Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fotokopi özelliği olacak mı? Renkli lazım değilse öneride bulunabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Komşunun çocuğu okula başladı da wifi özelliği bulunan ve işletme maliyeti düşük yazıcı önerebilir misiniz? Renkli olmasa da olur. Bütçe en fazla 3 - 3.5 arası ama aşağı olursa daha iyi. Kendim hiç anlamıyorum.

• hakansoyvural H kullanıcısına yanıt

Hocam hangi yazıcıyı tercih ettiniz? Memnun musunuz?

• ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Epson l6490 aldım. Memnun muyum eh işte. Asla bir lazer yazıcı olamaz. Benim işlerim için çok ağır kalıyor. Standart ayarda evet fena değil ama yüksek kalitede baskı yaptığımda aşırı ağır kalıyor. Bu sebeple aklım canon da kalmadı değil ama o da 26 bin tl olmuş. Ev için ideal ama epson.

O bahsettiğiniz canon un fiyatı 26 bin değil ki vatan da 12 bin tl

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Renkli olandan bahsetmiştim. Mfx645 mi neydi adı hatirlayamiyorum. Su anda en ucuzu 25 bin civarı. Dizin dediğiniz siyah beyaz ve daha alt model olabilir.

Yok hocam bir mesa önce yazmışsınız ya media daki çalışanın önerdiği cihaz hakkında söledim ben

Ha evet ama o da renkli değildi galiba. Bir sorun vardı da vazgeçmiştim ondan.

Renkli hocam o

Hmm ama lazer mi değil di o? Hatta şöyle onun tarayıcısı benim daha çok hoşuma gitmişti. Otomatik çift taraflı arıyordu sanki.

• Beyler yazıcı konusunda benimde yardımınıza ihtiyacım var ev için nadiren kullanacağım bir yazıcıya ihtiyacım var kartuşlu düşünmüyorum çünkü belli bir süre kullanmayınca donuyormuş bana ne önerirsiniz özellik olarak renkli siyah beyaz fotokopi tarayıcı wifi özellikleri olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit)............5000 TL................................................................:

2-aylık ortalama çıktı sayısı...................100.........................................:

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz..............lazer...........:

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................evet................................:

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.......evet......:

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?......... temiz ikinci el olabilir..........:

8-Fax özelliği isteniyor mu? ......................................... HAYIR...................:

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .........................wifi, usb, ethernet.............:

• Merhabalar,

E-Ticaret ofisimiz için günde yaklaşık 500 sayfa siyah-beyaz çıktı alacağımız bir yazıcı arıyoruz.

Tarayıcı veya fotokopi özelliği olması bizim için önemli değil.

Fiyat mutlaka önemli ancak dayanıklı olması bizim için daha önemli, günlük daha fazla sayfa adedini de kaldırabilmeli.

Tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

• 15bin tl'ye kadar öneri isteyenlere birkaç öneride bulunabilirim 25.07.2023 itibariyle

siyah beyaz lazer yazıcı tavsiyesi

sadece yazıcı olsun bana wifi özelliği olmasada olur diyorsanız oki b412 3850 tl

wi-fi olsun diyorsanız xerox b210 4800 tl

hem wi-fi hem fotokopi tarayıcı olsun istiyorsanız canon mf 443 -445- 453- mf552

13bin (mf443)-15 bin tl (mf552)

tonerlere gelirsek hepsi için muadil toner fiyatını söylim

Okı 45807120 7k kapasiteli printpen marka toner 470tl başlıyor

xerox 106R04348 3k kapasiteli delta toner 900 tl

canon CRG-056H (20k) 840tl 716tl CRG-056 (10k) 485tl canon olanlar chipsiz muadil toner

canon çok fonksiyonlu yazıcının otomatik çift taraflı yazma-fotokopi ve tarama özelliği var bu benim hoşuma gitti

xerox wi-fi özellikli çift taraflı yazdırma özellikli yazıcı bunun tonerleri kapasitesi daha az ve biraz daha pahalı gördüm

oki sadece çift taraflı yazdırma özelliği var uygulaması var onunla da yazdırılabiliyor ama yazıcı modeme bağlı olmalı.bilgisayara bağlıyken haliyle olmuyor.ben oki aldım ama wi-fili bir yazıcı alsaydım daha pratik olacağına kanaat getirdim.hatta yukardaki canon modeleri çok hoşuma gitti eğer almadan evvel görseydim parasal durumum da müsait olsaydı sanırım canon alırdım

