Şimdi Ara

Yarışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim bir sorum olacak arkadaşlar, Bir interaktif yarışma sitesi var, Mesela her bir soru 30 saniye olan 900 sorudan oluşan bir yarışma sitesi bu, bazı kurnaz üyeler bu yarışmadan 900 soruyu da doğru cevaplayıp 65.000 küsür puan elde ederek 15-20 dakika ışık hızıyla birinci olabiliyorlar.Ama normalde imkansız çünkü soruları ezberleseler dahi bir buçuk saatten aşağı bütün soruları cevaplayamazlar. Mutlaka bir açık bulmuşlardır Sizce ne yapıyor olabilirler, Sorunun veri tabanını almış olabilirler mi ya da nasıl almışlardır? Mesela Milliyet bilgi yarışmasının tüm sorularını yarışmacının biri bana mail attı excell dosyasının içinde tüm sorular ve kategorilerine ayrılmış doğru cevapları hep 1. sıradaydı. Kendi hazırlamıştır desem imkansız çünkü başlığı şöyle ( QCategory Question CorrectAnswer Wrong_1 Wrong_2 Wrong_3 ) ingilizce yazıyor altlarındada soru ve cevaplar mevcut )Şaşırdım Ama nasıl aldığını söylemedi. Diğer bahsettiğim site farklı onu bulmaya çalışıyorum ben de. 3 yıldır bu sorunun cevabını arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.