Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: konsar Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.982.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam terletmeyen bir yatak düşünüyorsan lateks tavsiye ederim. visco yataklar ne kadar açık hücreli olursa olsun azda olsa terletir bilginiz olsun.
  • Yatsan'dan uzak durun. Ayıplı ürünü bile değiştirmek istemeyen sorumsuz bir firma. 25 Cm kırık bazayı göre göre takıp üstüne kaçar gibi kağıt imzalatıp gittiler. Ama o kadar kolay değil bu işler. Şimdi tüketici mahkemeleri ile uğraşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monterrey -- 18 Mayıs 2017; 1:8:57 >
  • günlerce araştırma ve deneme sonucunda bir arkadaş tavsiyesi ile bu gün sipariş verdim geldiğinde gözlemlerimi paylaşırım ama kullanan arkadaşım çok memnun...

http://www.sunsashop.com/pinfo.asp?pid=655
  • Yatak arayışına bende girdim ama maalesef fazla 1000 - 2000 gibi bütçeler ayıramayacağım için kendime uygun olarak şunu buldum...

http://urun.n11.com/cift-kisilik-yatak/mopateks-super-lux-ultra-vip-comfort-yatak-180-x-200-P64876655

Boyun fıtığı ve bel ağrısı gibi rahatsızlıklarım olduğundan , 176 boy ve ortalama 105 kg ya sahip olduğumdan 20 - 25 cam lik yataklar yerine 30 cm lik kalın padli yataklara baktım. İçlerinden aklıma yatan bu oldu açıkcası.

615 TL fiyat. (55 TL çek ve 50 TL kredi kartına gelecek puan ile maliyeti bana 510 TL olacak.

Mantıklımıdır yoksa F/P çerçevesinde önerilecek başka ürün varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

quote:

quote:

istikbal stress free mi istikbal sleepy mi ?
    teknolojileri farklıymıs
    bi de bellona yatak kullanan var mı?

Kullandığım yatak bu:
    https://www.yatasbedding.com.tr/yataklar/blue-star

bu yatak bana sert geliyor ve ufak gelmeye başladı o nedenle daha geniş ve biraz daha yumuşak(çok da değil yatağa gömülmek istemem.yatakta oturur vaziyette(yarı oturur yarı yatar) pc de çok vakit geçirdiğim için ne ağrım olsun ne de yatağa gömüleyim istiyorum.

istikbal stress free sert yatak sanırım.kullandığım yataş kadar sert mi bilemiyorum tabi.bundaki yaylar sl kesintisiz yay sistemi.stress aldıgı dogru mu:)) bu yatağın istikbal optimalle aynı oldugu dogru mu?
    http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/tum-yataklar/stress-free-yatak

istikbal sleepy yatak için fazla açıklama girmemiş zaten o nedenle kararsız kaldım

bonel yay teknolojisi 6 spirli orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir diyor
    http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/tum-yataklar/sleepy-yatak

bu yataklardan hangisi benim için uygundur.ne sert olmalı uzun süre oturunca agrı yapmasın ne de içine gömüleyim .kilom 65-70civarıdır

Koskoca 2 gündür hiç kimse mesajıma cevap vermedi ben bencillik yapmiyim dedim bu nedenle geri bildirimlerde bulunucam.
    yatak baza başlık alacak insanlar en azından fikir ve fiyat sahibi olsalar bi Allah razı olsun deseler yeter(demeseler de problem değil.)
    istikbalde sl optimal -new stress free ve sleepy yataklarına baktım.daha evvel de sl optimal ve sleepy yataklarına bakmıştım.(baska bir istikbal bayinde)

1-istikbal bayileri sl optimali önermediler
    2-stress free nin de sl optimalle tek farkının üstünde çıkarılabilir olan pedi oldugunu söylediler.(fermuarlı cıkıyor ve yıkanabiliyor)
    3-bana 2 bayide sleepy yatagı önerdi.

kendi izlenimlerim:
    sl optimal dandik alınmaz
    stress free sl den sanki daha da dandik çok yaylanıyor sl optimal stress freeden daha sert geldi bana muhtemelen aradaki fark pet nedenli olabilir emin değilim.
    gelelim sleepy yataga bu yatagın yan duvarları optimale göre en az 2 kat daha fazla desteklenmiş yatakların yanlarına elinizde dokununca anlıyorsunuz bunu bu durumdan şu sonucu çıkardım sl optimal stress den daha iyiyse ve iyi hali buysa berbattır!
    gene sleepy yatak her ikisinden de daha tok bir görünüme sahip
    rahatlık olarakta ne sl optimal gibi sert ne de stress free gibi gömülüyorsunuz orta sertlikte tam aradıgım yatak oldugunu dusundum ve satın aldım baslık baza da sipariş verdiğim için (farklı bi renk kumas sectigim için 2 hafta beklicem ve 3 u birlikte gelecek)
    baza baslık:
    baza baslık renk secenegi bol istediğiniz suni deri kumas kaplıyorlar
    bir de ilk gittiğim bayi indirim az yaptı
    baska bayi 11lik bi indirim yaptı cash aldım bu indirimi öyle alabildim

