Şimdi Ara

Yemek Sepeti - Maximum Mobil ile Ödeyenlere %50 MaxiPuan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
4
Favori
2.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam işte üniversite banka kartı benimki kredi kartı değil zaten de dediğiniz gibiyse geçiyor yani?
    Benimki de o şekilde, aylardır faydalanıyorum kampanyadan. Bamkamatik karti olması yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen ay maximum mobil ile ödeme kampanyasında verdiğim siparişi 3 kere çektiler. tam 3 kere 89küsur lirayı çekmişler karttan.1 kere de iade etmişler.Yani iki kere tahsil edildi. bankaya söylüyorum yemeksepetine söyleyin diyor.yemeksepetine yazıyorum bizde görünmüyor bankayla konuşun diyor. harcamalarınızı kontrol edin. Hala alamadım iade falan.
  • Çok teşekkürler hocam bilgi için evde ailemleyim pek ihtiyacımız yok ama tatlı vb şeyler alınabilir sanırsam.
  • Joker birden cok ciktiginda hangisinde maximum mobil gectigini gormek icin baska bir telefondan girerek once kontrol yapin. Cunku sectikten sonra jokeri kullanirsiniz ama maximum mobil yoksa kampanyaya giremezsiniz, geri cikarsaniz da jokerler icin biraz beklersiniz ve aynilari gelmeyebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreonline17

geçen ay maximum mobil ile ödeme kampanyasında verdiğim siparişi 3 kere çektiler. tam 3 kere 89küsur lirayı çekmişler karttan.1 kere de iade etmişler.Yani iki kere tahsil edildi. bankaya söylüyorum yemeksepetine söyleyin diyor.yemeksepetine yazıyorum bizde görünmüyor bankayla konuşun diyor. harcamalarınızı kontrol edin. Hala alamadım iade falan.
    Bankaya harcama itirazında bulunun hocam.
  • joker ile beraber maximum mobille öde çıkmıyor
  • Maximum mobil ile öde neredeyse hiçbir restoran da çıkmıyor. Ne rezil bir iş bu.

• Maximum mobil yemeksepeti sekmesinden eski siparişlerinden sipariş verdim. 38 tl lik. %30 bu kampanyadan. % 20 de maximum mobil yemeksepeti kamp. toplam 19 tl MaxiPuan bekliyorum. 3 - 4 Haziranda. Teşekkürler.

• teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    banabi de geçerli mi bu kampanya? O da yemeksepeti çatısında değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnterest

paylaşım için teşekkürler
    edit
    kombo önerisi:arkadaşlar çek takas bölümünden alacagınız 35/25 kupon ile 65 tl lik ürün ekleyin sepete 25 tl ile 40 tl ye düşecek sonra %50 maxipuan ile 20 tl daha düşün toplamda 20tl ödersiniz 65 e 20 tl muazzam kampanya oluyor
    önemli edit: maximum mobil uygulamasındaki yemek sepeti sekmesinde üyelik girişi yapmayı unutmayın
    Hocam dediklerini uygulamadan bize yazdın sanırım. Maximum mobil ile öde yapılmıyor. Yapılınca kuponu siliyor. Bu durumda %30 indirim olmuş oluyor. Senin dediğin gibi %50 olmuyor. Keşke beni yanıltmasaydın.
  • Kazandınız sms i gelmiyor mu, geçenkinde gelmişti

• maximum mobil ile ödeme seçeneği bana mı çıkmıyor herkese mi öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

maximum mobil ile ödeme seçeneği bana mı çıkmıyor herkese mi öyle
    Hocam tüm restoranlarda maximum mobil ile öde seçeneği yok. Yemeksepeti mobilden giriş yaparsanız ödeme seçeneklerinde maximum mobil çıkan restoranlardan sipariş verirseniz olur.
  • 75 TL'lik sipariş oluşturdum 30 TL joker indirimi düştü 45 TL ödedim. 22,5 TL maxipuan gelecek gayet iyi oldu. Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguvercin

Hocam tüm restoranlarda maximum mobil ile öde seçeneği yok. Yemeksepeti mobilden giriş yaparsanız ödeme seçeneklerinde maximum mobil çıkan restoranlardan sipariş verirseniz olur.

Alıntıları Göster
    Evet hocam ondan olmuyormuş denedim yalnız maximum mobil ile ödeme hiç bir restorantta yok sadece komagene çiğ köfte var oda işime yaramıyor biz de %30 puan kazanırız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: mag13

75 TL'lik sipariş oluşturdum 30 TL joker indirimi düştü 45 TL ödedim. 22,5 TL maxipuan gelecek gayet iyi oldu. Haber veren arkadaşa teşekkürler
    en fazla 20 tl.oluyor.
  • 42 liralık lahmacun siparişini Yemeksepeti mobil uygulamadan verdim, ödemeyi Maximum Mobil ile tamamladım, 22 liraya akşam yemeği güzel oldu. Allah bereket versin, haber veren arkadaşa teşekkür ederim ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.