çok sayfa basıyorsanız Lexmark-MS421dn Lexmark MS521dn Lexmark MS621dn Lexmark MS622de bunlara bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcay_Şengül -- 25 Temmuz 2023; 9:59:47 >

• @olcay_Şengül yazınız çok mantıklı. 

Kullanacağımız Lojistik depoda (Renkli çıktı gerekmiyor; çok fonksiyon gerekmiyor.) Günlük 250 sf siyah çıktı alıyoruz.

(5 yıldır kullandığımız hp 1018 iki yazıcımız var; ikisinin de kağıt alma kauçukları bozuldu, tamire gitti. Şu an acil bir yazıcı alacağız.)

Hp 107wr bize uygun gibi geldi siz ne dersiniz

https://www.hepsiburada.com/hp-laser-107wr-wifi-mono-lazer-yazici-dakikada-20-sayfaya-kadar-baski-hizi-siyah-beyaz-pm-HBC000037GT46    

Bu cihaz uygun gibi geldi ne dersiniz

• Merhaba. Ofisimizde günde belki 10 evrak kadar çıktı alınacak ve renkli olup tarayıcılı olması gerekiyor. Ayda toplasanız 300 sayfayı geçmeyiz. Çıktı almamız günde dediğim gibi 10-20 sayfa arasında en fazla. Fax ve Wi-Fi özelliğine ihtiyacımız yok. Aşırı hızlı olması da önemli değil. Kartuş ile sürekli uğraşmak istemiyorum, toner veya tanklı yazıcı düşünüyorum öneriniz var mı?

Bütçe 2 Bine kadar çıkabilirim. Güzel bir malzeme ise 3 Bin de verilebilir ama şu sıralar sıkışığım biraz :)

• TANKLI renkli yazıcı bakıyorum , çok fonksiyonlu olacak ama %90 çıktı almak için kullanacağım...Bütçe: 4-8 bine kadar

Önceden Epson 6160 kullanıyordum...

Bu modelden biraz daha HIZLI olabilir...Çift yönlü yazması olsun...Canon'lar üzerinde "Colour - Black" tek tuşla değişebiliyor olması hoşuma gitti...Kafasını kendi temizliyordu Epson iyi bir özellikti diğerlerinde de var mı bilmem...

Yazıcılardan pek anlamıyorum...CANON PIXMA G3470 güzel gibi iyi mi bu model? Ya da bu modelin biraz daha hızlı çıktı vereni olabilir..., hiç Canon kullanmadım ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergio1976 -- 25 Ağustos 2023; 16:19:35 >
  • 1-fiyat üst limit)...........5 bin:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.....................10.......................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sart degil olursa güzel olur
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz........sorun cıkarmadıktan sonra tamiri kolay olursa ikisi de olur.....:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............öncelikle evet......................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?........: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? Hayır............................................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi, usb
    bu sorulara cevap vererek tavsiye isterseniz yardımcı olmaya çalışacağız...

• ürün güzel görünüyor yorumlara baktım ürün iyi. dublex yok sanırım. ihtiyacınızı karşılıyorsa alınır yani.bunun gibi pantum olan modeli inceleyin. ben kendim kapıt tepsili modelleri daha hoşuma gidiyor

• tanklı dublex ve çok fonksiyonlu siyah-beyaz bir model var bunun tek fonksiyonlusu da var. inceleyin

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER
    YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLERakakce.com
    Epson M2170 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Mono Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/murekkep-puskurtmeli-yazici/en-ucuz-epson-m2170-wi-fi-tarayici-fotokopi-mono-cok-fonksiyonlu-tankli-fiyati,533506515.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcay_Şengül -- 28 Ağustos 2023; 11:31:57 >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.