Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6.193
Cevap
265
Favori
1.982.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bel fıtığı rahatsızlığım var şuan visco bir yatak kullanıyorum önceden yaylı yatak kullanırken buna geçtim. Önceden ağrıdan geceleri dahi uyanırdım fakat şuanda visco ile sabah kalkınca bir ağrım oluyor o da her zaman değil fakat yine de yeterli değil gelişim. 1.81boy 95 kiloyum. Derdime çare olduğu sürece tempur da alabilirim serta clamentine de ama bu fıtık tan kaynaklı ağrıma çare olsun istiyorum. Tabi makul rakamlara çözüm sağlayabilirsem daha iyi. Önerileri olan aynı sorunları yaşayıp çözüm bulabilmiş olan varsa beni de yönlendirebilirse çok iyi olur. Çok yumuşak yatak sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • viktory.. V kullanıcısına yanıt
    Aynı problemleri yaşıyoruz ben baya araştırdım bu düzeyde orta bütçe ile en iyi yataş prestige prime 2450 tl diyor fakat benim bütçemi biraz aştı yatsan switzerland var ama bence yataş daha iyi kendimde işbir yatak prince modelini almayı düşünüyorum bayiye gittim denedim mükemmel rahat oda 1500 tl geliyor.
  • verag kullanıcısına yanıt
    Bayide 10 dk üstünde durarak çok birşey anlaşılmıyor ki hocam umarım sorunlara çare olacak bir yatak bulabilirsiniz . Prestij prime için de birkaç şikayet okumuştum internette . Çok ta emin olamıyorum o sebeple ve bu forumda ismi pek geçen bir yatak değil

forumda yatak experi selim bey var baycc onunda konusu vardı mutlaka görmüşsünüzdür prestige prime ı o önermişti orta segment yataklar için her maldan şikayetçi olan olur mercedeste şikayet yok mu veya bmw de evet bayide 10 dk da anlaşılmıyor fakat en azından deneme şansınız var.
  • verag kullanıcısına yanıt
    Yataştan five z ,seven z , Prestige prime gibi yatakları denedim en mantıklısı Prestige prime gibiydi . Yatsanda bir çok yatak denedim ama verdikleri his olarak switzerland ,Tempur orijinal 21 ve Tempur sensation 25 tatminkar geldi bir de Serta clamentine . İşbir yataklara bakmadım bile fiyat olarak düzgün standarttaki yatakları tempura yakın fiyatları var gözümde o değeri etmezler . Tempur malzemesi ve diğer viskolar arasında gerçekten büyük fark var . Ama Tempur ve serta gibi yataklar 5-6 bin bandında ve değişimi bile nerdeyse 1 yatak fiyatına yapılabiliyor bu sebeple onları bir şekilde birkaç gün denemeden o rakamlara çıkıp bir de pişman olmak var . Ama ciddi anlamda sabahları hafif bir ağrıyla kalkmaktan ve uykumu alamamaktan da yoruldum bir çözüm üretmek gerekiyor artık

• Yaklaşık 8 yıldır, Viscolove 85 densite 200x200 yatak kullanıyorum. Aslında hala çok menun olmamıza rağmen değiştirme kararı aldık.

King Koil Kingburry 180x200 yatak siparişi verdim, henüz teslim edilmedi. Mağazada denediğimde hoşuma gitmişti, inşaallah pişman olmayız.

Yeni yatak alacaklara söyleyebileceğim tek tavsiyem, 200x200'lük yataklardan uzak durun, çok gereksiz büyük... 160'dan 200'e geçmiştik, şimdi orta yolu bulmaya çalışıyoruz.
    Yataşta ergocoil, verticoil, zero gravity gibi yataklara baktınız mı? Yataşta Leget platt marka yay kullanan modeller öneriliyor forumda ben de bu önerilere uyup ergocoil aldım sertlik olarak seven Z ayarında yani orta sertlikte, bu hafta teslim edilmesini bekliyorum.
  • merhaba,

ben de 185 boy 92 kg yim. bel fitigim var ve yataşta karar kildim. ergocoil dusunuyorum ben de. ne kadara aldiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkositaner -- 12 Şubat 2018; 19:5:49 >
  • CAGLARRR kullanıcısına yanıt
    Denemedim hocam onları da duyuyorum ama denemeye daha fırsat olmadı bakmak istiyorum sizde deneyimlerinizi paylaşırsanız çok güzel olur

• Arkadaşlar merhaba. Kısmetse yaza evlilik olacak. Konfor mobilyadan '' coreen'' adli yatagi begendik. Pocket yayli, pedli, yüksekliği 32cm. Benim sormak istedigim yatagi begendik fakat bu pocket yay sistemi çok eski, sorunlu diyenler oldu. Sizce nasıldır? Fiyatı da baya uyguna gelecek bana. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

