Şimdi Ara

Yasal dizi izleme rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
4.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gotham'ın 2. sezonu ve How to get away with murder ilk sezonu Netflix'te
  • güzel liste olmuş.Dizileriyle,kalitesiyle en alınası aralarında netflix.
  • Teşekkürler, ve bu arada House'un 8 sezonu da Netflix'te
  • Masum dizisi listede yok ama ilk milli internet dizimiz olduğundan dolayı onu da ekliyim dedim :) bu listenin standartlarındaki ender dizilerden biri
  • Dizi izlemek için bilmem kaç yere, maç izlemek için 3 yere aylık para ödemek lazım. Bu sadece bana mı aşırı derecede saçma ve sömürücü geliyo.
  • Netflix en avantajlısı görünüyor.
  • PLL 6.sezonu bitirdim
  • Önümüzdeki aylarda başlayacak olan Star Trek: Discovery, Türkiye'de Netflix'te yayınlanacakmış.

Edit: Pretty Litte Liars dizisinin 7.sezonu da Netflix'e eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 9 Şubat 2017; 23:59:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Vimeo'nun on-demand bölümünü keşfettim, gördüğüm önemli diziler Mad Men ve Sherlock, ancak sadece satın alınıyor ve çok pahalı, ayrıca Türkçe altyazı yok, ilgilenenler baksın
  • Arrow'un 4. sezonu Netflix'te!
  • en mantıklısı ya digitürk üyesi olmak ya da netflix gerisi çöp zaten bazılarının türkçe altyazı desteği bile yok
  • 24:Legacy, FX. Amerika ile aynı anda.

Lethal Weapon, Amerika ile aynı gün Digiturk'te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 9 Şubat 2017; 23:59:46 >
  • Timeless BluTV'de.
    Riverdale, Digiturk'te başladı.

Edit: Hocam liste alfabetik olsa daha iyi olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 16 Şubat 2017; 15:37:03 >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Alfabetik yapmak aklıma gelmemişti, daha önce popülerliğe göre yapmayı düşündüm sonra her seferinde sıra değiştirmemek için çıkış tarihine göre yapmaya karar verdim, ama dediğiniz gibi alfabetiği düşüneceğim, gerçi ctrl-f yaparak dizi kolaylıkla bulunabilir, ama daha çok yeni çıkan diziler rağbet gördüğü için çıkış tarihini uygun bulmuştum, ikisinin arasında düşünmek gerekli..
  • binari B kullanıcısına yanıt
    Mobilden ctrl-f yapılamıyor, alfabetik daha mantıklı.

• başlığa ne güldüm ya yasalmiş... ne yasalı... adamlar senin o verdiğin paralarla, 10 senede kazanamayacagin paraları, extacy partilerinde harcıyor... oturun hepsini kaçak, full hd izleyin, paranız cebinizde kalsın öncelikle 1 adet android box alacaksınız

http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_471371.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Parayı nerede harcadığı bizi ilgilendirmez. Para vermeye ne gerek var hadi marketten çalalım diyor musun?

• Uzun süredir buraya uğramamıştım, bu listeyi artık IMDB'den yapıyorum daha kolay oluyor, arşivlik olsun diye eski listemi quoteladım, IMDB'de istediğinize göre sıralayabilirsiniz listeyi :) Liste linki için buraya tıklayabilirsiniz..
  • D-smart GO da sanırım sansür var değil mi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    beIN Connect'te var diye duymuştum o yüzden olma ihtimali yüksek, direk TV kaydıysa zaten sansür olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.