Şimdi Ara

yarın sınavım var :( visual basic sorualra bakın acil :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yarın sınavım var öğrenmem ezberlemem lazım bu programı lütfen çözün. herkesten yardım bekliyorum. bu gece öğrenmem lazım arkadaşalar çok zor programlar deil basit bna çözümlerini yapın arkadaşlar 2 tane soru var yardım edin bana :( :( lütfen.

1) * Metin kutusuna girilen metni "checklisteye ekle" butunına basıldığında checklistbox a ekleyin.
    * checklistbox a checked edilen metinleri "listeye ekle ->" butunana basıldığında listbox a ekleyin
    * 2. Şekildeki öreneği verilen listbox ta seçilen metni hecklistbox ta da seçili hale getirin

2) aşağıda verilen program 20 sn. içnde kullanıcı adı ve şifre biligilrini giriş yaplması istemnmketdir.
    * combobox ta yönetici ve kullanıcı olarak 2 seçenek bulunacak yönetici seçilirse 5 defa giriş yapma hakkı bulunacak eğer 5 girişte hatalıysa prpgram kapatılcaktır. kullanıcı seçilirse 3 defa giriş yapma hakkı buluncak eğer 3 girişte hatalıysa program kapatılcaktır
    * süre hatalı girş yapıldığında geri sayıma başlayacktır süre 0 oldugunda hala doğru giriş yapılmadıysa prgram kapatılacatır.

2. SORUNU RESMİ EN ALTTAKİ resim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum şmidden teşekkür ederim bu gece yapcam bu işi inslh :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaaga -- 19 Temmuz 2010; 20:20:37 >

• arkadaşlar yalvarırım bilen biri varsa yapalım sunalrı noluırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :( yarın sınavım :(
  • sen neden yapamıyosun ?
  • bilmiyrm çinkü :( eger anlıosan bana yardım lütfen kardesim :( yrn sbh sınvm az kaldı çözün birnz sunları kısa kısa cevpalrda olur çok yardıma şhtycm var :(
  • arkadaşlar lütfen yardım edin tamam sadece 1. soruda 2. maddeyi yapın birinz bulamadım onu lütfen yalvryrm size artık :( kalıcam yoksa
  • ben vb bilmiyorum, sadece açtığın başlığın mantıksızlığını anlatmak istiyorum. Son geceye kadar yapma, yapacak kapasitede olama, ee sınıfını geçip mesleğini eline alsan ne olacak ki? Bırak sınıfta kal daha iyi. Açık olduğum için kusura bakma ama gerçekler bunlar dostum. Sadece diploması olana değil bilene iş veriyorlar.

Oysaki soruda çözemediğin noktayı sorsan cevap verecek arkadaş çıkardı. Kimse durup dururken bir projeyi baştan yazmaz. Demelisin "şurda takıldım kodlarım şunlar nasıl çözerim hangi satırda hata?"

Düzeltme: Sözlerin Hafifletilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qamyoncu -- 19 Temmuz 2010; 23:02:12 >
  • yok hakılısın bi yerde ama bu bnm ilgi alanım deil bnm de bildiğim programlar var. son güne bırakmam gerkti ama öle bişy oldu ki son gün elime notlar geçti forumdan da birilrndn yardım istym ddm bnm yapamycmdn deil ugrstm yaptım ztn ama ne bilim bliki dha iyi biln vardır yardım dr die düşündm ama. çıkmadı valla :( nese artık elmzdn geleni yapcz artık sans dile bana yarın qamyoncu kardes dua et valla çalıştm okulu btrmeme cok az kaldı.
  • nasıl geçti bakalım ?
  • kardesim gectim :D çok güzel geçti çalıştım demiştim biraz panik yaptım o kadar :D saol duaların için qamyoncu kardes :P
  • Tebrikler:)
  • ardaaga hangi okul, hangi bölüm?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.