• bende 160*200 yatsan swissland bakiyorum .orta sertlikte yatak seviyorum, pişman olmaktan korkuyorum 2100 tl fiyat verdiler kentparktaki bayileri.gezmedik yatak firması kalmadı.hem çift kişilik hemde tek kişilik çocuk için.çocuk için ne seçecem bilemedim ama yarı ortapedik daha iyi biraz daha yumuşak olması çocuk için iyi olur gibime geliyor full ortapedik sert çocuğu rahatsız edebilir.
    ne kadar zor bir iş yatakçıları dolaş şikayet var ı oku yataklara uzan kiminden ne his aldığımı bile anlamıyorum.kimi iyi geliyor niye iyi geldiğini anlamıyorum.kimi iade alıyor kimi iadeyi kabul etmiyor neler neler
    10 gündür araştırıyorum.doğtaş 20 yada 45 güne kadar iade alıyor yalnız iade ederken nakliye parası alırız diyor başkada birşey kesmeyiz diyor. yataş iade kabul etmiyor.işbiş yatsan iade kabul etmiyor değişim yaparız diyorlar.welmat bucca yatak bir ay deneme var istersen iade et diyorlar
    amaaaaan sende
    zum oldum iyice
    ama gezdiklerimden doğtaş clima plus(1450) yataş atletic(1850) yatsan swissland(2090) hoşuma gitti ölçüler 160*200 orta sertlikte yataklardı,
    neyse bi katkımız olur diye yazdı işte.
    ben yatsan swissland a odaklanacam gibi ama fiyat yüksek geldi.
    hadi rast gele
    Edit: ekleme

şunu yazmadan da edemicem.
    kim ne ürün satıyorsa en iyisi bu başka yatak bakma diyor yani herkes sattiğini övüyor objektif doğru düzgün cevap veren yok.haliyle bizlere araştirmak düşüyor oda yoruyor bizi.ona bak buna bak yıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1983 -- 13 Şubat 2018; 14:28:37 >

Yataş Verticoil Aqua ile ilgili deneyimlerimi paylaşmıştım. Yararlı olabilir belki sizin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortal75 -- 13 Şubat 2018; 11:42:31 >
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Yatsan'da %15 kesintiyle 90 gün iade olayı var. Yataş'ta yok.

Benim Yatsan'dan aldığım Tempur Perfect sleeper bugün teslim edildi. Yarın ilk deneyimimi yazmaya çalışırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Benim Yatsan'dan aldığım Tempur Perfect sleeper bugün teslim edildi. Yarın ilk deneyimimi yazmaya çalışırım.

bana dediklerine göre %15 kesintiyle farklı bir modelle değiştirebilirsiniz tabi aradaki farkı vererek dediler para iadesi yok diyorlar.alacağınız yatağa nasıl karar verdiniz ben bir türlü karar veremiyorum.inşallah memnun olursunuz.yorumlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

quote:

Orijinalden alıntı: albati

bana dediklerine göre %15 kesintiyle farklı bir modelle değiştirebilirsiniz tabi aradaki farkı vererek dediler para iadesi yok diyorlar.alacağınız yatağa nasıl karar verdiniz ben bir türlü karar veremiyorum.inşallah memnun olursunuz.yorumlarınızı bekliyoruz.

Dün deniycektim güya, bizim ufaklık kabus gördü herhalde gece yanımıza geldi, ne kendi uyudu ne de bizi uyuttu
    Yalnız şunu rahat söyleyebilirim yatağın visko tarafı fazla ısıtıyor. İçerisi 20 dereceydi ona rağmen hem de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim verdiğim Yatsan Kingkoil Kingsburry bugün teslim edilecek.

Umarım memnun kalırız...
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    üstad görüşlerini dikkate aldığım için sana da danışayım istedim. Kendim için tek kişilik yatak bakıyorum 90*190 bende hafif KİFOZ var ağrı yapıyor. araştırmalarım sonucunda en son YATAŞ legget platt serisinden Ergocoil infinity de karar kıldım. Sen de çok beğenmişsin ama yatak biraz tuzlu geldi bana 1700 e satılıyor. Acaba aynı konforu bulabileceğim daha uygun şöyle 1000 civarı ve biraz üstü bir yatak ne önerirsin ?

• Ergocoile cok talep olmus, 26 si gibi fabrikadan cikacakmis yani henuz uzun vadeli deneyemedim. 160x200 unu 2650 civari bir paraya almistim Bonusa 12 taksitle. Fakat ben ocakta almistim, bu ay yatas biraz zamlandi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cuveyriye

üstad görüşlerini dikkate aldığım için sana da danışayım istedim. Kendim için tek kişilik yatak bakıyorum 90*190 bende hafif KİFOZ var ağrı yapıyor. araştırmalarım sonucunda en son YATAŞ legget platt serisinden Ergocoil infinity de karar kıldım. Sen de çok beğenmişsin ama yatak biraz tuzlu geldi bana 1700 e satılıyor. Acaba aynı konforu bulabileceğim daha uygun şöyle 1000 civarı ve biraz üstü bir yatak ne önerirsin ?

İDAŞ, BRN gibi markalar da değerlendirilebilir.
    YATSAN da iyi ama bütçenizin üzerinde.

http://www.brnyatak.com.tr/Essence-Paket-Yayli-Yatak-100x200,PR-151.html

http://www.idas.com.tr/urun/mira-coil-pedli

http://www.idas.com.tr/urun/quantum

• quote:

Orijinalden alıntı: dersolog

Yatağı çocuğum için aldım ama kendi yattığım yataktan kat kat güzel çıktı ben tavsiye ederim.Sertliği öyle yatınca içine gömülmüyorsunuz çok sert de değil.Fiyatını uygun bulursanız kaçırmayın derim

idaştan aldıgıniz yatagin ölçüsü ve fiyatı nedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.