Şimdi Ara

Yardım Lütfen!(Hep Aynı Sorun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar masaüstündende anlaşılcağı gibi bilgisayara yeni format attım fakat hala aynı hata..lolü yüklüyorum 1-2 oyun atıyorum cıkıyorum bidaha girmek istediğimde bunu yapıyor..repair falan yap demeyin boşuna repair yaptırıyorum setuptan gene aynısını yapıyor..yokmudur şunun bi çözümü 2 gündür 10 kere patch attırdım yav sil yükle yaparak.

Yardım Lütfen!(Hep Aynı Sorun)

edit.. resim düz link ;https://store.donanimhaber.com/b0/19/54/b01954481bd562efaf75fe39830b3275.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azfendak -- 6 Ağustos 2012; 17:24:39 >

• yanlışım varsa düzeltin

tahminimce format attıkdan sonra bir programı yanlış yüklemişsin hata veren o

veyahut bilgisayarda sakladığın bir şey varsa formatdan sonra geri koyduğun bir dosya virüs içeriyorsa oyuna sıçrama ihtimali yüksek bende bir kez olmuştu oyunu 5 fps ile oynuyordum :D

ekran kartı driverı bilmemnesini düzgün yüklemişmisin bir kontrol et

olmadı bir bilgisayarcıya götür an aşağı 20 liradan hallederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonti

yanlışım varsa düzeltin

tahminimce format attıkdan sonra bir programı yanlış yüklemişsin hata veren o

veyahut bilgisayarda sakladığın bir şey varsa formatdan sonra geri koyduğun bir dosya virüs içeriyorsa oyuna sıçrama ihtimali yüksek bende bir kez olmuştu oyunu 5 fps ile oynuyordum :D

ekran kartı driverı bilmemnesini düzgün yüklemişmisin bir kontrol et

olmadı bir bilgisayarcıya götür an aşağı 20 liradan hallederler

yok formattan sonra yanlış yükleme değil lol için yaklaşık 5-6 kere format attım hep aynı şeyi yaşadım.
    virüs olayına gelince bilmiyorum D den bi virüs sıcrıyorsa haklı olabilirsin
    ekran kartı driverinde sorun yok ama virüsten olabilir heraldi
  • Sahış dolandırcı olup tarafımca gereken yapılacaktır. İyi forumlar
  • Bilgisayarı güncelle öyle dene olmazsa diğer yolları deneriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah yardımcın olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chekkumeito -- 11 Ocak 2015; 15:54:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.