Şimdi Ara

Yedek subay olmak istiyorum. Hukukçu yedek subay en çok hangi dönem alınıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. hukukçu yedek subay en çok hangi dönem alıyor.

• bende muhendisim lise ve universite mezunlari haziranda genelde bitirdigi icin agustos ve kasim celbinde cok alim olmuyormus olsa bile olasilik dusuyor. bende istiyorum yedek subay bu yuzden subat veya mayis celplerini denicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okçu

bende muhendisim lise ve universite mezunlari haziranda genelde bitirdigi icin agustos ve kasim celbinde cok alim olmuyormus olsa bile olasilik dusuyor. bende istiyorum yedek subay bu yuzden subat veya mayis celplerini denicem

Teşekkürler yorum için.

Başka görüşü olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt
    hersey gonlumuzce olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bir yedek subay olarak yapmış biri olarak hukuk mezunları genelde istemez ve hatta yapmaz,seni tebrik ediyorum gönülden istemene,emin ol askerlikte yedek subay olarak ayrı bir tecrübe ediniceksin sıkıntı çekebilirsin ama tecrübe ve deneyim bambaşka olucaktır.ben döneli 5 ay oldu hala özlüyorum.Son olarak hukukçulara kesin çıkar diye tahmin ediyorum ama ben tam olarak denk gelmedim.Mezun sayısı Ağustos ve Kasım celblerinde fazla ve başvuruda fazla olacağından dolayı şans az,ama lisans mezunu şubat ve mayıs celblerinde gidenlerin şansı daha yüksek ben iibf mezunuyum bana bile çıktı şubat döneminde,
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco1

Kardeş bir yedek subay olarak yapmış biri olarak hukuk mezunları genelde istemez ve hatta yapmaz,seni tebrik ediyorum gönülden istemene,emin ol askerlikte yedek subay olarak ayrı bir tecrübe ediniceksin sıkıntı çekebilirsin ama tecrübe ve deneyim bambaşka olucaktır.ben döneli 5 ay oldu hala özlüyorum.Son olarak hukukçulara kesin çıkar diye tahmin ediyorum ama ben tam olarak denk gelmedim.Mezun sayısı Ağustos ve Kasım celblerinde fazla ve başvuruda fazla olacağından dolayı şans az,ama lisans mezunu şubat ve mayıs celblerinde gidenlerin şansı daha yüksek ben iibf mezunuyum bana bile çıktı şubat döneminde,

Teşekkür ederim. Şubat Mayıs'a odaklanayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.