Şimdi Ara

YARDIMM SAPPHIRE RADEON X1600 PRO 256MB DDR2 AGP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bİ ARKADAŞTAN BU KARTI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

KİMİSİ ÇOK ISINIYOR. ÇİZGİLER ÇIKIYO EKRANDA, İSTEDİĞİN PERFORMANSI ALAMIYOSUN.ARIZA YAPMA YANMA OLASILIĞI VAR.FALAN DEMİŞ.(ÖZL. MAVİ BİL. YORUMLARINDA)

KİMİSİDE AGP İÇİN ÇOK İYİ ÇOK MEMNUNUM DEMİŞ.

2.EL ALCAM KUŞKULANIYORUM.NAPAYIM YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMM LÜTFENNNNNNNNN FİKİR VERİN????

• bende 2. el aldım biraz farklısı pcı sapphire marka aldığımda ısı problemi yoktu , sonradan çıktı ama çok şükür hallettim az çok , istersen nvidia al ısı sorunu yok onlarda sanırım , biraz daha araştır hemen karar verme acele edip
  • onun yerine biraz daha verip 7600gs almak en iyisi.
  • Sakın alma , sakın ha!
  • dostum bende aynı kartı (AGP) aldım hala kullanıyorum yine bu forumdan requirem diye bi arkadaş vardı ondan aldım o sağolsunn kart temiz dedi öle çıktı bi sorun olmadı karttan ne beklediğini bilmiyorum ama bende fx5200 vardı ondan sonra ilaç gibi geldi seni baya bi rahatlatır sıcaklık felan sorun olcanı sanmıyorum tabii o/c yapmicaksan bende daha hiç sorun çıkmadı bayada olsu alalı ama bulabilirsen uygun fiyata 7600gs sonic agp al neyse fiyatını yazmamışsın ama ben 100 ytl ye almıştım
  • 130 YTL fazla dimi bu karta
  • Kart garantiye gitmiş sona yenisiyle değiştirmişler.Nası bu olay sizce ?iyimi kötümü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: octo73

130 YTL fazla dimi bu karta

130 fazla kardeş bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.