Şimdi Ara

yavru kedi isteyen var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • siyah kedi hala duruyor acayip oyuncu bir kedi ve kendini acayip sevdiriyo bu arada 4 aylık oldu kendisi:)))
  • ilan güncel siyah oyuncu kedi sizi bekliyorrrr:))))
  • ?
  • Maşallah o nasıl 1.5 aylık kedi iyi bakmışsınız sanırım.
  • siyah kedi kaldı sadece, neredeyse 4 aylık oldu bu kediye yuva bulmama yardımcı olun lütfen.
  • kedi 4 aylık oldu: :) çok sevimli kedi acayip oyuncu:D
  • Askere gitmessem alırdım.
  • 3 yavru kediye de yuva bulunmuştur.
  • ben siyah erkek kediyi istiyorum çok şeker bişi ya. sizinle nasıl ıletışıme geçebılırım.hatta mumkunse bugun goruşmek ısterım.
  • buzi01 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende de tekir cinsi cok tatlı bir yavrucuk var.4 aylık oldu parazitleri yapıldı şimdilik evde bakıyorum.fakat cok seyahat ettiğimden sahiplendirmek isterim.lutfen bana yardımcı olun.isterseniz ben istanbulda size getiririm.yukaridaki kediden cok daha sevimli bir yüzü var ve cok oyuncu bir tekir.tskler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funda1220

Merhaba bende de tekir cinsi cok tatlı bir yavrucuk var.4 aylık oldu parazitleri yapıldı şimdilik evde bakıyorum.fakat cok seyahat ettiğimden sahiplendirmek isterim.lutfen bana yardımcı olun.isterseniz ben istanbulda size getiririm.yukaridaki kediden cok daha sevimli bir yüzü var ve cok oyuncu bir tekir.tskler.

Buzi foruma en son 4 yıl önce girmiş :). , zaman nasıl geçiyor eski kız arkadaşımın kedileri , hepsine yuva bulmuştum :) sahibinden.c. A ilan verin en iyi oradan bulunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.