Şimdi Ara

Yardım edecek aranıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimde Zalman z3 plus kasam var.
    Yardım edecek aranıyor..
    bu gördüğünüz arkadaş olur kendisi.
    Benim sizden isteğim şu arkadaşlar kendim modifiye işini bilmiyorum malesef, yapıp öğrenmek ve diğer kişilere bende yardımcı olmak isterim. İkamet olarak istanbul anadolu yakası maltepedeyim.
    Kasamın yanına pleksi glass cam ve led modifiyesi yapmak istiyorum acaba bana modifiye için yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır ?
    İsterse tabi ki daha değişik modifiyelerde yapabiliriz kabloları toplamak,boyamak gibi vs vs..
    Kasayı alıp gelebilirim ortamı müsait olan arkadaşla beraber modifiye ederiz diye düşünüyorum.
    Yardımcı olabilecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.
    Cep numaram : 534 373 32 13 buradan hemen ulaşabilirsiniz..
    Arabam var kasayı arabaya atıp gelebilirim yeter ki yardımcı olabilecek modifiye edebileceğimiz birisi çıksın.
    Herkese iyi forumlar dilerim

• bu devirde hayrına yardımcı olacak biri çıkacağını sanmıyorum kendin bi şekilde yapmaya çalışsan daha iyi olur.
    Kapağı kestirmek için demircilere götürebilirsin.
    pleksi biraz pahalıdır yanlız .Ben pleksiyi alyan başlı vidalar ile dıştan takmayı seviyorum o şekilde yapabilirsin.
  • Hocam yeni kasa alsanız daha iyi olur bence plexi kestirmek felan maliyetli olur sizin için birde z3 plus kasada psu ve hdd gizleme olmadığı için şık durmaz
    içinde kendinden ledli ve yan tarafı komple cam olan kasalar var 300 350 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam
  • Forumdan bir arkadaşımız sağolsun yardimci olucak kararlastirdik malzemelere falan bakalim ileride post olarak aticam before after diye yapariz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.