Şimdi Ara

Yarın ekran kartı alıcam. Yardım ?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    gecen hafta bi sistem topladım param cıkısmadıgı icin kredi kartı borcunun odenmesini bekledim ekran kartı almak icin.
    yaklasık 1 haftadır arastırıyorum,okuyorum,izliyorum bir kezde size sorayım dedim.
    lutfen assada belirttigim kartlardan birini secin ve mumkunse nedeninide kısaca belirtin.
    simdiden tesekkurler.
    (bu arada ekran kartını agırlıklı olarak oyun oynamak icin alıyorum
    sistemim amd 4200 cift cekirdek)

1 - MSI 256MB ATI Radeon RX2600XT

2 - Sapphire 256MB ATI Radeon HD2600XT AVIVO

3 - Palit 256MB GeForce 8600 GT Sonic

yada ortalama bu fiyatlarda onereceginiz en az gddr3 ram kullanan baska bir ekran kartı varmı? yoksa iclerinden hangisini tavsiye ediyorsunuz?

• Palit GeForce 8600GT Sonic+ 256MB (625/2000) olan modeli öneririm çünkü overclocklu gelen saat hızlarıyla 8600GTS performansı veren bir kart.

Veya MSI Radeon RX2600XT Diamond 256MB GDDR4 tavsiye ederim. Soğutması iyi ve yeni çıkan Calalyst 7.10 sürücü ile oyun performansı son derece iyi.

İki karttan birini seçmelisin. Bu kartlar 1280x1024 Orta-Yüksek ayarlarda AA-AF alt seviyede açıkken 50-60 FPS ile iyi oyun performansı verirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

Palit GeForce 8600GT Sonic+ 256MB (625/2000) olan modeli öneririm çünkü overclocklu gelen saat hızlarıyla 8600GTS performansı veren bir kart.

Veya MSI Radeon RX2600XT Diamond 256MB GDDR4 tavsiye ederim. Soğutması iyi ve yeni çıkan Calalyst 7.10 sürücü ile oyun performansı son derece iyi.

İki karttan birini seçmelisin. Bu kartlar 1280x1024 Orta-Yüksek ayarlarda AA-AF alt seviyede açıkken 50-60 FPS ile iyi oyun performansı verirler

yorum icin tesekkurler.
    dun arkadasıma msi 2600xt kartını aldık 122 dolar +kdv ye ve heat pipe sogutması sessiz calısmasına sebep olsada ben performansının diger fan sogutuculu aynı ayarda ekran kartlarına gore dusuk oldugunu dusunuyorum.
    ati mi nvidia mı sorusu hep aklımda.
    ve palit in ne derece kaliteli bir marka oldugunu acıkcası bilmiyorum.
    alırsam pisman olurmuyum ve nvidia yı atiye degismelimiyim?

• Benim bahsettiğim MSI RX2600XT Diamond 256MB GDDR4 olan model fansız değil hatta fanı çok iyi

Diğer soruna gelirsek Palit'de iyi markadır. Kendiliğinden overclocklu gelen kartları ile çok sattı ve kartlarıda genelde iyi performans veriyor.

Palit 8600GT Sonic+ da çok güzel kartdır. 625/2000 hızlarında çalışmaktadır. Ve güncel oyunları yukarıdaki mesajda bahsettiğim çözünürlükte rahatlıkla kaldırır

• evt gayet guzel iki kart.
    son olarak ati mi nvidia mı (neden)
    amd kullanıyorum ve oyun agırlıklı soruyorum.
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=204&productid=bd94994#tablnk

sanırım palitden ve msi dan vazgecip bu linkde verdigim sapphire i alıcam.
    sizce ii bir secimmi?
  • uzun vadede düşünüyorsan
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29202
    bu kartın daha iyi gideceğini düşünüyorum.
    ama bulamadım kartı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkcu

uzun vadede düşünüyorsan
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29202
    bu kartın daha iyi gideceğini düşünüyorum.
    ama bulamadım kartı.

evt bu kart cok mantıklı bir secim gibi gorunuyor ama para bakımından beni biraz zorlar. o yuzden ddr3 lu modeline yoneldim.
  • Dostum palit 8600 gt sonic+ ile ddr 4 rami olan 2600 serisi bir kartı f/p olarak karşılaştır hangisi iyi ise al. Direk sorarsan palit 8600 gt sonic +.
  • Bencede palit 8600 GT Sonic
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.