Şimdi Ara

YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim şöyle bir sorunum var. Bilgisayar açılırken klavye ve mouse çalışıyor. Işıkları yanıyor. Windows XP başladığı anda klavye ve mouse çalışmıyor. Başka klavye ve mouse denedim onlar da çalışmıyor. Başlarken f8 yapıyorum. güvenli modda dahi çalışmıyor. Sistemi önceki iyi yapılandırmaya çektim yine olmadı.Yardımınızı rica ediyorum. Format atmadan bu işi nasıl hallederim. Anti virüs programı var. Virüsten olamaz diye tahmin ediyorum. . Hayırlı İşler ve başarılar dilerim. Saygılarımla,

• ne yaptında böyle oldu soyle bi tam anlamadım cunku bios ayarından diyecegim acılısta calısıyormus zaten eee acılısta calısıyorsa f8 basabiliyormussun klavyenda sağlam anlamadım ben yani bir program yükledikten sonra falanmı oldu yada bios kurcaLAMISMIYDIN
  • Açılışta yani Hoşgeldiniz ekranına kadar çalışıyor. Hoşgeldinizden sonra yok. Çocuklar bir oyun yüklemeye çalışrken olmuş zannediyorum.
  • valla böyle bişey basıma gelmedi klavye calısıyor fakat windows acılınca iptal windovs acılınca calışmıyorki sunları kontrol et diyeyim sen bekle belki basına böyle bişey gelmiş biri varsa bi fikir verir sana. birde sistemi nasıl geri yükledinki güvenli modda dahi calışmıyorsa klavyen
  • özür dilerim. Beni yanlış anlamayın. F8 e bastığınız zaman bir sürü komutlare çıkmıyor mu. Güvenli modda çalış, en iyi yapılandırma vs. Komut desteğiyle başla v.s. gibi. işte orada Sistemi geri yükleme var ona basıyorsun geri yükleme yapıyorsun. sonra güvenli modda çalış diyorsun başlıyor. Buraya kadar klavye ve mouse çalışıyor. Masda üstüne administor, ve kullanıcı parolaya kadar geliyor. Orda klavye ve mouse iptal.
  • Çok ilginç bir durum bence kimsenin başına böyle bişey gelmemiştir.

Windows güvenli kipte çalışmayan klavye mouse bugüne kadar hiç görmedim.

Yıllardır bu işle uğraşırım. Klavye moue PS/2 mi USB mi?

Mouse söküp sadece klavye ile bi deneyin bide soketler doğru yerdemi takılı ona bakın. Başka bir makinaya takıp virüs kontrolü yapın, makinanın yanında olmadığım için ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum.
  • bilgisayarına virüs girmiş bilgisayarı format çek dene yada anakartın üzerindeki yuvalardan bir sorun olabilir hadi kolay gelsin
  • merhabalar acarmuhasebeci aynı sorun bende de var eger sorunu hallede bıldıysen banada yardıncı olurmusun lütfen..?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.