Şimdi Ara

Yazıcı da yazdırma sorunu anlayanlar yorumlasın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazıcıyı sürekli wi-fi den telefon ile çıktı alıyorum. Tanklı
    yazicim . Word belgesinden direk çıktı aldigimda çizik çizik çıkarıyor bende fotoğraf olarak çıkartıyorum. Dün resimleri karanlık kimisini sarı kimisini yeşil çıkartmaya başladı. Örnek bir sayfa çıktısı ekledim. Siyahları yeşil çıkarmış Kafa temizliği yap denildi yaptm sonuç değişmedi Test çıktısı aldim. Resmî ekliyorum. Renkler çok az kalmış ama bitmemiş henüz mürekkep alıp doldursam düzelir mi sizce? Aldığım adam benden kartuş değişimi için 100 mürekkep için 100 olmak üzere 200 tl istemişti okullar kapanırken sorduğumda ve extra arıza var mı bilemem çizik çıkma nedenine bakıcam dedi. Açıkçası 300 400 isterse 400 e aldığım cihaz için tamir ettirmek mantıksız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 14 Aralık 2019; 18:21:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yaızıcınızın yazdırma kafası kırmızı ve siyah renkleri püskürtemiyor şu an yaıınızın modeline göre yapılması gerekenler değişir.
  • erdem baskı m. kullanıcısına yanıt
    Canon mg3600 tanklı yazıcı. Word den direk çıktı alırken çizik çizik çıkartma sebebi ne olabilir peki. Cevap verdiğiniz için ayrıca çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.