Şimdi Ara

Yazılım Günlüğüm (Düşük Seviye İng. ve Sıfır Bilgi ile başlıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 saat işte çalışıyorum (Sanayi) günde 2 saat yazılıma ayırabileceğim iradeli bir şekilde 7-8 ay boyunca devam etmeye çalışacağım.

Ders - Video Kendimi geliştirebileceğim sitelerde olabilir C# üstünden ilerlemeyi düşünüyorum Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fl3eX -- 13 Aralık 2023; 0:13:13 >

• sanayii de ne yapıyorsun ?

• Delifisek.Tux kullanıcısına yanıt

CNC Operatörlüğü

• 12 saat çalıştıktan sonra kafa hiç bir şeyi almaz.

• bende sanayide teknik ressamım bende udemyden android program geliştirme kursu satın aldım. bide laptop aldım iyisinden. laptop gelince başlayacağım ufak ufak çalışmaya. basit uygulumalar ile başlayıp bişeyler yapmaya çalışacağım. saat arayüzleri felan yapıp play strore a yüklerim belki ordan 3 5 bişey gelir ek gelir olur

• Bu zamanda zor be. Ben de benzer şartlarda öğrenmeye başlamıştım ama benim zamanımda ülkenin durumu şimdiye nazaran çok iyiydi. Şimdi gelecek kaygısından hiçbir şey düşünemez olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmuDev E kullanıcısına yanıt
    2024 daha da kötü olacak Kırmızı hapı vermek yine bana kaldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudan yazılımcı olacağım yazılım öğreneceğim her şeyi öğreneceğim diye piyasa atlamaya çalışmak gibi yanlışlara düşmeden sağlam bir mentor ile ilerleyebilirseniz iyi yerlere gelebilirsiniz yoksa instagram, tiktok videolarına aldanarak bu sektöre giriş yapmaya çalışırsanız geçmiş olsun.

• elbette yapabilirsin dostum. öğrenen anasının karnında öğrenmiyor ya sonuçta.

sen kimseye aldırış etme, devam et kendi yolunda. zamanla herşey olur. çalış,sabret ve sonuçları çok güzel olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.