Şimdi Ara

[YARDIM]SALDIRI YAPILMAYAN YERLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir mu oynuodum da farkettimki adamlar normalde saldırılmayan bir yerde beni öldürdü...Bunu Nasıl Yaptı Söylermisiniz.Eğer Bu Bir Progsa verirmisiniz?

• Yaa Arkdaşlar Yokmu bilen bana yardım etck biri
  • Guardian patch olabilir mi acaba
  • Bencede o Allahım hangı versıon??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ergunaksoy1

Bencede o Allahım hangı versıon??

Versiyon Değil. Guardian Patch : Townlarda Hareket Etmenizi ( Attack Modunda ) ve Skill Kullanmanızı Saglar.

Büyük İhtimal Lucifer'inde Söylediği Gibi Guardian Patch Olabilir. Yada Cheat Engine İle İnce İşler Yapılıyor Olabilir..
  • Guardian patch
  • Saolunda İndirebileceğim Bir Yer Warmı Onu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mu-yigit

Saolunda İndirebileceğim Bir Yer Warmı Onu ?

Ben Fikrimi Değiştirdim. O Guardian Patch Olmaması Lazım.

Guardian Patch Sadece Attack Modunda Durmanı Saglıyordu Townda Guardian Patch İle Öldürülemez Diye Tahmin Ediyorum.

Büyük Ihtimal Cheat Engine.

Ama Bunu Kullanmakta Biraz Profesyonal Olur.

Bu Olay Hangi Serverda Oldu ?
  • Üzgünüm Ama Hatırlamıyorum...Ve de daha önceden bir arkadaşımız bir konu açmıştı ve o konuda bir sürü program wardı mu window , klicker vb. ve o konuda bu programda wardı ama şuan o konuyu bulamıyorum.Yani Cheat ile deilde programla olmalı çünkü o serwerde 20-30 kişi kullanıodu onu belkide daha fazla

• quote:

Orjinalden alıntı: mu-yigit

Üzgünüm Ama Hatırlamıyorum...Ve de daha önceden bir arkadaşımız bir konu açmıştı ve o konuda bir sürü program wardı mu window , klicker vb. ve o konuda bu programda wardı ama şuan o konuyu bulamıyorum.Yani Cheat ile deilde programla olmalı çünkü o serwerde 20-30 kişi kullanıodu onu belkide daha fazla

Cheat Engine Zaten Bir Program xD

• Guardian Patch sadece Town içinde büyü yapmaya yarar

Pk olamazsin onnla town içinde sanırım oda Extremenin dediqi Cheat Engine prgramıyla oluyodu.
  • Ok Peki Bu Nasıl Yapılır Bana Yardımcı Olabilcek Warmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.