Şimdi Ara

Yav bu sol testis ağrısı ne beter şeymiş arkadaş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
137.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de bir kere uyandığımda çok şiddetli ağrıyordu, acile gitmiştim bir şey çıkmamıştı, muhtemelen yatarken sıkıştı mı ne halt olduysa
    Başka bir zamanda hafif ağrılar vardı bu sefer doktor ellemişti yine bir şey çıkmamıştı, malum olayı arttır demişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Manonofy kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    benimkide o tarz bir şey çıkar umarım :D (haftada 1 yapıyorum genelde bazen 2 oluyor)

• Bugün doktora göründüm varikosel riskine karşı doppler ultrason istedi bakalım salı günüde onu halledicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence hemen acile git bazen damarlar düğümleniyor testis torsiyonu denilen olay, bazen de sıvı birikiyor o çok acil değil ama torsiyonsa billur elinde kalır mazallah üroloji acile git, bulundugun yerde yoksa normale git. Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ertrk6

benimkide o tarz bir şey çıkar umarım :D (haftada 1 yapıyorum genelde bazen 2 oluyor)

Haftada 1-2 kez mi? Emin misin? Ergenlikte de bu sayi ayni miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 9 Mart 2018; 16:21:31 >
  • Hafız bende de arasıra oluyor nedeni mastürbasyon çok uzun tutuyor olman yada gün içinde birden çok yapıyor olman biraz azalt

• Sol testis agırıs ile sag testis agırısı arasında fark yok gencoo :D

Sevgilinle gorustugunde uzun sevişme sonrası başka bir şey yapmıyorsan bu sebep olabilir.
    Varikosel yani damar tınanıklıgı olabilir. YAş ilerlemeden mudahale olmazsa kısır olursun.
    Çesitli damar sorunlarından biri olabilir.
    Bireysel ihtiyaçlarını giderirken fazla zorlama yada sonuca gitmiyorsan bu da ağrı yapabilir.

Bunun onlarca sebebi var doktora gitmen en kolay secenek.

• Bende iki sene önce varikosel ameliyatı oldum. Son 4-5 aydır testislerim ağrıyor ve aşırı hassas. Geçen Kartalkaya da eşim kartopu atarken malum yere geldi ve yerde baya kıvrandım. Eskiden halı sahada top gelirdi iki kıvranırdık geçerdi bu öyle bir şey değil fena kıvrandırıyor. Sizce varikosel mi başka bir şey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Bende iki sene önce varikosel ameliyatı oldum. Son 4-5 aydır testislerim ağrıyor ve aşırı hassas. Geçen Kartalkaya da eşim kartopu atarken malum yere geldi ve yerde baya kıvrandım. Eskiden halı sahada top gelirdi iki kıvranırdık geçerdi bu öyle bir şey değil fena kıvrandırıyor. Sizce varikosel mi başka bir şey mi?

Bence tamamen normal. Ameliyat basarisini sperm saydirarak anlayabilirsin zaten. Yaptirdiniz mi?

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Ergenlikte 2 günde bir yapıyordum

• Cakdeniz1514 C kullanıcısına yanıt
    Haftada 1 bazen 2 defa yapıyorum

• Inferno10 kullanıcısına yanıt
    Ürolojiye gittim hocam bugun varikosel riskine karşı doppler ultrason istedi salı günü onu halledicem

• Gecmis olsun saka olmaz ama dayanamadim kusura bakma.

Em orayi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam peki deki trip kullanıcısına yanıt
    saolasın hocam:D bokunu çıkarmadıktan sonra ufak tefek şakalar elbet olucak hangimiz yapmıyoruz ki :) Hocam şimdi orayı emersem hoşuma falan giderse bide sonradan dönmeyeyim(!) :DD

• Cossie C kullanıcısına yanıt
    Ağrı var hocam hatta bazen kıvrandırıyo bile valla

• quote:

Orijinalden alıntı: ertrk6

saolasın hocam:D bokunu çıkarmadıktan sonra ufak tefek şakalar elbet olucak hangimiz yapmıyoruz ki :) Hocam şimdi orayı emersem hoşuma falan giderse bide sonradan dönmeyeyim(!) :DD

Nerden dönersen dön dönek derler ona göre

• Doktor ne dedi kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varikosel riskine karşı garanti olsun diye doppler ultrason istedi hocam

• Hocam testisler yer değiştirince olabiliyor. Sıcak suyla hafifçe ovalamayı dener misin. Bende olduğunda denedim geçmişti.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.