Şimdi Ara

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar (abonelik hakkında)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar 4 senedir net abonesiyiz 2 senelik taahhütümüz dolalı çok oluyor yani.Ben şehir dışında üniversitede okuyorum evde ben yokken net pek fazla kullanılmıyordu sadece kardeşim giriyordu arada sırada onun için de kotalıydı.Babam net faturasını yatırmaya bayiye gittiğinde adama kampanya var demişler netlimitsiz pakete abone yapmışlar ilk 6 ay 25 lira sonra 49 ,2 sene daha taahhüt imzalatmışlar.Bunun iptali yok mudur kampanyanın iptalini yaptığımızda cebimizden ne kadar para çıkar kampanyadan yararlanalı 2 ay oluyor.

• Taahütü kaldırabilirsiniz ama çok pahalıya mal olur, toplam yapılan indirim miktarı+ modem aldıysanız parası felan. En iyisi elleme yükle utorrent'i indirsin gece gündüz film, oyun.
  • modem almadık,sitede 6 ay boyunca yapılan indirim miktarı tahsil edilir diyor yani 2 ayın yapılan indirimi mi alınacak iptalde?
  • en iyisi bir yakınınıza devredin.
    bu yükten kurtulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: retrogamer

modem almadık,sitede 6 ay boyunca yapılan indirim miktarı tahsil edilir diyor yani 2 ayın yapılan indirimi mi alınacak iptalde?

Bilmiyorum ama 6 ayın indirimini alırlar gibime geliyor yani 6X24=144 TL

@hypnosse'nin önerisi güzel bence bir tanıdığınıza devredin en iyisi.
  • *
    bir arkadaşım öyle yapmıştı (ondan biliyorum) hiç bir yasal sorumluluk kalmamıştı üzerinde.
  • teşekkür ederim arkadaşlar.bi çaresine bakacağız artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.