Şimdi Ara

YDS sistemi değişecekmiş, doğru mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YDS son kez şimdiki şekliyle yapılcak, 2015'ten sonra TOEFL benzeri bir sisteme geçilecek şeklinde bir söylenti var. Elektronik sınav mıymış neymiş? İşin aslı astarı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucius-132 -- 24 Temmuz 2014; 21:21:11 >

• bende önümüzdeki yıl için hazılanmayı düşünüyorum kursa fiyat araştırması yapmaya gittiğimde de ordanda bu şekilde bir yanıt aldım değişeceğine dair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumutumut -- 27 Temmuz 2014; 2:28:11 >
  • kesin değişecek hatta bu sınav elektronik ortamda denemeleri yapılacak belli bir gruba ama nisana yetişir mi bilemem pekte sanmam . listening ve speaking writting gelecek herhalde toefl gibi olacak dediklerine göre ki iyi de olur
  • sınav konularından ziyade şekli değişecek diye biliyorum yani içerik değil de kağıt kalemsiz tabletle veya bilgisayarlı sınav olcak elektronik ortamda.
  • arkadaşlar sınav yeri ankara falan diyor nasıl olcak ben anlamadım şimdi ben normal yds ye giremeyecek miyim??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.