Şimdi Ara

Yaşıtlarımdan olgun olmak benim suçum mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Farkındalık, bunalımı getirir. Farkındalık sahibi bir insan elle tutulur ciddi başarılara imza atmadığı sürece mutsuz olacaktır, çevrendeki boş beleş ama mutlu adamlara bsk anlarsın dediğimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi dostum. Lise dönemlerimde hatta orta okulda benim sakallarım varken boyum uzunken arkadaşlarımın tüyü yoktu. Dalga geçerlerdi. Lise çağımda tüm ilk okukda arkadaş olan kızlar hayranlıkla konuşuyorlar benimle. Lise’de kimseyle sohbet etmeyen keza senin gibi ortamlara akmayan, karı kız uğrunda koşmayan biriydim. Lakin kızları benim kimseyle uğraşmayıp cıvık olmamamı “onların deyimiyle (cool) “ bulup benimle konuşmaya çalışıyor yada konuşmaya cesaret edemiyor, ben selam verince ohaaa deyip günlerce konuşup konuşma arasında çok farklısın yaaaa, sen benimle konuşmazsın sanıyordum ,çok soğuk duruyordun gibi cümleler duyuyordum. Birazda acaba bende birşey mi var. Çokmu asosyalim demelisin. Ha tip, vucut’da etken ama kızları en çok cezbeden şey zeka ve kültür. Bu sessizliğini, yaşıtlarından farklı ve oturaklı davranmanı bunlarla şayet dediğin gibi birleştiripte kızların sana ezik gibi görmesi bence imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canysf -- 15 Aralık 2017; 13:43:38 >

• kurslara falan git. mesela gitar.

oralarda daha iyi arkadaşlar edinebilirsin.

üniversiteye geçince bu sıkıntı devam edecek. ilk 2 yıl aynı zaten liseyle. sonra düzelmeye başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.