Şimdi Ara

YAZILIM ÖĞREN, CENG MORUQ VS. DİYEREK DALGA GEÇENLERİN İÇTEN İÇE CENG İSTEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Savunma sanayide 7k+ baslanabiliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trolldetector kullanıcısına yanıt
    yaz maaşı inanıp inanmamaya biz karar verelim
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

Yazmis zaten 15k civarini ima etmis

dediğin maaşı verebilecek türkiyede oyun firması sadece peak var diğerlerinden o para çıkmaz. peakin maaşlar da hormonlu zaten. yurt dışına da açılan bi kapı zaten arkadaşının abisi yağlı yere gelmiş
  • ben yollarken yazmış onu sonra gördüm

Peak gamesin oyunlari sence de satildigi ucrete gore cok basit degil mi hocam benzer tarzda bir de birbirine

14k yeni mezun icin yuksek bir meblag, ama dedigim 7k nin 16 maas oldugunu dusunursek (boyle 10a yakinsiyor aylığı, ve benim 7k bilgim 2020 icin 2021 degil) boyle baslayanlar olabilir elbette, ama ozel kisiler olmasi lazim, muhtemelen o yok dediginiz extrem cabayi sarf etmistir siyrilmak icin.

• toy blast usade bi kaç yıl top bir oldu. hala daha babama annem candy crush yasakladığından beri. babam oynuyor . ki zaten insanların mobil oyundan beklentisi harika hikaye müthiş grafikler değil. beklenti daha çok “ulan eve daha beş durak var açayım iki üç bi şeyler oynayayım.” ya da ”patron gene belamı skt neyse yav azcık küp patlatam.” ”ulan sıçarken de beklemek çok zor bi şeyler yapam” gibi şeyler oluyor. çok kendi açından bakıyorsun.
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

yok hocam o 17bin tl junior maaşı (en düşük maaş)

benim tanıdığım orda bayadır çalışıyor 40bin tl kazandığını söylemişti 2 sene önce o da şimdi daha da artmıştır

düzeltme: 17bin 14 falan değil

düzeltme2: aselsan 6.5 bu yıl ücreti yeni girenler için çift maaşla 8-9 oluyor (yeni başlayan için) ama daha çok elektronikçileri alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 14 Mayıs 2021; 23:27:58 >

Evet aslinda ama lol gibi bir oyun bile mobile yansitmisken oyununu basit geliyor insana oyunlari peakin bilardo vs vardi benim hatirladigim aynisindan cok fazla olan bir tür

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-58877ED11

Peak gamesin oyunlari sence de satildigi ucrete gore cok basit degil mi hocam benzer tarzda bir de birbirine

bence de çok az

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurtçu Restrop

ben yollarken yazmış onu sonra gördüm

hocam peak gamesin çalışanı çok az diyorlar büyük şirketlere göre

+ilköğretim mezunu da var lise mezunu da var çalışan olarak ve onların peak'ta azımsanmayacak kadar bazıları tasarımcıymış bazıları codermuş

sizce üniversite mezunu dururken niye onları alıyor şirket

• quote:

Orijinalden alıntı: trolldetector

Bu mesaj silindi.

yok hocam onun yeteneği vardır çok fazla boğaziçiden iş ilanlarına başvuru var

o onların arasından seçilmiş ekstra bir özelliği olmazsa seçilmezdi 

ben de bayadır takip ediyorum hatta 2012-13 döneminde facebookta oynadığım oyunları peak yapmıştı, baya iyi bir şirket

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    tasarım zaten diplomaya en son bakılan alan. ilkokul mezunu coder hiç görmedim ben en azından bu yüzyılda zaten belli bi yaşın altındaki herkesin lise bitirmesini zorunlulaştırmıştı devlet. işe alımlar da bildiğim kadarıyla artık türkiyeden yapılmıyor peak yetkilisi değilim tabi geçen seferki rioter gibi olmayan gerçek biri çıkıp anlatırsa dinleriz. trde ilkokul mezunu işe alınmaz unutalım onu lise mezunları da dediğim gibi hem yurt dışı ofislerinden dolayı hem de işe alım merkezden yapıldığı için olabilir ama coderlık gibi alanlarda az artık lise mezunluğu en azından bi dört yıllık alakasız da olsa bekliyor şirketler.
  • 7 yıldır software developer olarak çalışıyorum. Ceng diye bişey duymadım :) Şimdi baktım Odtü’de bu şekildeymiş :) Bizim gözümüz hep CS Engineering olarak alıştığı içindir belki de :) YTÜ özledim bak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 14 Mayıs 2021; 22:29:18 >

Oyun skalasi mi az yoksa ucret mi hocam.

Ilki olarak anladim ama teyit etmekte fayda var

abartmış o zaman arkadaşım  

bu tasarımcılıkta da çok iyi para var diyorlar siz ne düşünüyorsunuz hocam, nasıl tasarımcı olunabilir hiçbir yetenek olmadan  

• yok hocam kesin alıyorlar sonrasına da daha da iyi yerlere ulaşıyorlar kesin bilgi

ama şitket 200 falan çalışanı var o kadar büyük değil bu yıl çok fazla alım yapacak diyorlardı

Hatlar mi karisti hocam

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.