Şimdi Ara

yaz için parfüm hk. (edit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • araştırmalarım sonucu chrome da karar kılmıştım ancak bugun basenotesi keşfetmemle farklı modeller ile karşılaştım

L`Homme Sport Lanvin

L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake(bütcemi aşıyor ama bakacağm artık)

birde önceki seçeneğim chrome var

kalıcılığa çok önem veriyorum
    gecen yaz kullandığım parfüm chrome legend ti ama sentetikliği beni yoruyordu gercekten bu sene serinin en kötü parfümü olduğunu öğrendim (kişiden kişiye değişir tabi de)
    chrome da da sentetiklik belirgin mi

L`Homme Sport Lanvin nasıldır? fragantica daki koku tablosundan nasıl birşey olacağını pek kestiremedim de

birde L'Eau d'Issey e parayı vermek gerçekden değer mi

ayrıca 120 130 tl (ana bütcem) 150 tl (duruma göre şartları zorlayabilirim) ye kadar tavsiyelerinizi bekliyorum

şimdiden teşekkür ederim

edit:üst seviye (belki diyebileceğim kısım) da L'Eau d'Issey e rakip olarak Acqua di gio essenza yı buldum.Genelin yorumu orjinaline göre daha natural ve güzel olduğu ancak bazıları parfümün kalıcı olmadığını bazıları ise bi hayli kalıcı olduğunu iddia ediyor.Kalıcıysa neye göre kalıcı, L'Eau d'Issey e göre kalıcılığı daha mı iyi gibi sorular var aklımda hala
    Siz bu iki parfüm arasında hangisini tercih edersiniz? Birde L`Homme Sport Lanvin konusunda hala tatmin edici bilgiye ulaşamdım

versace pour hommeyi eledim

büyük ihtimalle L`Homme Sport Lanvin veya chrome u alacağım ama L'Eau d'Issey e veya AdGE alabilme ihtimalimde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .mert -- 4 Nisan 2014; 1:18:38 >

• Zaten issey miyake l'eau dissey ph max 150tl çoğu yerde :) bütçeniz içinde.

Versace Pour Homme sentetiktir yine, ama bence Chrome Legend için sizi rahatsız eden sentetiklik değil o parfümdeki yoğun bir benzinligi andıran koku olabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.