Şimdi Ara

YARI ENTEGRE BULAŞIK MAK. YARDIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni eve çıkıyorum yarı entegre bulaşık makinesi almam lazım maksimum 1500 tl param var (zorlayarak) şu iki makineden birini almaya niyetlendim. Tavsiye ettiğiniz ürünler var mı? Teşekkürler

BOSCH SMI68L05TR

SİEMENS SN56L580TR

• quote:

Orijinalden alıntı: Aga_53

Arkadaşlar yeni eve çıkıyorum yarı entegre bulaşık makinesi almam lazım maksimum 1500 tl param var (zorlayarak) şu iki makineden birini almaya niyetlendim. Tavsiye ettiğiniz ürünler var mı? Teşekkürler

BOSCH SMI68L05TR

SİEMENS SN56L580TR

İki ürün birbirinin muadili duruyor. Sadece dış görünümü farklı. 2 modelden illa birini alacaksanız tipi hoşunuza gideni ya da fiyata duyarlıysanız hangisi ucuzsa onu alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla ikisi olsun demiyorum bu ikisi dışında 1500 tl ye kadar önerebileceğiniz bir ürün olur mu almayı düşündüklerimden daha iyi dediğiniz yoksa hiç uğraşma birini al mı diyorsunuz? Teşekkürler
  • Mutfak ankastre kardeş annem de solo istemedi ankastre olunca mutfak iş açıldı başımıza yani biraz anlayacağın bende fazla maddi olarak açılmadan güzel bir ürün olarak ne alabilirim diye forumda bilgisi olanlara danışmak istedim durum bu
  • Selamlar. Bende ankastre bir bulasik makinesi aldim Arcelik marka. Ankastre makine icin ozel bir kabinmi yapilmasi gerekiyor siz oylemi yaptiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajını şimdi gördüm Atilla kardeş.Evet mutfak mobilyaları ile aynı malzemeden yapılmış hazır ankastre mutfak benimki sadece makineyi bölmeye yerleştirdim servis ahşap kapağını takıp kurdu.Kapak mutfağı yapan tarafından bırakılır zaten ankastre mutfaklarda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.