Şimdi Ara

Yardımlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS3 PAL 40 GB 65 NM CPU/CPU olan model varmı varsa fiyatları ne kadar.

teşşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan312 -- 19 Haziran 2009; 0:29:56 >

• 1,2-Full HD goruntu alman icin hdmi girisinden girmen gerek, bu durumda HMI kabloya ihtiyacin olacak
    3-kullanicisi sayisi oyun'a gore degisiyor dogal olarak hangi tur oyunlari oynayacagini yazarsan yardimci olabiliriz.
    4-ankara'yi bilmiyorum ama alan satan genelde gittigidiyor uzerinden yapiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulykn

1,2-Full HD goruntu alman icin hdmi girisinden girmen gerek, bu durumda HMI kabloya ihtiyacin olacak
    3-kullanicisi sayisi oyun'a gore degisiyor dogal olarak hangi tur oyunlari oynayacagini yazarsan yardimci olabiliriz.
    4-ankara'yi bilmiyorum ama alan satan genelde gittigidiyor uzerinden yapiyor..

öncelikle cevapın için teşşekürler

1 ) HMI kablo ne kadardır ve bu kablo ile full hd alabiliyormuyuz ve nerede buluruz.

3 ) herhangi bir futbol oyunu olabilir özelik ile merak ettiğim street figter 4

• hdmi kabloyu butun teknoloji malzemesi satan yerlerde bulabilirsin bilgisayarcilarda teknosa'da..

normalde fiyat araligi 25-55 cok ucuk fiyati olanlari da var ama gerek yok ben 3 ay once 35'e ye almistim.
    altin kaplama filan olayi var ama bence tamamen tras.orta halli bir kablo alsan da isini gorur.fazla parana yazik.

fifa 2009 da online oynayan oyunucu fazla en azindan ben giridigimde 40 sn'den fazla beklemiyordum.
    daha sonra fifa 2009 u satip pes 2009 aldim, tabi region hangisi olduguna gore de farklilik gosterior lag olabiliyor
    bunun icin 2. bolge almaya dikkat et. street fighter oynamadim hic online ama tahmin ediyorumki onun da baya bir player'i
    vardir cunku iyi satis yaptilar.oynayan arkadaslar daha aciklayici bilgi verecklerdir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulykn

hdmi kabloyu butun teknoloji malzemesi satan yerlerde bulabilirsin bilgisayarcilarda teknosa'da..

normalde fiyat araligi 25-55 cok ucuk fiyati olanlari da var ama gerek yok ben 3 ay once 35'e ye almistim.
    altin kaplama filan olayi var ama bence tamamen tras.orta halli bir kablo alsan da isini gorur.fazla parana yazik.

fifa 2009 da online oynayan oyunucu fazla en azindan ben giridigimde 40 sn'den fazla beklemiyordum.
    daha sonra fifa 2009 u satip pes 2009 aldim, tabi region hangisi olduguna gore de farklilik gosterior lag olabiliyor
    bunun icin 2. bolge almaya dikkat et. street fighter oynamadim hic online ama tahmin ediyorumki onun da baya bir player'i
    vardir cunku iyi satis yaptilar.oynayan arkadaslar daha aciklayici bilgi verecklerdir...

ilgin için yeniden teşşekürler

benim okulum ve işim olmadığından dolayı gece gec saatlere kadar online oluyorum bu saatlerde oyuncu bulmakta zorluk cekermiyim sabaha karşi 2 3 4 5 6 7 saatleri gibi ?

• Ben bu monitörden kullanıyorum, çok memnunum.

Her saatte bulursun oyuncu. Hele cod gibi ünlü oyunlarda daha da rahat bulursun.
  • up
  • oyunları hdd ye yükleyip cdsiz oynayamazsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

oyunları hdd ye yükleyip cdsiz oynayamazsın.

