Şimdi Ara

Yardım xbox360 Vestel hdmı'da çalışmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün itibariyle xbox 360 aldım sırf gta V oynamak için inanın elimde 95 ekran vestel milenium serisi hd ready tv var tek bir hdmı çıkışı var başka tv lerde bağladığım zaman xbox görüntü veriyor ama bende görüntü alamıyorum şu an scart'tan kullanıyorum ama görüntü hiç iyi değil kafayı yicem hd uydu alıcım var onu bağladığım zaman sorun yok ama xbox desteklemiyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi lütfen

• nası desteklemiyor?açması lazım.
    kabloları doğru yere taktığınızdan eminmisiniz?
  • Y tuşu ile sağ tetik tuşuna aynı anda basılı tutarak konsolu açmayı deneyin. Böylece Xbox 360'ın görüntü ayarlarını sıfırlamış olacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

nası desteklemiyor?açması lazım.
    kabloları doğru yere taktığınızdan eminmisiniz?

hdmı bağlıyorum doğru yere bağladığımdan eminim başka tv'lerin hdmı çıkışından bağladım çalıştı ama benim tv'den görüntü alamıyorum hdmı kablosuyla kablo bozuktur dedim başka kablolar denedim aynı sorun devam ediyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Y tuşu ile sağ tetik tuşuna aynı anda basılı tutarak konsolu açmayı deneyin. Böylece Xbox 360'ın görüntü ayarlarını sıfırlamış olacaksınız.

Y + RT tuşlarından bahsediyorsunuz galiba iki tuşa basılı tuttuğum zaman cihaz açılmıyor ? daha önce sürekli pc kullandığım ve oyunları ordan oynadığım için konsollara biraz yabancıyım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Y tuşu ile sağ tetik tuşuna aynı anda basılı tutarak konsolu açmayı deneyin. Böylece Xbox 360'ın görüntü ayarlarını sıfırlamış olacaksınız.

tamam çok çok çok TEŞEKKÜRLER çözdüm sorunu ama şöyle yapmak lazımmış

Konsol görüntü ayarlarını sıfırlayın

Görüntü sorunu hala çözülmediyse konsolun görüntü ayarlarını sıfırlayın. Bunu yapmanın yolu:

Disk tepsisindeki tüm diskleri çıkarın.
    Konsolu kapatın.
    Konsolu açın.
    Not Xbox 360 Kablosuz Kumanda kullanıyorsanız, kumandadaki Kılavuz düğmesini kullanarak konsolu açın. Bunu yaparken 1. oyuncu kumandasını kullandığınızdan emin olun. 1. oyuncu kumandasının sol üst ışığı yanar.

Konsol çalışmaya başladığında, kumandada sağ tetiğe basarken Y düğmesini basılı tutun. Görüntü ayarları varsayılan ayarlara sıfırlanır ve konsol otomatik olarak yeniden başlatılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 7 Ekim 2013; 15:26:08 >

• abi vestelde oynicaksan hiç uğraşma değmez. bende vardı bi tane çamur gibiydi görüntü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: starks

abi vestelde oynicaksan hiç uğraşma değmez. bende vardı bi tane çamur gibiydi görüntü :)

720 p zaten ne beklenir ki ya bu seferde görüntü geldi ses vermiyor :D
  • neyse onuda hallettim sistem ayarları ekran bulma'yı devre dışı bıraktım seste geldi yardımlar için teşekkü
  • Hocam bendede veste var aynı sorun ama televiyon 1080p bayagı iyi açtık oynadık ara sıra hdmı oynatınca gidiyor nasıl hallettin söyleseene bizde aynı şekil yapalım geliyo gidio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.