siparişlerim baza+başlığa farklı kumas istediğim için yaklaşık 20 gün sonra falan geldi.
    yataktan memnunum sert degil içine gömülecek kadar yaylı da degil
    orta fiyatlı yatak arayan pişman olmaz diyebilirim.
    yalnız baza başlığı görsel olarak cok şık ama tok değil kafamı hafif sert yaslayınca geri yaylanıyor muhtemelen geri eğilen bükülen hafif bir malzeme kullanmıs başlık alırken içi dolu olanları seçmeli.bu şekilde kullanılmaz değil ama daha tok bir baslık olsun isterdim açıkçası.
    bunların dışında kilosu fazla olanla az olan aynı sertlikte farklı sonuclar alır bence ben orta kilodayım 70 yokum.
    yatak alırken agırlıga dikkat edin bence

• @rkadas kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Evmagaza.com'da sepette %25 indirim vardı oraya bakabilirsiniz . Pukka'nın yatakları uygun fiyata geliyor.

http://www.evmagaza.com/visco-yataklar/81-pukka-bambu-visco-yatak-180x200-8968664058224.html
  • bazanın eni 157 cm 160 cm lik yatak alınır mı?
  • murathany kullanıcısına yanıt
    içten mi ölçtünüz bazayı hocam, ona göre almak lazım iç açılarını ölçün. yatağınız büyü ihtimal 150x200 dir.
  • En zor iş yatak seçimi bence... Buzdolabını aldık, ankastreyi aldık ama yatak seçimi yapamadık.Her markayı gezdik ama karar veremedik.Bütçemiz 1000-1400 TL arası. Ben Alfemo dedim ,eşim yataş...
  • Bellonanın reklamlarda çıkan yeni yatağından (Fourseasons) aldım. Gelsin görücez bakalım nasılmış
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Hocam yataş athletic tavsiye ederim. Mağazada gidip yatağa uzanın o sırada müşteri temsilcisi size yatak hakkında bilgi verene kadar yatağı test etmiş olursunuz. Rahatlığı konusunda çok olumlu söylentiler aldım. Ben bütçemi bi tık zorlayıp seven z aldım. Ama athletic de aklımın bi köşesinde kaldı..
  • LORDOF50 hocam Bellona'nın no stres yatağını aldık çok sert geldi hiç rahat değil. Yen'i yatak almayı düşünüyoruz. 2000-3000 arası hangi yatağı önerirsiniz? Kilolar 74-84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 30 Mayıs 2017; 0:41:22 >
  • Yataş Five Z alma arifesindeyiz. Bazı şikayetlerde bel ağrısı yaptığını okudum. Kullanan memnun olan olmayan var mı?
  • yatsan switzland yatak aldık optimal yataktan sonra gayet iyi geldi.biraz sert gibi ilk gun sonra alısıyor ınsan.gayet memnunum....sadece keskin kokusu var ne zaman gider bilmiyorum.
  • chest_mike kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ettiğiniz Yataş Atletic modeline baktık ben beğendim eşim beğenmedi. Ne yapacağız bilmiyorum :(
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende seven z modelini aldım henüz gelmedi. Konforu için somut birşey söylemek istemiyorum. Mağazada denedim kadar ki tecrübemi aktarıyorum bence rahattı. Ama uzun soluklu bi kaç uyku denemesinde anlaşılır rahatı.
  • bende dün yataş tesla sleep aldım. düğünüm 1.5 ay sonra Allah nasip ederse. ancak o zaman deneyebileceğim. yatağında gelmesi 1 ayı buluyormuş :(
  • Yatsan Perfect Sleeper serisinin iki modeli, Pennyfield ve Twin'den, hangisini tavsiye edersiniz? Aralarındaki farkı bir türlü anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Tavsiye ettiğiniz Yataş Atletic modeline baktık ben beğendim eşim beğenmedi. Ne yapacağız bilmiyorum :(

cok ıcıne gomuluyorsun atletich de ben pişmanım vallahı hocam.
  • Yarın akşama kadar yatağı seçmem lazım. İstikbal İQ Comfort ya da İstikbal Active Life Gold hakkında bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.