peki oyunları hdd ye atip cd i taksak cd yi okumaya devam ediyormu alet ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kaan312

quote:

evet ara ara okuo
  • quote:

quote:

quote:

evet ara ara okuo

peki teşekkürler
  • oyunları hdd ye hiç bir şekilde atamazsın PS3 te böyle bir özellik yok ayrıca popüler oyunlarda 7/24 oyuncu bulursun ayrıca HDMI kablosu 15-20 lere kadar düştü gg den daha bile ucuza bulursun belki. Ucuz ama kaliteli arıyorsan Hama tavsiye ederim. Onun dışında oyun değişim ücreti 20 desen üzerine de oyun farkı 25 desen (eski oyunla güncel oyun değişimi) 45-50 TL lere kadar çıkacak. O yüzden ben olsam hiç kasmam oyunum koleksiyonuma kalır giderim en kral oyunu shoptodan 70-80 TL ye alırım 20 lira daha koyup. Shop To ne dersen forumda koca bir başlığı var girip okumanı öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcbtrcs

oyunları hdd ye hiç bir şekilde atamazsın PS3 te böyle bir özellik yok ayrıca popüler oyunlarda 7/24 oyuncu bulursun ayrıca HDMI kablosu 15-20 lere kadar düştü gg den daha bile ucuza bulursun belki. Ucuz ama kaliteli arıyorsan Hama tavsiye ederim. Onun dışında oyun değişim ücreti 20 desen üzerine de oyun farkı 25 desen (eski oyunla güncel oyun değişimi) 45-50 TL lere kadar çıkacak. O yüzden ben olsam hiç kasmam oyunum koleksiyonuma kalır giderim en kral oyunu shoptodan 70-80 TL ye alırım 20 lira daha koyup. Shop To ne dersen forumda koca bir başlığı var girip okumanı öneririm

ilgin için teşşekürler

peki hdd ye oyun yükliyemiyorsak hdd yi neden 80 gb lik 40 gb lik yapiyorlar film müzik ile o kadar dolduramıyacağıma göre ?

• quote:

oyunları hdd ye hiç bir şekilde atamazsın PS3 te böyle bir özellik yok ayrıca popüler oyunlarda 7/24 oyuncu bulursun ayrıca HDMI kablosu 15-20 lere kadar düştü gg den daha bile ucuza bulursun belki. Ucuz ama kaliteli arıyorsan Hama tavsiye ederim. Onun dışında oyun değişim ücreti 20 desen üzerine de oyun farkı 25 desen (eski oyunla güncel oyun değişimi) 45-50 TL lere kadar çıkacak. O yüzden ben olsam hiç kasmam oyunum koleksiyonuma kalır giderim en kral oyunu shoptodan 70-80 TL ye alırım 20 lira daha koyup. Shop To ne dersen forumda koca bir başlığı var girip okumanı öneririm

bende ps3 ü yeni aldım mgs 4 ü taktığım zaman 8 dakika yükleme yaptı peki o neyin yüklemesiydi?
  • quote:

quote:

bende ps3 ü yeni aldım mgs 4 ü taktığım zaman 8 dakika yükleme yaptı peki o neyin yüklemesiydi?

Oyunun tamamını yüklemiyor. Bir bölümü yüklüyor

• arkadaşlar net bir cevap a varalım oyunlar hdd ye atilip cd takip makine cd yi hiç okumadan oyunları oynatabiliyormuyuz oynıyamıyormuyuz.
  • quote:

arkadaşlar net bir cevap a varalım oyunlar hdd ye atilip cd takip makine cd yi hiç okumadan oyunları oynatabiliyormuyuz oynıyamıyormuyuz.

Hdd ye sadece oyunun bir kısmı yükleniyormuş.Oyundada o yüzden cd yide okuyor.
  • pes 2008 de makineyi kapatıp açana kadar cd siz oynayabiliyorsun. Onun dışında mümkün değil Oyunlar korsana düşer, PS3 kırılırsa belki dediklerin olur. Zaten bir oyun 20-40 GB arası. Kaç oyunu atacaksın ki HDD e (başka HDD takmazsan eğer) Ki Sony enayi değil böyle bir şeye asla müsade etmez
  • müzik resim film ile 80 gb hdd dolduramıyağımıza göre bu uygulama sacma olmus bence cevaplar için teşşekürler.
  • Oyunların kapladığı yerler var ön yükleme yaparken. Örneğin UFC 2009: Undisputed oyunu 3 GB bir ön yükleme yapıyor. Ayrıca film fragmanları, oyun demoları, PSS den satın alınan demolar falan derken bir de bakmışsınız HDD niz doluvermiş. O yüzden çok da saçma değil bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.