Şimdi Ara

:..Yeni 8 MegaPiksel Cyber-Shot C905 (SHIHO)..: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
0
Favori
76.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18th March Paris - the new P1i - is rumoured to have a 5MP camera in a slider form-factor which will also feature HSDPA and incorporate a touch based interface. A W780i - said to be a Voda exclusive handset - will be available by July. Also, further information regarding 'Shiho' (the new imaging flagship) is in the Cyber-shot section of this guide.

Shiho - This codename has been linked to the next flagship Cyber-shot, already in development. It is 'likely' that this will surface before Q308 and enthusiasts will be pleased to learn that the quality of the optics, as well as the pixel count (7.0MP+), are in for a boost. Other rumoured specifications for this breakthrough device are as follows: TV/Out, HSDPA, HSUPA, Xenon flash, A-GPS, WLAN, Slider format, BT 2.1.

Shiho - Cybershot

ben buradakı yazılanlar gore yazıyorum olabilir hele daha var

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Orjinalden alıntı: se_runtome

bakalım cybershot dıyo ama hangısı olursa olsun...

cybershot değil de snapshot olacak shiho.
    S serisinden gelecek yani

phı ben de "c" olacak diye tahmin ediyorum ki ilk slider "c" serisi cihaz bu olacak. umarım arkadaşın yanılıyordur da 8 mp makina "s" serisinden çıkmaz valla basit kameralı telefonlar yazıyor snapshot için ben de bilginin yalncısıyım. basit kameradan kastı nedir bilemiyorum fakat belki fixed focus ki s500 öyle idi ama mantık tamamen değiştiği için yanlış bir konumlandırma örneği olabilir bu.. ya da auto focus var fakat daha basit bir kamera arayüzü ve daha değişik lenslerin kullanıldığı bir sınıf olabilir. görüntülemede yine cyber shot amiral gemi olacak gibi görünüyor. benim rüyamda gördüğüm de "c" serisi w-lan lı ve de java platformlu bir telefon idi shiho

• quote:

Orjinalden alıntı: dummy decoy

quote:

quote:

bakalım cybershot dıyo ama hangısı olursa olsun...

cybershot değil de snapshot olacak shiho.
    S serisinden gelecek yani

phı ben de "c" olacak diye tahmin ediyorum ki ilk slider "c" serisi cihaz bu olacak. umarım arkadaşın yanılıyordur da 8 mp makina "s" serisinden çıkmaz valla basit kameralı telefonlar yazıyor snapshot için ben de bilginin yalncısıyım. basit kameradan kastı nedir bilemiyorum fakat belki fixed focus ki s500 öyle idi ama mantık tamamen değiştiği için yanlış bir konumlandırma örneği olabilir bu.. ya da auto focus var fakat daha basit bir kamera arayüzü ve daha değişik lenslerin kullanıldığı bir sınıf olabilir. görüntülemede yine cyber shot amiral gemi olacak gibi görünüyor. benim rüyamda gördüğüm de "c" serisi w-lan lı ve de java platformlu bir telefon idi shiho

Bana S dendi diye hatırlıyorum sanki
    Yanlış hatırlıyor da olabilirim elbet.
    Ama tabi dedikleriniz mantıklı. Çünkü dediğiniz üzere S serisi C serisinden düşük kamera özelliklerine sahip bir seri olacak.
    Bu durumda 8 megapiksel bir cihazın halihazırda 5 megapikselli C902 varken S serisinden çıkması olmaz.

• Seriye takılı kalmayın.

Kameradaki atak önemli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Seriye takılı kalmayın.

Kameradaki atak önemli.

Elbette ki. Kaliteli bir lens ile 8 megapiksel keyfi süper olacaktır.
  • abi kmeranın lensi müzik sesi kulaklık sesi güzel olsa tadınddan yenmez
  • quote:

quote:

Seriye takılı kalmayın.

Kameradaki atak önemli.

Elbette ki. Kaliteli bir lens ile 8 megapiksel keyfi süper olacaktır.

SE K850, C902, G900 ile bozduğu kamera fiyakasını toparlicak galiba, ha?
  • quote:

hiiişştt sana diyorum K850 ye laf yok, fiyaka falan bozulmadı dün eklediğim fotolara bakarmısın

bugün yine çektim şuan upload ediyorum onlarda geliyor birazdan sıcak sıcaaakkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _extreme_ -- 1 Haziran 2008; 18:32:44 >
  • Olm herkes sen mi?
  • hee ona göre konuşş
  • quote:

Orjinalden alıntı: _extreme_

quote:

hiiişştt sana diyorum K850 ye laf yok, fiyaka falan bozulmadı dün eklediğim fotolara bakarmısın

bugün yine çektim şuan upload ediyorum onlarda geliyor birazdan sıcak sıcaaakkk

Çekene göre değişiyor kalite.

• süper bişeye benziyo ama inş fake değildir .

7.2 pixel, karizmada manyak.
  • quote:

arkadaşlar bır de boyle bır foto var sanırım concept model

:..Yeni 8 MegaPiksel Cyber-Shot C905 (SHIHO)..:

buna bittim ya süper valla. CCD sensör koysalar keşke
  • fake mi degilmi bilmem ama ilk resimdeki telin tasarımı berbat sony ericson nun santardlarını düşürdüğü bir tasarım.... bence
  • PHI'nin kaynak sağlam. Cihaz bu olmasa bile. 7.2 yahut 8 çıkacak sanırım.
  • quote:

PHI'nin kaynak sağlam. Cihaz bu olmasa bile. 7.2 yahut 8 çıkacak sanırım.

Düşünülen 8 imiş. Ama 7,2 de çıkabilir değişebilirmiş yani.
  • wawwwwwwww bi gün yoktum çoşmuş burası super ya

phi nın de dedığı gıbı 7,2 mp cıkacak sanırım 2. resım de zaten concept telefonlar arasıbda yanı gercek olmayan bır tasarım zaten bakarsanız bıraz w910i ve japon modellerıne benzıyor şu cs so905i gıbı sanırım
  • arkadaşlar uzun bır zamandan sonra resmı olmayan bır sıtede shiho nun ozellıklerı ıle ılgılı bılgıler var dıkkatımı ceken burada canybar yazması yanı surgulu olmamayışı doğrumu bılınmez bılgınıze

Cybershot-candybar
    • 8 Megapixel with AF and optical zoom confirmed by Mizzle
    • Xenon-Flash / Photo-Flash combo
    • 2,4" QVGA-Display
    • HSDPA
    • HSUPA
    • A-GPS
    • WLAN
    • TV/Out (VGA@30fps)
    • Bluetooth 2.1
    • A300 / A3 platform

• Bende tam bunu vermeye girdim.

GPS, wi-fi 8mp + xenon ve tv-out dedikoduları iyi
  • SE nin basına tas düştü heralde. BU kadar özelliği bir telefona koyacak olması SE için büyük bir gelişme. Normalde bu kadar özellikle 8-10 tane telefon çıkartırdı. YAw tel taş gibi taş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.