Şimdi Ara

YAŞRU - Türk Folk Metal Grubu / 'ANT KADEHİ' ÇIKTI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
6
Favori
7.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu şarkıyı da ilk mesaja ekleyebilirsin. Geçen facebook sayfasından paylaştılar. Yeniden düzenlemişler sanırım güzel olmuş.
  • JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Kaçırmışım bunu, ekledim şimdi. Çok da güzel be.

En iyisi diğer şarkılarını da bulup ekleyeyim ilk mesaja. Hepsi toplansın yukarıda.
  • grup senin mi ?
  • Hayır değil. Nereden çıktı o bay troll?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

Hayır değil. Nereden çıktı o bay troll?

Ne bileyim , böyle yeni grupları keşfetmeyi , takip etmeyi seviyorum ama haberim olmayınca acaba grubun elemanı buraya konumu açtı diye düşündüm.
    Neyse gruptan daha sert bir müzik beklemiştim Amon Amarth gibi ama bu halleriyle de güzeller , benim hoşuma gitti.
  • Ben de yazın keşfettim işte, zaten albüm de haziranda çıkmış. Ama albümden önce de çalışmalar yapmışlar, albümdeki parçalar onların yeniden düzenlenmesiymiş. Nasıl nerden keşfettim hatırlamıyorum, heralde google'da Türk folk grupları diye aramıştım. Dinleyip sevince de insanlar tanısın istedim, öyle açtım konuyu. Evet şarkılar sert değil. Hatta türkü tadında diyebiliriz. Çeşitli enstrümanların kullanılmasıyla güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 27 Aralık 2014; 15:01:49 >
  • ekle beni 10 a umarım 2. albümlerinin adı ak olur
  • Böyle acayip şekilde kavga gürültü, "savulun ulan", "Allah Allah", cayır cayır yanan bir şarkı beklerken bir anda anadolu rock görünce şaştım kaldım. Fena değil kesinlikle, ama ben gibi bir beklentiyle dinlemeyin
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Öyle bir beklenti oluşuyor hakkaten. Ne yapsam, konu içeriğini mi değiştirsem. En iyisi yazayım yukarı.
  • Gayet iyi olmuş. Bizimkiler bu işleri beceremiyor diyenlere kapak olsun demek istiyorum
  • Ekle dostum
  • Beni de ekleyin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 24 Mart 2015; 22:16:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu bi yukarı çıkaralım. Dinlemeyen varsa dinlesin.

• Börübay adlı yeni parçadan küçük bir kesit yayınlanmış. Brutal vokal var imiş. Çok merak ettim. Mobildeyim. Siz dinleyin.

https://soundcloud.com/ya-ru/yasru-borubay-sample

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=861697287230502&id=245690748831162&p=10&refid=52

Soundcloud linki ölmüş. Dinleyemedim.

Başka yerden buldum. Google'a "Yaşru Börübay" yazıp çıkan sonuçlardan bulabilirsiniz. Ben beğendim, brutalle de çok güzel oluyormuş ha. Sert hali de gayet güzel. Bu geçici bir kayıtmış bu arada. Daha güzel hale getireceklerdir. Heyecanlandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 25 Mart 2015; 11:09:53 >

• Yeni parça sağlam olmuş. Küçük bir kesit olmasına rağmen çok çok beğendim.
  • Linkler şok linkler wefad
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    Çok meraklandım. Bilgisayarda iken dinlerim. Albüm gelirse çok güzel olur.

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Mobilden kaynaklanabilir. Sonra düzenlerim linkleri. Facebook sayfalarından parçayı bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

Çok meraklandım. Bilgisayarda iken dinlerim. Albüm gelirse çok güzel olur.

Aynen hocam. Bir de destek verilse gruba. Kaybolup gitmez inşallah.
  • Ohaa.

Gecenin bu saatinde ulan bi gireyim foruma dedim YAŞRU dinleyen,daha doğrusu YAŞRU'yu bilen bu kadar insanı görmek cidden muhteşem bişey.

2-2,5 senedir takip ederim yalnız değilmişim

Hepinize selamlar olsun andalar

Ayrıca sana da eyvallah hocam @Anatolium67

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 25 Mart 2015; 4:03:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.