Şimdi Ara

Yataş Five z kullanan varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
45.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200x160 yatak alma arefesindeyim.Düşündüğüm aralık 1500-2000 TL. Yataşın indirimlerinde bu yatak gözüme çarptı. Yumuşak yatakta rahat edenlerdenim, herhangi kas iskelet sistemi rahatsızlığım yok. 89 kg biri için tavsiye eder misiniz? Bu fiyat aralığında bildiğiniz alternatifler var mı ?
  • five z ile harmony 200 aynımı? fark varsa farkları nelerdir?
  • iki yıldır kullanmaktayız. öncelikle kışlık yazlık muhabbeti hikaye iki tarafıda aynı. yatakta sırt üstü yatılmıyor. sırt ütü yattığımda kollarım uyuşuyor. yattığınız kısımda zamanla çökme oluyor. tekrar düzelmiyor. yatılan bölümle yatağın orta kısmı arasında çok fark oluşuyor. çok pişmanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theidee -- 27 Mart 2017; 21:7:34 >
  • kullanan arkadaşlar son durum nedir. halen satılıyor bu five z. ...alma arefesindeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmem

• biz de 5 yıldır kullanıyoruz, yan kısımları hep deforme oldu, içine göçüyor. eski yaylı yatağım bundan iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldık kullanıyoruz, şimdilik rahat geldi bana . 2200 e aldık 12 taksit... 2300 dü pazarlık yaptık sıkı pazarlık... Ümraniye şb. sini tavsiye ederim.
  • Five Z yatağı alalı 26 ay olmuş, ciddi sırt ağrıları ile uyanıyorum bir süredir. Yatağın orta kısımları omurgamı desteklemiyor, görünürde çöküntü yok ama fazlasıyla rahatsız. Uç kısımlardaki süngerlerden destek alarak uyumaya çalışıyorum şimdilik, 2+2 garantisi varmış inceleme için gelecekler bakalım ama pek umutlu değilim, yeni yatak bakmaya başladım bile. Denemek için farklı bir yatakta yattığımda durumun ne kadar kötü olduğunu fark ettim. Yatakta sağa sola dönmekten derin uykuya dalamadığımı düşünüyorum. Ortopedik, ucuz bir yatakta dinlenmiş ve dinç olarak uyandım. (Boy:1.90 Kilo:90)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanza -- 12 Ocak 2018; 13:59:46 >
  • Yataş seven Z lateks i deneyen var mı? Bugün Yataş gittim incelemek için. Ellerinde yoktu. Onun yerine five Z i gösterdiler. Dokusu ve sertliği hoşuma gitti ama forumdaki yorumlardan dolayı emin olamadım. Bu nedenle de seven Z ile wellmattın lateks 50 yatağı arasında kaldım. Bu iki yatak hakkında bilgisi olan var mı?
  • Bende bugün gittim 180x200 Five-Z modelinin siparişini verdim. Yatağa yatıncaki rahatlığı çok iyiydi diğerlerinide denedim ama en iyisi Five-Z idi. Buradaki yorumları şimdi gördüm korktum açıkçası bakalım inş. İyi çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FiveZ 2800
    SevenZ 3800
    Güncel indirimli fiyatlar.
    Alsam mı almasam mı? Alsam da hangisini alsam.
  • igidu kullanıcısına yanıt
    Hangisine karar verdiniz? Bu arada fivez icin iyi fiyat almissiniz, hangi bayiden aldiniz fiyati?

• 2018 Haziran ayından bu yana yatağı kullanmaktayım, forumda sırt ağrısı yapıyor çok kötü gibi yorumların gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Gönül rahatlığı ile alıp kullanın konforlu bir uyku sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jacko_aj_s

Yatak konfor anlamında fena degil.eklem agrılarım biraz oluyor uyandıgımda.daha öncekı yatagımda daha da çoktu.3 haftadır kullanıyorum kışlık tarafında yatmaktayım.yorgan ınce olmasına ragmen,gece bir uyanıyorum ter kan içinde,önceleri bu kadar terlemezdim uykumda.yatak kaynaklı diye düşünüyorum artık...
    Güzel yatak bende var
  • Çok eski bi konu sanırım ama yaklaşık 4 senedir kullanıyorum, birçok defa akşam yatağa yattığımda "Yatağımız çok güzel, neden bu saate kadar koltukta durduk ki" derim. Bu kadar kötü yorum görünce, dayanamadım, parasını da sonuna kadar hak etti bence.
  • Bende kullanıyorum memnunum

• extinct kullanıcısına yanıt
    ne kadar zamandır kullanıyorsunuz, ben de bundan almayı düşünüyorum alternatif önerisi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 5 Mayıs 2019; 21:5:53 >
  • balcis kullanıcısına yanıt
    yaklaşık bir yıl olacak çok fazla yatak deneyerek aldık harhangi bir sorun yaşamadık memnunuz
  • 6senedir kullanıyoruz, bir taraf yanda çökme oldu. Bu yatağı dünyanın en dandik yatağı ilan ediyorum. Zamanla herkeste çökmeler oluşacak. Gidin yaylı yatak alın.

• Sanırım kilo ile alakalı bir durum söz konusu. Birisi yatak bir yılda çöktü derken, diğeri 4 yıldır kullanıyorum memnunum diyor. Biz de ne yapacağımızı şaşırdık.

Ben 175cm 90 kilo yani şişman birisiyim bu yorumları okuyunca belki yatağı çökerteceğim diye korkmaya başladım. Kilo verip ideal kiloma gelince alsam daha iyi olacak sanırım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.