Şimdi Ara

Yarın sabah için anneme hazırladığım şaka (SS'li tabi ki) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
4.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Et-ete-degmeli

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Monitöre bak lan 2. dünya savaşından kalma

Dostum sen henüz hesap makinesi bile kullanamadığın yıllarda ben bu monitörü 600$ ödeyerek almıştım... Ve hala kullanıyorum cihaz taş gibi gayet memnunum...

Ayrıca bu monitörü sadece internet için kullanıyorum şimdilerde... Oyun ve film izlemek için yeni oyuncağıma bağlıyorum kasayı...

Evdeki tadilattan sonra da kalıcı olarak bağlıcam... Şimdilerde Oyunları 3 boyutlu oynuyor ve filmleri 3 boyutlu izliyorum,

(özellikle de filmleri izlerken müthiş oluyor tavsiye ederim)

Gücümüz yettiğince takip ediyoruz teknolojiyi merak etme sen...

Yarın sabah için anneme hazırladığım şaka (SS'li tabi ki)

32'' olanı var LW serisi 5500. En kral 3D teknolojisi bu Tv 'de.

• sevgili hocam madem paranız var yazık değilmi kadına o zaman git bir laptop filan al. annem olsada oynasa şimdi. aramızda 2000 bin kilometre var. canım annem...
  • tamamda illuminati ne alaka teeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit.

Bu bilgisayar çok kötü bişe arkadaş.Anneme yazın facebooktan okey oynamayı öğretmiştim.Kadının elinden bilgisayarı aldığım zaman ağlayacak gibi oluyodu.Alakasız ama anlatayım dedim

uzun zaman once anneme mynette nasil okey oynancagını ogretmıstım o gun bugundur pcden kalkmıyor olan kardesime oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: red bull racing

bir benim annem farklı galiba teknoloji zerre ilgisini çekmez. cep telefonundan arama yapmasını öğretmek için 2 hafta uğraştık. pc ye dönüp bakmaz..

+1
  • yarın şakanın detaylarından bahset haa bekliyoruz
  • Babam benden 10 kat daha iyi annem de neredeyse benden daha iyi kullaniyo :( ve ikisi de bilgisayarla ilgili calismiyor
  • Olum yazıktır yapma lan üzüldüm kadına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red bull racing

bir benim annem farklı galiba teknoloji zerre ilgisini çekmez. cep telefonundan arama yapmasını öğretmek için 2 hafta uğraştık. pc ye dönüp bakmaz..

aynı annelere sahibiz sandım bi an :D aynen benimkide öyle
  • quote:

quote:

Dostum sen henüz hesap makinesi bile kullanamadığın yıllarda ben bu monitörü 600$ ödeyerek almıştım... Ve hala kullanıyorum cihaz taş gibi gayet memnunum...

Ayrıca bu monitörü sadece internet için kullanıyorum şimdilerde... Oyun ve film izlemek için yeni oyuncağıma bağlıyorum kasayı...

Evdeki tadilattan sonra da kalıcı olarak bağlıcam... Şimdilerde Oyunları 3 boyutlu oynuyor ve filmleri 3 boyutlu izliyorum,

Bu yorumdan sonra I need $'yi gören olmamalı.
    Ben olsam bilgisayarımı satarım bir daha dh'ye girmem.

• quote:

quote:

Headshot

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyBlaster

Aklınız varsa ev halkına bilgisayar kullanmayı öğretmeyin

Aynen.
    Bizim çırağın annesi bilgisayarla haşır neşir olduktan sonra face te herifin biriyle tanışıp kaçmışlar.
    Eleman hergün ağlıyor.
    İşin kötüsü bilgisayarı annesine bizim eleman hediye etmiş kullanmayıda o öğretmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: SkyBlaster

Aklınız varsa ev halkına bilgisayar kullanmayı öğretmeyin

Aynen.
    Bizim çırağın annesi bilgisayarla haşır neşir olduktan sonra face te herifin biriyle tanışıp kaçmışlar.
    Eleman hergün ağlıyor.
    İşin kötüsü bilgisayarı annesine bizim eleman hediye etmiş kullanmayıda o öğretmiş

Karının mayasında varmış usta bilgisayar bahane...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rajaz'

Kaç '' bu ?

42" LW 5500 (106 ekran)

yakın mesafeden kullanacağım için biraz küçük aldım

oha bi de monitör mü bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

quote:

quote:

Kaç '' bu ?

42" LW 5500 (106 ekran)

oha bi de monitör mü bu?

Bu bir 3 boyutlu panel ister televizyon olarak kullan ister monitör...

Ben daha ziyade monitör olarak kullanıyorum 3D film ve oyunlar için... Maç ve belgesel için digitürk bağlı...

Play station oyunlarını sevmediğimden böyle idare ediyorum... En kral oyun bile olsa klavye mouse olacak illaki... Böyle cins herifin tekiyim işte konsol oyunlarını bi türlü sevemedim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

quote:

quote:

Kaç '' bu ?

42" LW 5500 (106 ekran)

oha bi de monitör mü bu?

Bu bir 3 boyutlu panel ister televizyon olarak kullan ister monitör...

Ben daha ziyade monitör olarak kullanıyorum 3D film ve oyunlar için... Maç ve belgesel için digitürk bağlı...

Play station oyunlarını sevmediğimden böyle idare ediyorum... En kral oyun bile olsa klavye mouse olacak illaki... Böyle cins herifin tekiyim işte konsol oyunlarını bi türlü sevemedim...

konsol oyunlarını ben de sevmiyorum klayve ve maussuz oynayamıyorum. kola alışamadığım için.

bizde de bu var Panasonic 42" 42LE30E LED TV ama biz TV olarak kullanıyoruz. pcyi oraya taşımak zor geliyor 17" LG monitörle idare ediyorum.

• quote:

quote:

mo mo mo monnnnnsssterr killll

• quote:

quote:

Kaç '' bu ?

42" LW 5500 (106 ekran)

Aa ben de onu alacağım.Hocam nereden hangi fiyata aldınız öğrenebilir miyim? En hesaplı 3d tv herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit.

Bu bilgisayar çok kötü bişe arkadaş.Anneme yazın facebooktan okey oynamayı öğretmiştim.Kadının elinden bilgisayarı aldığım zaman ağlayacak gibi oluyodu.Alakasız ama anlatayım dedim

aynen abi yaa bende öğrettim eskiden bana kalk kalk diyordu şimdi yemek falan yapamyı unutuyor bazen :) sürekli örgü işlerine el işi modellerine bakıyor haliyle o sitelerde blog sitesi olunca çok fazla virus giriyor pc ye.Ben önceden girdiğim site belli diye virüs programı kurmuyordum şimdi öyle bi virüs bulaştırmışki siliyorum hepsini format atıyorum arkada 40 işlem çalışıyor ama yinede oyun oynanmıyor cod 4 bile kasıyor :) allahtan tam zamanında ps3 almışım diyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.