ancak 120'yi hiç oynamadım sayılır ve açıkcası baktığım kadarıylada çok beğenmedim. En zevk aldığım cap 80-90 ve 110 cap oldu, 100 cap güzeldi ama zorluydu diğerlerine göre.

Uzun zamandır çok kaliteli ve yeni açılmış/açılacak bir server arıyorum kendime ama az sayıda bulabildim, bulduklarımda açıkcası kalite açısından çok geri kaldılar. Sizden ricam yerli veya yabancı, 80-90-110 hatta çok kaliteli diyorsanız 100-120 bile olabilir serverları bana bir şekilde ulaştırmanız. Oynuyorsanız beraber oynayalım, bu oyun tek iken zevk vermiyor bunu herkes az çok biliyordur. Ekip içerisinde çok daha zevkli olan bu oyunu, kaliteli şekilde oynamak isterim. Yardımlarınızı bekliyorum, bu sadece benim için değil eminim burdaki bir çok arkadaş içinde iyi olacaktır. Konuyu güncel tutarsanız sevinirim.

• Hocam aynı şekilde arayış içerisindeyim. Eğer bulursanız burada paylaşmanız beni çok sevindirir. Hatta beraber başlayabiliriz bir arkadaşım daha gelecek. Server'da şu an aradığım en belirgin özellik eski oyuncularla yeniler arasında uçurum oluşmaması. Malum ortalık sun +9 gibi ütopik setlerden geçilmiyor x10 rate gibi düşük ratelerde bile. Saygılar sevgiler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_99448942/tm.htm Biraz önce gördüm bunu ne düşünüyorsunuz hocam?
  • http://pers.sronetwork.com/Download.aspx Şu an buna başlama kararı aldık. 11 Günde iyi bir performans gibi gözüktü 100 online player olması :)
  • Başladığınız servera bakacağım dostum teşekkürler.
  • Hocam hatırlarsanız sizle bir ara mesajlaşmıştık o günden beri arayış içindeyim :)

http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/3493172-ardebran-cap-90-eur-chn-vote4silks-play2win-international.html

Bu servere başlamayı düşünüyorum.Yaklaşık 1 sene öncesinde 80 cap Ch/Eu serverleri vardı 600+ player görmüştü :)
  • Elamidas'a beklerim 2.5k + player.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagopa596a

Hocam hatırlarsanız sizle bir ara mesajlaşmıştık o günden beri arayış içindeyim :)

http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/3493172-ardebran-cap-90-eur-chn-vote4silks-play2win-international.html

Bu servere başlamayı düşünüyorum.Yaklaşık 1 sene öncesinde 80 cap Ch/Eu serverleri vardı 600+ player görmüştü :)

Görmüştüm bu serverı güzele benziyor, 90 cap olması çok hoşuma gitti bir deneyelim dostum

@Phreak LoL yeni bir server arıyorum dostum teşekkür ederim yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benya

http://pers.sronetwork.com/Download.aspx Şu an buna başlama kararı aldık. 11 Günde iyi bir performans gibi gözüktü 100 online player olması :)

Dostum beni kesinlikle yanlış anlamanızı istemem fakat artık privateler 1 günde 100+ player görmüyorsa çöp demektir.11 Günde 100ü geçememişse o serverin geleceği pekde iç açıcı değil demektir :)
  • Bende uzun süredir arıyorum bulamadım bir türlü hocam başladğınız bir sw olursa haber verirseniz sevinirim
  • joysro vardı diye biliyorum oyuncu seviyesi yüksek olarak.
  • Arkadaşlar necro sro var bence 120 caplar arasında en iyisi. Bu aralar piyasası biraz durgun ama toplanırsak iyi birşeyler yapacağımızı düşünüyorum. Daha önce bizden bir arkadaş konu açmıştı gelen arkadaşlar 3 gün sonra bıraktılar. adam gibi oynayacak varsa IceBorn MoLLa_ MCDLIII 3 pm den bize ulaşsınlar ve oynamak istediklerini söylesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

Arkadaşlar necro sro var bence 120 caplar arasında en iyisi. Bu aralar piyasası biraz durgun ama toplanırsak iyi birşeyler yapacağımızı düşünüyorum. Daha önce bizden bir arkadaş konu açmıştı gelen arkadaşlar 3 gün sonra bıraktılar. adam gibi oynayacak varsa IceBorn MoLLa_ MCDLIII 3 pm den bize ulaşsınlar ve oynamak istediklerini söylesinler.

bende basladım zevklı kasması 1000 online türkler olarak güçlenirsek dahada iyi olur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tianshang

quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

Arkadaşlar necro sro var bence 120 caplar arasında en iyisi. Bu aralar piyasası biraz durgun ama toplanırsak iyi birşeyler yapacağımızı düşünüyorum. Daha önce bizden bir arkadaş konu açmıştı gelen arkadaşlar 3 gün sonra bıraktılar. adam gibi oynayacak varsa IceBorn MoLLa_ MCDLIII 3 pm den bize ulaşsınlar ve oynamak istediklerini söylesinler.

bende basladım zevklı kasması 1000 online türkler olarak güçlenirsek dahada iyi olur ...

Pm at IceBorn
  • Blaze de joy gibi herkes sun +11 en az :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.