Şimdi Ara

Yardım edin(warrior hakkında)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar.edana da bir warriorum var
    Şu anki itemler:
    Gryphon Set(Kafalık+Armor)
    Glave +7
    Ms +4
    Woe +7
    Lobo Staff +7
    Amulet of Goddess
    Görev elbiseleri
    str +7 takı set
    Şu an 36 lvl fakat amacım ardream veya pvp değil.sadece exp kasmak fakat canı ve defansı iyi olsun istiyorum.+8 fp ler 20 m den gidiyor.İçlerinden hangisini ne kadara satabilirim.
    İstediğim itemler
    +8 fp set:100-120 m
    +7 Toto:120 m
    +7 deep scar:100 m
    Server EDANA
    yardımlarınızı bekliyorum

• deep sakın alma berbat bir silah onun yerine impack almanı öneririm suan bende 66 lwl wariror var itemler +7 raptor +7 toto +7 impack +7 ii.+7 ii ile çok rahat combo yapıyorum raptorla combo seri olmuyor ama ii ye göre biraz daha fazla damage vuruyorum +7toto +7 impack ile ii ye eşit serilikde combo ve damage verebiliyor. yazdıklarıma göre hangi silahı istiyosan combo yapa biliyosan o itemi almanı öneririm
  • peki bu bendeki itemleri kaça satabilirim.Woe lobo staff glave filan
  • eğer canının fazla olmasını istiosan çitin weya shell giymelisin toto + deep yerine toto + impact al bence
  • yav iyi diyorsunuzda lvl 36 60 oluruz zaten amaç exp kasmak fakat bendeki itemler kaça gider bide o konuda fikir belirtseniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: j4mbon

yav iyi diyorsunuzda lvl 36 60 oluruz zaten amaç exp kasmak fakat bendeki itemler kaça gider bide o konuda fikir belirtseniz

edena piyasasını bilmiorm
  • yardımlarınızı bekliyorum
  • up up daha çok yardım lütfen
  • 43 kişide bu kadar yorum zati çoğu bana ait lütfen yardım edin
  • kaç lvla kasmak istediğine karar ver. +7 chitin set +7 raptor exp için ideal olur gryphon a exp bas öyle giy master açabilmen için lobo lycon ve lupus alman gerekecek atilla kovayalıp 1 wp düşürebilirsen çok iyi olur str 9 dual küpe al bunlar seni idare eder exp kasarken.
  • +7 TOTOMİC + +8 PLATE SHİELD HP BASILI ÜSTÜN SHELL +7 STR BASILI HP DE OLABİLİR ÖNERİRİM WARRİOR DEDİGİN SAĞLAM OLMALI
  • Ticareti Bilen Adam Woe+7 ile set dizer mukemmel ustune gb kalir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyresian -- 1 Kasım 2007; 17:18:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.