Şimdi Ara

Yedek Subay + Komando ile ilgili yardım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
25.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Teşekkür ederim kardeşim yararlı oldu tek sorunum şu komando eğitimlerindeki o 70 metreden aşağı iple inme falan 😂 sağolsunlar komando asteğmen olarak yapanlarda cevap vermiyorlar. Denizci seçilmem heralde yüzme bilmiyorum çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuztürkü55 -- 13 Ekim 2020; 20:14:47 >
  • Denizci çıktık ama kimse hadi suya deyip bizi denize atmadı. Eğitimlerde suya ayağımızı dahi sokmadık. Çoğumuz gemilere dahi binmemiştir (ben birkaç defa bindim o kadar).
  • Tmp341 kullanıcısına yanıt

He o şekil denizci 😁 ne zaman bitirdin askerliği ustam

• 2017 yılında.
  • Tmp341 kullanıcısına yanıt

Bakalım bize ne vuracak inşallah çıkar yedek subaylık. Bilgiler için teşekkürler tekrardan ustam.

• Kardeşim forumu uzun zamandır kullanmıyordum cevapları görmemişim, sana faydalı olmuş sevindim :). Çok faydalı sorular sormuşsun ben de yararlandım. Ne yazikki bizim kafadan pek adam kalmamış, babam bile istemiyor, uzun dönem askerlik yapmamı. Ben de nasip olursa Mayıs'ta tecil bozdurup gideceğim uzun dönem gideceğim.

Benim de yükseklik fobim var, direkt atlama olursa sıkıntı ama iple olursa sorun olmaz diye düşünüyorum.

Gitmeden birde dalgıç belgesi alacağım, komando olma şansımı yükseltir diye umuyorum bakalım.

Sen benden önce gideceksin sanirim şimdiden Allah yardımcımiz olsun.

CEVAP VEREN tüm abilerime, kardeşlerime de tekrar teşekkür ediyorum...

• captainssg kullanıcısına yanıt
    Deniz piyade olursun belki, o da komando gibi.
  • Oğuztürkü55 kullanıcısına yanıt

Hocam komando çıktı mı

• captainssg kullanıcısına yanıt

Hocam var mı bir gelişme? Bende askerliğimi komando olarak yapmak istiyorum. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.