Şimdi Ara

yardım!!!! bluetooth yolu ile telefondan ps3 e nasıl dosya aktara bilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ps3 daşlarım..dün fotolarımı ps3 e aktarayım dedim telefondan ..telin bluetooth unu açtım ps3 ten arattım teli gördü ..sonra benden şifre istedi şifre sanırım 0000 oluyor ilk başta onu girdim bi baktım telden pin istiyor pini girdim ama correct falan filan fıstık ..bişeyler diyorve hata kadu veriyor bu iş nasıl yapıyoruz ..bilen varmı ..??birde ps3 te ve telde sorduğu şifreler ne???yardımcı olurmusunuz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih20 -- 30 Haziran 2008; 3:11:37 >

• harbiden bunu kimse bilmiyormu şimdi???
  • hocam telefonunun bilgisayara bağlantı kablosu varsa ps3 üm usb girişine tak.otomatik depolama aracı diye tanıyacaktır.Sonra istediğin dosyayı aktarırsın.saygılar...
  • aaaaa bu yöntem ile update i ps3 e yollayabiliriz
  • evet update i aktarabilirsiniz.ayrıca ps3 her türlü yığın depolama aygıtını destekliyor.flash disk,mp3 player vs vs.
  • Arkadaşlar yukarıda yazılanlardan anladıgım kadarı ile PS3 te bluetooh olmasına ragmen , telefon ve PC ye bluetooth la baglanamıyor .Dogru mu?
  • bence bağlanır. semih sen ir de söyle dene, ps3ten şifre istediğinde girmek istediğin bi numarayı gir sonra aynı numarayı telefon pin istediğinde gir. büyük ihtimalle telefon bağlanacaktır ama dosya aktarımı yapılabilir mi bilmiyorum
  • ben denedim (samsung e-250) baglanmıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: onno92

bence bağlanır. semih sen ir de söyle dene, ps3ten şifre istediğinde girmek istediğin bi numarayı gir sonra aynı numarayı telefon pin istediğinde gir. büyük ihtimalle telefon bağlanacaktır ama dosya aktarımı yapılabilir mi bilmiyorum
  • bluetooth sadece kulaklık için. dosya transferi yapamaz
  • ps3 tam bir multimedya canavarı,cihaza ne bağlarsanız hemen algılıyo ama arkadaşın dediği gibi dosya aktarımı yapılmıyor,parmağımı taksam tanıyacak. :))
  • sanırım transfer için ayrı bir program hatta o cebe özgü program gerekir tahminim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.