Şimdi Ara

[YARDIM] E-bay'de kullanıcı hesabını dondurmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ayın başlarında açık arttırmadan bisiklet kıyafeti almıştım. Ancak 1 hafta önce baktım ki "This user is no longer registered on e-bay." yazıyor. 1 hafta bekledim ama ürünümün tahmini geliş süresi başlamamıştı henüz. (Hala da başlamadı) O yüzden de ürünümü alamadım diye çözüm merkezine bildirdim. Ben derdimi yazdım oraya. Fakat karşı taraf ebayde olmadığı için cevap veremiycek. Yine de site 1 hafta bekletiyor beni karşı tarafın cevabı için. Şimdi 1 hafta geçip cevap gelmeyince ne olucak? Direk bana verebiliyorlar mı parayı?
     [YARDIM] E-bay'de kullanıcı hesabını dondurmuş

• eger cözüm bulunmazsa 1 hafta sonra ödedigin miktari, ebay hesabina aktariyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

eger cözüm bulunmazsa 1 hafta sonra ödedigin miktari, ebay hesabina aktariyorlar.

Ebay hesabı mı? Ininal ile yaptım ben ödemeyi
  • Hocam o kadar detayli bilmiyorum ama bende bu tür bir sorunla karsilasmistim. Ebay parayi ebay hesabima aktarmisti. Gerci senin farklida olabilir.

Bendeki olay biraz farkliydi gerci. Bence mail olarak bilgi iste daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

Hocam o kadar detayli bilmiyorum ama bende bu tür bir sorunla karsilasmistim. Ebay parayi ebay hesabima aktarmisti. Gerci senin farklida olabilir.

Bendeki olay biraz farkliydi gerci. Bence mail olarak bilgi iste daha iyi olur.

1 hafta içinde sonuçlanacakmış. Bakalım ne olucak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.