Şimdi Ara

Yardım edin lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Bölüm #Psikoloji
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Evde kafayı yememek için foruma kayıt oldum ve yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle ben 3.sınıf Psiloloji öğrencisiyim. Fakat sınava hazırlanırken aklımda sadece Hukuk vardı. Kendimi avukat cübbesiyle hayal eder dururdum. Sınav sonucu gelince de kazandım sandım. Fakat nasip değilmiş ki ucu ucuna kazanamadım ( o son soruyu değiştirmeyecektim). Bir daha da sınava hazırlanmamam için 13. tercihim olan psikolojiyi seçmek zorunda kaldım. Bölüme girince, bölümü sevmeye başladım ki şu an baya önemli bir seviyeye geldiğimi ve mesleğimi elime almaya yavaş yavaş başlıyorum. Ama o rüyalar... O gece gelen ukteler... Hukukla ilgili o kadar çok rüya görüyorum ki etkisi günlük yaşamımı etkileyecek şekilde... Hani derlerya kaçan balık büyük olur misali. Benimkisi aynen öyle. Şimdi sizden ricam acaba siz olsanız ne yapardınız. Pragmatist olursak, iş imkanı, saygınlık, vesaire hangisini tercih ederdiniz. Psikolog olmak mı yoksa avukat olmak mı? Hangisi günümüz şartlarında daha iyi. Cevaplarınızı bekliyorum...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İkisi de eskisi gibi değil diye biliyorum ama ikisi de saygın meslekler türkiye'de hak ettiği değeri görmese de.
    Bir bölüme takılı kalıp üzülmek çok mantıksız bence onun yerine kendinizi psikolojide geliştirmeniz lazım çok güzel bir bölüm bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürlee fikriniz için. O kadar insan gördü kimse bi şey demedi

• resmendelireceğim R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim forum pek aktif değil eskisi gibi özellikle bu alt bölümler hiç aktif değil :( siz üzülmeyin ama ben de hiç bana uygun olmayan bi bölümde okuyorum olumsuz düşüncelerim yüzümden okulu falan da uzattım bu tarz şeylerin sizin de başınıza gelmesini istemem.

• Ne okuyosun

Tıp

• maşalllah :D

Teşekkür ederim ama maşallahlık bir şey yok ya zaten okulu uzatmış başarısız bir öğrenciyim maalesef :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.