Şimdi Ara

Yav siz bu tercih işinin içinden nasıl çıkıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıralamam 115k, Maltepe %50 hukuk, Gedik %50 hukuk falan yazıyorum tercih listeme. Sıralaması 55 k olan adam da yazıyooor 80 k olan da yazıyor. sonra kendi kendime diyorum ki lan bu sıralamaya bu okul senin neyine. Sonra bir rehber hocasına danışıyorum diyor ki tercih listeni bozma özel hukukların sıralamaları çok oynar temkinli ol elini korkak alıştırma diyorlar. LAN BEN NAPCAM! LAN SİZ NASIL BAŞARIYORSUNUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donizetti paşa -- 16 Ağustos 2021; 23:25:26 >

• tercih listesinde gedik, maltepe gibi üniler olan birisi için başarıdan bahsetmek pek mümkün değil ne yazık ki

• buncayilsenle kullanıcısına yanıt

valla can dostum 30 yaşından sonra 4 ay boyunca hem iş hem de ders çalışarak oluşturduğum programla ancak bu kadar yapabildim, özür dilerim seni memnun edemediğim için :)

• buncayilsenle kullanıcısına yanıt
    Hayırdır herkes 10k mı yapıyor ? Herkesin başarısı kendine göredir kimin ne koşullarda olduğunu bilemezsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • donizetti paşa D kullanıcısına yanıt
    Hocam benim arkadaşım da sizin gibi, bence de elinizi korkak alıştırmayın ama tercih listenizde açıkta kalmamak için alt sıraları da doldurmayı unutmayın derim.
    Edit: Ben de halen liste yapamadım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donaldvladimir -- 17 Ağustos 2021; 11:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donaldvladimir

Hocam benim arkadaşım da sizin gibi, bence de elinizi korkak alıştırmayın ama tercih listenizde açıkta kalmamak için alt sıraları da doldurmayı unutmayın derim.
    Edit: Ben de halen liste yapamadım hocam

senin sıralaman kaç can dostum?

42k ama sayısalım ben hocam. Bu arada q tvden ea için sıralamaya bakabilirsiniz hocam o kanal güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donaldvladimir -- 17 Ağustos 2021; 11:57:4 >
  • donaldvladimir kullanıcısına yanıt

çok çok teşekkür ederim can dostum.

Rica ederim hocam umarım istediğiniz gelir

• İmdaaat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    helal olsun yetişkin ve bu işlerden uzun süre uzak kalmış birisi için iyi yapmışsınız bence

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usagiskitty

helal olsun yetişkin ve bu işlerden uzun süre uzak kalmış birisi için iyi yapmışsınız bence

Çok teşekkür ederim an dostum.

• donaldvladimir kullanıcısına yanıt
    Her zaman afro olacak değiliz ya biraz da racon

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tabi hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.