Şimdi Ara

YARDIM BEAA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleyküm herkese dün kardeşimle tartışıp eşşek sudan gelinceye kadar dövdüğüm için annem babamı aradı babam akşam eve gelince odama girdi kasayı varolan gücüyle çekti tam atıyordu annem araya girdi kasayı aldım elime pc çok hırpalandı ama hasar yemedi neyse işte çift uçlu mavi kabloyu taktım falan pc çalışıyordu ertesi gün tem fortress2 ye gireyim dedim baktım girmiyor diğer oyunlardada böyle acaba babam bir zararmı verdi? ha birşey daha team fortress 2 yi en yüksek ayarlarda 70 80 fpsde oynuyordum Allah rızası için yardım edin tüm konulara baktım bir sonuç alamadım hiçbir şey yokken böyle olabilirmi ya NOT: .exe den açınca gameconfig.txt hatası veriyor tf2 de

• mavi kabloyu yanlış yere takmışsın gibi duruyor. onun yeri kasada biraz daha aşağıda olucak.
    ekran kartı yerine anakart üzerindeki vga çıkışına takmışsın
  • Evet öyle yaptım ilk başta ama baktım ekrana görüntü gelmiyor diğer usb lerin altındaki yere taktım o zımbırtıyı ekrana görüntü geldi ama oyun falan açmıyor
  • ha şunuda ekleyeyim eskiden çatır çutur çalışan pc artık tam ekranda video izlerken bile kasıyor tek çare format mı??
  • ya pcden falza anlamam vga ekran kartı falan bana türkçe bir şekilde anlatır mısın be kardeş
    2 tane yar var zaten biri üstte biri altta önce üsttekine taktım sonra alttakine alttakinde oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fat scout

ya pcden falza anlamam vga ekran kartı falan bana türkçe bir şekilde anlatır mısın be kardeş
    2 tane yar var zaten biri üstte biri altta önce üsttekine taktım sonra alttakine alttakinde oldu
    üsttekine takınca kasması normal. alttakine takılı olması lazım. çalıştıysa sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

üsttekine takınca kasması normal. alttakine takılı olması lazım. çalıştıysa sorun yok

Alıntıları Göster
    hocam üsttekinde görüntü vermiyor alttakine taktım kasıyor ama görüntü veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fat scout -- 15 Ocak 2019; 15:57:34 >
  • Hocam nickin çok ilginçmiş maşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Hocam nickin çok ilginçmiş maşallah
    istek gönderdim değişecem :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fat scout -- 15 Ocak 2019; 16:6:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fat scout

ha şunuda ekleyeyim eskiden çatır çutur çalışan pc artık tam ekranda video izlerken bile kasıyor tek çare format mı??
    Hocam onboard ekran kartını kullanıyorsun muhtemelen. Normal ekran kartını kullanman lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.